SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Split vs Fbw "Rywalizacja dwóch Krakusów o mase" - pods.str.41!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
chciałbym zobaczyć filmik z uginania ze sztangą na biceps z 60kg

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
ladnie panowie dajecie
ostatnie dni leccie na pelnej korwie
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
rion10 akurat biceps to moja jedyna mocna partia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 882 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36585
rion10- a 60 kg na biceps to jakieś szczególne osiągnięcie że chciałbyś się upewnić że to nie fejk czy o co chodzi?
Nie mówię że to mało ale bez przesady;) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
No pewnie że to nie jest dużo. Przecież to nie jest ćwiczenie izolowane i końcówkę można przyczitować trochę dynamiką jak nie chce wejść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 882 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36585
Dokładnie, najważniejsze żeby robić dokładnie fazę negatywną z pełnym napięciem mięśnia, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
eno u mnie w Aqua parku to max 20kg na strone narazie widziałem jak ktoś zakłada:) także nie mówcie ,że to nie jest jakoś dużo bo wg mnie to w ch...
wielkie gary gdzie łapa po 45 jest, i z 100kg wagi minimum i mieli ok 15-17,5kg na strone założone, przynajmniej tam gdzie ja chodze:)
także ja jestem pod wrażeniem Eltoro,ale widzę ,że wogule siła ładnie idzie bo w wycisakniu też postęp duży masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
60kg to nie jest jakiś mega ciężar , tylko chodzi o jakość tych powtórzeń bo zarzucić 60kg to nie problem a wykonac czyste techniczne powtórzenie juz jest

kscman

ale w Twoim przypadku podstawa jest konsultacja planu treningowego żeby nie pogłębić "choroby" czy ewentualnie wad postaw

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
a te zalecenia które dostałem nie wystarczą?
Przecież latać tak co 3-4 miesiące do lekarza z planem nowym ,kolejnym to też niezbyt fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Widzę że mnie prowokujecie... Mam zakwasy po wczorajszym treningu i nie mam siły teraz tego pocisnąć co wczoraj(60kg x8, 60kg x 6) ale zrobię wam tą przyjemność i wrzucę chociaż takie byle co.
Lepszy filmik z pełnego treningu gdzie będzie trening sztangą podchwytem 60kg będzie za 3dni i wtedy go tu wrzucę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gaba, melatonina czy 5-htp ??

Następny temat

Pomper a ciśnienie?

WHEY premium