SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Split vs Fbw "Rywalizacja dwóch Krakusów o mase" - pods.str.41!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Zastanawiam się czy dorzucić Novedex do redukcji od maja Ma ktoś jakiś pomysł? A może jakiś inny fajny środek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
a ja się zastanawiam co robiłem źle, bo w końcu 6 serii dziennie na podciaganie w trakcie treningu pleców robiłem, myślałem ,że najszerszy się dużo polepszy a tu lipa jednak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 671
daj sobie więcej czasu. 2 miechy to nie jest dużo. Możliwe też że 6 serii to za dużo jak dla Ciebie. Zejdz to 4 serii i zobacz co się będzie działo. nie wiem jak u Ciebie z techniką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
jest dobra na pewno bo na siłowni z 4 instruktorów jest i jak ktoś coś źle robi to przynajmniej zawsze podchodzą i zwracają uwagę, a jesli chodzi o szerokosc chwytu to też może być problem ? ja łapie troche szerzej niż barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 671
w moim przypadku taki chwyt był ok i pozwolił poprawić plecy. może nie spinasz odp pleców? jeszce dla pewności- robisz to nachwytem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
oczywiscie
3 serie normalnie na drążku

kolejne 3 na maszynie smitha

no nic teraz zmienie trening i tak na fbw to zobaczymy co dalej bedzie:)

Zmieniony przez - kscman w dniu 2010-04-28 10:08:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 671
sprawdz coś takiego: podciąganie się 3-4 serie po 8-10 powt.
podciąganie sztangi podchwytem 3-4 serie po 8-10 powt.
martwy ciąg 3-4 serie po 8-10 powt. z węższym chwytem niż szerokość barków
ściąganie linki wyciągu 3-4 serie po 10-12 powt. tutaj skupiłbym się na technice i dobiciu najszerszych. wykonuj plecy jako jedyne na treningu i zadbaj o odpowiednie odżywianie i powinno być ok. uważam że cięzkie serie z wolnym obciążeniem są kluczem do rozbudowania pleców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
No podstawowe ćwiczenia, MC, wiosłowanie są najlepsze, tyle że on nie może ich wykonywać bo ma problem z plecami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
właśnie

ale w sumie czego ja się spodziewałem po 2 miesiącach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Ładny masz progres po dwóch miechach nie wiem co Ty narzekasz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gaba, melatonina czy 5-htp ??

Następny temat

Pomper a ciśnienie?

WHEY premium