SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Split vs Fbw "Rywalizacja dwóch Krakusów o mase" - pods.str.41!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
ale to jest tak że powinieneś iśc do lekarza sprtowego lub skonsultowac to z kimś kto ma o tym pojęcie , bo zakazać pewnych ruchów może kazdy ale fakt jest taki że częśc wad postawy jest wynikiem przykurczy pewnych grup mięśniowych a rozluźnieniem innych , lub tez ich osłabieniem

szkoda że nie jesteś ze stolicy bo skonsultowałbyś się z Mawashim lub napisz do niego priv on się zna na rzeczy i ma kontakt z kimś kto mógłby Ci pomóc

uwierz na fizjoterapeutów i innych lekarzy wydałem grube tysiące złotych i nic nie pomogło więc mam pewien obraz sytuacji

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Na stronie jest talerz 10kg+15kg =25kg na strone + gryf 10kg łącznie 60kg. Jestem zjechany po wczorajszym trenie, ale za 3dni wam pokażę full technike na 8powt, 2 serie. Tymczasem to:











Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2010-04-14 16:20:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
i elegancko ELTORO:) tak trzymaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 882 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36585
Moim zdaniem elegancja, nawet mogłbyś bardziej energicznie to uginanie robić ale widać że chciałeś wyizolować :) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
to teraz zrób to samo z takim ciężarem stojąc plecami do ściany wówczas uniemożliwi Ci to zarzucanie ciężaru i poprawisz technikę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 456
z tego co widzę to teścik idzie spoko fakt faktem że to 60 kg ale lepiej zrobić mniejszym ciężarem a dokładniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Rion łapy mnie bolą. Oprócz normalnych treningów, robię też treningi nie w czasie treningu na tą część od nadgarstka do łokcia bo mam słabe, stąd też lipa z siłą.
Za 3 dni jak będę miał ten system FBW B gdzie jest uginanie podchwytem to zrobię elegancko.
Jestem wtedy rozgrzany itd i lepiej ciśnie, zresztą muszę się dopiero "przyzwyczaić" do tego ciężaru, ćwiczyłem dotychczas 50coś max. Więc dajcie mi trochę czasu a i technika będzie lepsza bo i siły będzie więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
ok czekamy na więcej

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Tylko jak nie będzie szału to bez pretensji bo ja leszcz z 5 miesięcznym stażem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 893
mamy Cie Jarek :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gaba, melatonina czy 5-htp ??

Następny temat

Pomper a ciśnienie?

WHEY premium