SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

Dżem

  • Dieta do oceny, edycji i porad:)

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] no problem sprawdzalem i jest ok:) ) Obiad Kura 150 g Ryż biały 100 g +warzywka 2 danie?!:) Tak ze 2 godzinki po obiadku Ser twarogowy chudy 100g Cukier łyżka stołowa Dżem truskawkowy łyżka stołowa Kolacja Makrela 150 g Na dobranoc:) Białko 50g Mleko 200g DOSTARCZONE białko 130% tłuszcze 48%, ale nieliczone to na czym sie smaży itp o [...]

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 3039 Data: 2010-08-06 15:00:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dietka do sprawdznia :]

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Mogles zrobic bilans b/t/w, bo nie wszystkie wartosci sie jeszcze zna na pamiec, a to sie przydaje jak sie ocenia I - Śniadanie 7.00 płatki owsiane --------------------80g. mleko 4% --------------------------200g. rodzynki --------------------------20g. jajka całe ------------------------80g. pomidor ---------------------------40g. Dodaj [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 1849 Data: 2008-07-20 18:38:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Walka z dieta na mase

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    POSILEK I: 50g platkow owsianych - 183kcal/6g B/35g W/3,5g T 1 jajko srednie - 60g - 85kcal/7,5g B/0,5g W/6g T 30g dzemu - 45kcal/0g B/10,5g W/0g T Suma: 313 kcal/13,5g B/46g W/9,5g T aha i to jest twoje snaidanie a zarazem potreningowy...dowal owsianych wiecej i jajek wiecej,dzem zbedny POSILEK II 100g makaronu - 350kcal/12g B/74g W/1g T [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1423 Data: 2008-11-02 15:26:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kilka pytań

    Post
    Trening dla początkujących

    Poniżej moja dieta ułożona z kolegami w "Odżywianiu". Co o niej sądzicie? Viren - tak się zastanawiam, bo doradziłeś mi ACT, czy aby na pewno mam to trenować? Bo przecież robię masę, a tam jest po 12-15 powtórzeń, a z tego co wiem to na rzeźbę takimi ilościami się robi? Posiłek 1 Serek wiejski pół opakowania (100ml chyba) + 1 kromka [...]

    Odpowiedzi: 65 Ilość wyświetleń: 4771 Data: 2010-08-28 10:13:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wysokokaloryczne posiłki

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    NIE! Kup ciasto francuskie, do środka dżem i do piekarnika. Popijając ganierem czy białkem lub poprostu sokiem bez cukru.

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 13845 Data: 2013-09-14 16:47:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja 84kg - ocena i uwagi

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    DT - zmniejsz białko / zwiększ węgle / tłuszcz ok DNT - białko ok / zwiększ węgle / zwiększ tłuszcze Wywal: dżem.

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2001 Data: 2016-02-23 19:02:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Porady znawcow...

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    od poczatku: - nie jadasz 1500 kcal, w tym jadlospisie nie bylo nawet 1200 (o ile to wszystko dobrze policzone) - za malo tluszczy, szczegolnie nienasyconych - jedz, nie laduj w siebie zadnych koktaili - dzem odpada, zamiast owocow warzywa, smietana out, gdzie kasze, ryze? - zwiekszylasc ilosc kcal wiec mozesz (ale nie musisz) troszke przytyc, [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1141 Data: 2005-01-24 08:42:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do konsultacji

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wafle i dżem to produkty, które nie powinny być stałym elementem diety. Mięso w całości i zmiel lub daj do zmielenia w sklepie a nie gotowe mielone. Warzywa do każdego posiłku. Posiłek 4 i 5 w pierwszej rozpisce do zmiany.

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 4683 Data: 2018-05-09 21:46:05 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • mam malo czasu? czy wy byscie zdazyli?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dieta: Sniadanie: Mleko zaw. 2,o% tłuszczu 75 g Jaja kurze całe 150 g Płatki owsiane 100 g Dżem truskawkowy niskosłodzony 120 g Sniadanie II w szkole: Chleb żytni jasny 200 ser zolty 100 maslanka 500 g po treningu: gainer olimp gainbolic 100g mleko 300 g kolacja: Ryż biały 100 g Jaja kurze całe 200 g Ser Edamski tłusty 50 g Przed snem (15 g [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1934 Data: 2006-02-18 18:47:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena diety odchudanie

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    to czy jesteś głodny nie ma znaczenia 1700 kcal to za mało. Podbij kalorie białkiem tak do 160-180 g. W ostatnim posiłku masz twaróg, który jest tłusty, więc nie musisz dodawać łososia, zostaw tylko jedno, ten banan z rodzynkami to po treningu posiłek? Do wyrzucenia dżem, bo podniesie ci poziom cukru i za chwilę znowu będziesz głodny. Za dużo tego [...]

    Odpowiedzi: 84 Ilość wyświetleń: 8503 Data: 2014-10-25 10:59:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • gnom93 jak smakuje ci dżem połączony ze smakiem cebulii to Ale są róże gusta

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 8748 Data: 2009-02-15 13:27:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • gnom93 jak smakuje ci dżem połączony ze smakiem cebulii to Ale są róże gusta

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 8748 Data: 2009-02-15 13:28:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pierwsza próba ułożenia diety

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    jedzenie w biegu to nie jest dobra opcja, lepiej zjeść mniej posiłków w ciągu dnia (5, 4 albo nawet 3), ale w spokoju. Ile kcal jadłeś do tej pory? co to znaczy "warzywa"? słonecznik niepotrzebny, dżem także. jak jesteś endo - to gainera wywal, chyba że niewielka ilość po treningu

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1854 Data: 2013-01-04 09:54:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pierwsza próba ułożenia diety

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] biegu muszę zjeść niestety bo taką mam prace, nie zwolnię się dla dwóch posiłków :D gainera dołożyłem bo zabrakło mi węgli w diecie czymś to zastąpić, czy w ogóle wyrzucić ? Dżem tylko do smaku jest bardzo mało ale ok wywalę :D jakieś jeszcze zmiany? Nigdy nie liczyłem kcal jadłem średnio 5-6 posiłków i tyle :) jedynie co to starałem sie jeść [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1854 Data: 2013-01-04 14:35:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pierwsza próba ułożenia diety

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    ok dzieki, czyli wyrzucam ser żółty, gainera i dżem i jest git :D Zamiast gainera może będe robił jakies placki owsiane i brał ze sobą. Dzieki i pozdrawiam :D

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1854 Data: 2013-01-05 09:14:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dietka na mase, proszę o sprawdzenie

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Śniadanie ilość (g) b ww tł kcal Makaron 100 12 73 3 377/ Ser biały 200 36 8 36 324/ok 100g Dżem 30 0 20 0 54/ Oliwa 20 0 0 20 176/ Rodzynki 50 1 32 0 139/ rodzynki są tu nie potrzebne reszta ok Szkoła Chleb 160 (4 kromy) 9 72 2 347 razowy lub graham Wędlina(cycek) 100 21 0 2 100 ok Flora 10 0 0 6 53/ lepiej minimalna ilość masła niż ta margaryna [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 3668 Data: 2007-10-01 19:12:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SPAŚLAK87 / DZIENNIK sylwetka

    Post
    Trening dla początkujących

    Pozwoliłem sobie dzisiaj, na łyżeczkę niskosłodzonego dżemu. Taki dżem ma niski IG. Zawiera natomiast sporo fruktozy. Ale jedna łyżeczka to jeszcze nie horror. Oprócz tego spróbowałem kawałek naleśnika z dżemem. Dlatego właśnie nie jestem dziś z siebie zadowolony. Ale myślę, że tragedii nie ma, bo zjadłem tych niezdrowych rzeczy bardzo mało. W [...]

    Odpowiedzi: 74 Ilość wyświetleń: 7353 Data: 2009-06-11 17:17:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SPAŚLAK87 / DZIENNIK sylwetka

    Post
    Trening dla początkujących

    Kupię sobie taki dżemik ! Dżem zjadłem około 17:00 a kawałek naleśnika to wcześnie, chyba o 14:00. Właśnie się obudziłem, po 2,5 godzinnej drzemce. Całe jedzenie przesunie mi się o 2 godziny. W efekcie zjem ostatni posiłek przed 5:00. No i znowu idę późno spać. Znowu późno wstanę. Koło się zamyka. Muszę coś z tym zrobić. Chyba po prostu wstanę [...]

    Odpowiedzi: 74 Ilość wyświetleń: 7353 Data: 2009-06-11 20:44:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SPAŚLAK87 / DZIENNIK sylwetka

    Post
    Trening dla początkujących

    W sumie dałem pół łyżeczki maltodekstryny (1,5 g) przed treningiem + 5,5 g fruktozy z truskawek przed treningiem. Po treningu dam już bez maltodekstryny, drugie pół szklanki truskawek + łyżeczka dżemu niskosłodzonego truskawkowego. Muszę kupić ten dżem bez cukru. Swoją drogą, wstąpiłem dziś do apteki. Moje aktualne dane, są takie : 109,5 kg 30,1% [...]

    Odpowiedzi: 74 Ilość wyświetleń: 7353 Data: 2009-06-12 15:05:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SPAŚLAK87 / DZIENNIK sylwetka

    Post
    Trening dla początkujących

    zrob sam dzem bierzesz owoce do gara podlewasz woda dusisz do mieekosci miksujesz/rozgniatasz ew.mozesz dodac pektyne jak chcesz bardziej zbite i slodzika jak malo slodkie i juz ja tak robie i eleganckie dzemiki bez cukru z niska iloscia wegli aha co do twoich kombinacji co po co takie cos po co bawic sie teraz w budowe masy przeciez to nie ma [...]

    Odpowiedzi: 74 Ilość wyświetleń: 7353 Data: 2009-06-14 08:43:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)