[...] no problem sprawdzalem i jest ok:) ) Obiad Kura 150 g Ryż biały 100 g +warzywka 2 danie?!:) Tak ze 2 godzinki po obiadku Ser twarogowy chudy 100g Cukier łyżka stołowa Dżem truskawkowy łyżka stołowa Kolacja Makrela 150 g Na dobranoc:) Białko 50g Mleko 200g DOSTARCZONE białko 130% tłuszcze 48%, ale nieliczone to na czym sie smaży itp o [...]
Mogles zrobic bilans b/t/w, bo nie wszystkie wartosci sie jeszcze zna na pamiec, a to sie przydaje jak sie ocenia I - Śniadanie 7.00 płatki owsiane --------------------80g. mleko 4% --------------------------200g. rodzynki --------------------------20g. jajka całe ------------------------80g. pomidor ---------------------------40g. Dodaj [...]
POSILEK I: 50g platkow owsianych - 183kcal/6g B/35g W/3,5g T 1 jajko srednie - 60g - 85kcal/7,5g B/0,5g W/6g T 30g dzemu - 45kcal/0g B/10,5g W/0g T Suma: 313 kcal/13,5g B/46g W/9,5g T aha i to jest twoje snaidanie a zarazem potreningowy...dowal owsianych wiecej i jajek wiecej,dzem zbedny POSILEK II 100g makaronu - 350kcal/12g B/74g W/1g T [...]
Poniżej moja dieta ułożona z kolegami w "Odżywianiu". Co o niej sądzicie? Viren - tak się zastanawiam, bo doradziłeś mi ACT, czy aby na pewno mam to trenować? Bo przecież robię masę, a tam jest po 12-15 powtórzeń, a z tego co wiem to na rzeźbę takimi ilościami się robi? Posiłek 1 Serek wiejski pół opakowania (100ml chyba) + 1 kromka [...]
od poczatku: - nie jadasz 1500 kcal, w tym jadlospisie nie bylo nawet 1200 (o ile to wszystko dobrze policzone) - za malo tluszczy, szczegolnie nienasyconych - jedz, nie laduj w siebie zadnych koktaili - dzem odpada, zamiast owocow warzywa, smietana out, gdzie kasze, ryze? - zwiekszylasc ilosc kcal wiec mozesz (ale nie musisz) troszke przytyc, [...]
Wafle i dżem to produkty, które nie powinny być stałym elementem diety. Mięso w całości i zmiel lub daj do zmielenia w sklepie a nie gotowe mielone. Warzywa do każdego posiłku. Posiłek 4 i 5 w pierwszej rozpisce do zmiany.
Dieta: Sniadanie: Mleko zaw. 2,o% tłuszczu 75 g Jaja kurze całe 150 g Płatki owsiane 100 g Dżem truskawkowy niskosłodzony 120 g Sniadanie II w szkole: Chleb żytni jasny 200 ser zolty 100 maslanka 500 g po treningu: gainer olimp gainbolic 100g mleko 300 g kolacja: Ryż biały 100 g Jaja kurze całe 200 g Ser Edamski tłusty 50 g Przed snem (15 g [...]
to czy jesteś głodny nie ma znaczenia 1700 kcal to za mało. Podbij kalorie białkiem tak do 160-180 g. W ostatnim posiłku masz twaróg, który jest tłusty, więc nie musisz dodawać łososia, zostaw tylko jedno, ten banan z rodzynkami to po treningu posiłek? Do wyrzucenia dżem, bo podniesie ci poziom cukru i za chwilę znowu będziesz głodny. Za dużo tego [...]
jedzenie w biegu to nie jest dobra opcja, lepiej zjeść mniej posiłków w ciągu dnia (5, 4 albo nawet 3), ale w spokoju. Ile kcal jadłeś do tej pory? co to znaczy "warzywa"? słonecznik niepotrzebny, dżem także. jak jesteś endo - to gainera wywal, chyba że niewielka ilość po treningu
[...] biegu muszę zjeść niestety bo taką mam prace, nie zwolnię się dla dwóch posiłków :D gainera dołożyłem bo zabrakło mi węgli w diecie czymś to zastąpić, czy w ogóle wyrzucić ? Dżem tylko do smaku jest bardzo mało ale ok wywalę :D jakieś jeszcze zmiany? Nigdy nie liczyłem kcal jadłem średnio 5-6 posiłków i tyle :) jedynie co to starałem sie jeść [...]
ok dzieki, czyli wyrzucam ser żółty, gainera i dżem i jest git :D Zamiast gainera może będe robił jakies placki owsiane i brał ze sobą. Dzieki i pozdrawiam :D
Pozwoliłem sobie dzisiaj, na łyżeczkę niskosłodzonego dżemu. Taki dżem ma niski IG. Zawiera natomiast sporo fruktozy. Ale jedna łyżeczka to jeszcze nie horror. Oprócz tego spróbowałem kawałek naleśnika z dżemem. Dlatego właśnie nie jestem dziś z siebie zadowolony. Ale myślę, że tragedii nie ma, bo zjadłem tych niezdrowych rzeczy bardzo mało. W [...]
Kupię sobie taki dżemik ! Dżem zjadłem około 17:00 a kawałek naleśnika to wcześnie, chyba o 14:00. Właśnie się obudziłem, po 2,5 godzinnej drzemce. Całe jedzenie przesunie mi się o 2 godziny. W efekcie zjem ostatni posiłek przed 5:00. No i znowu idę późno spać. Znowu późno wstanę. Koło się zamyka. Muszę coś z tym zrobić. Chyba po prostu wstanę [...]
W sumie dałem pół łyżeczki maltodekstryny (1,5 g) przed treningiem + 5,5 g fruktozy z truskawek przed treningiem. Po treningu dam już bez maltodekstryny, drugie pół szklanki truskawek + łyżeczka dżemu niskosłodzonego truskawkowego. Muszę kupić ten dżem bez cukru. Swoją drogą, wstąpiłem dziś do apteki. Moje aktualne dane, są takie : 109,5 kg 30,1% [...]
zrob sam dzem bierzesz owoce do gara podlewasz woda dusisz do mieekosci miksujesz/rozgniatasz ew.mozesz dodac pektyne jak chcesz bardziej zbite i slodzika jak malo slodkie i juz ja tak robie i eleganckie dzemiki bez cukru z niska iloscia wegli aha co do twoich kombinacji co po co takie cos po co bawic sie teraz w budowe masy przeciez to nie ma [...]