cwiczyc, jesc i obserwowac obwody
...
ok dzieki, czyli wyrzucam ser żółty, gainera i dżem i jest git :D Zamiast gainera może będe robił jakies placki owsiane i brał ze sobą.
Dzieki i pozdrawiam :D
Dzieki i pozdrawiam :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Waga zatrzymała się w miejscu, pomocy!
Następny temat