witajcie, szukałam trochę w necie jakiegoś info na temat kakao i na stronie www.montignac-intl.com w FAQ o diecie znalazłam zdanie o tym z czym jeść na przykład jogurty i tam jest podane, że możemy posłodzic fruktozą, dodać dżem (bez cukru)albo miedzy innymi uwaga uwaga...NIESŁODZONYM NIESKOTŁUSZCZOWYM KAKAO! a tu proszę bardzo oryginał jakby co: [...]
Dziękuję pscoolko, ARWENA, BOB, Beatos! Naprawde początki są trudne...Co prawda jeszcze nie zaczęam, ale skrupulatnie sie do tego przygotowuję ( jak pisalam wczesniej w niedziele mam małe święto rodzinne i Monti nie miałby tam szans na przetrwanie) dlatego oszczedze mu tego i zacznę od poniedziałku. Bardzo się zaangażowałam w ten sposób [...]
Witam wszystkich, Kiedyś tu bywałm, wtedyjeszcze nie stosowałam Montignaca, bardziej interesowałam się w ogóle samymi regułami, ale dwa dni temuzdecydowałam się ostatecznie i od 2 dni zaznajamiam się od nowa z wszystkimi zaleceniami. Swego czasu powklejałam sobie także w osobny dokument rady, które pojawiły się w tym poście a propos ich [...]
Bytow za mna. Nie jestem zadowolony, forma uciekalaz godziny na godzine. O ile rano forma byla dobra tak w godzinach startu juz nie. Po podrozy odczuwalem dyskomfort w brzuchu, a jadlem fylko 4 kromki tostowego plus maslo z nerkowcow co 1.5-2h. Spalilem tez wyjscie bo wyszedlem z 45min pozniej niz przepuszczalem i caly prep byl wczesniej. Ogolnie [...]
Kolejny zabiegany dzien, napewno bede ratowac sie szejkiem bo braknie doby aby zjesc. Trening nog dobry, pompa okrutna, ale zestaw pre ktory bedzie nizej sie do tego przyczinil. Trening 1. Fronty 5x5 2. Przysiad na smith do lawki 5x10 10 10 8 6 3. Suwnica 8x 15 15 15 15 12 12 10 10 4. Hak maszyna 4x10 5. Uginanie jednonoz 3x12 6. Mcnpn hantle [...]
Po piątkowych przebojach z jelitami w sobote apetyt znacznie gorszy. W dodatku dłużej pospalem i trzeba było uwijac sie z micha a kalorii jest niemało.. Sobota: 1. Płatki jaglane, jajka, wpc, tosty, owoce 2. Ryz kura Trening; przed i po łącznie 80g Carbo, bcaa, glutamina, eaa, kretka, leucyna Po: gainer, izolat, płatki sniadaniowe, banan 3. Wrapy [...]
Po konsultacji z chirurgiem udalo się zalatwic zabieg przepukliny na NFZ. W sobote mam stawic sie w szpitalu którym pracuje ze skierowaniem od rodzinnego i ustalimy termin. Dzis off od treningu, micha bialko tłuszcz w 5 pos plus wegle na noc. 1.6jajek na masle 20g wpi 2.270g indyka 30maslo z nerkowcow 3-4 270g indyk 15ml lniany 5. Tuńczyk z wody 3 [...]
Dzis dnt, mniej kalorii oraz dluga popoludniowa drzemka w godzinach krtorych zazwyczaj trenuje. Piekna pogoda dzis u nas na Kujawach wiec wpadl dlugi spacer z moja psina. Micha 1.4jajka 120g tunczyka smazone na masle plus plaster sera zoltego 2. 50g kaszy manny 150g kury 100g twarogu 30g masla orzechowego 3. 4tosty 30g masla orzechowego 250g kury [...]
Po dwóch dniach offu, dzis niedziela trenujaca. 5ty trening to trening drugi raz pleców oraz klatki. Z racji tego , ze w tym tyg lekko zmienił mi sie rozkład dzis zrobilem barki ktore dość słabo mi wyszły w tym tyg oraz klatkę. 1. Żołnierskie 5x6-5 80-110kg 1b. Wyciskanie sztangi skos dodatni 3x12-8 2. Wyciskanie zza karku 4x10-6 2b. Wyciskanie z [...]
dzień 1 tydzień 1 poniedziałek 27.11.08 siema. Dziś na uczelnię śmigam na 10 więc porobiłem parę fotek;) tak wygląda to magiczne pudełeczko z kapsułkami na dzisiejszy dzień: wszystko podpisane mam;) o 8.15 zjadłem kreatynke a za 30 minut śniadanko 2 jaja 100g owsianych banan dżem oliwa z oliwek 20g Nitroprogenu z rana nie mogę za dużo jeść. teraz [...]
dzień 17 tydzień 3 środa 12.11.2008 WYPIS Z TRENINGU 30 minut przed porcja Nitro (X)Pack Pompki na poręczach 14kgx5 16kgx5 18kgx5 20kgx5 wyciskanie żołnierskie 34kgx5 39kgx5 43kgx5 48kgx5...właściwie 50kg film Martwy ciąg ver. Romanian 87kgx5 99kgx5 111kgx5 film 124kgx5 Unoszenia bokiem w opadzie w superserii z... 2x7kg x 10 2x7kg x 10 2x7kg x 10 [...]
duzo slodzika, bialka jaj, twarog, skrobia, troche zmielonych platkow owsianych to wszystko mixuje i na patelnie pokrojone banany ukladam na smazacym sie omlecie pozniej przerwacam zeby z 2 str sie upiekl a banany roztopily i jest zayebiste :D na to jog naturalny, dzem czy cos takiego /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/d9e44b9ea098446d8b78bb06680a61b1.jpg
Trening 27.02.2012 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tTbvQ1LegOw Regeneracja: SEN 23:00-6:30 Trening: Barki: - wyciskanie sztangi sprzed głowy 3 serie (12,10,8) 27kg/29/30 - Unoszenie ramion w przód ze sztangą 3 serie (10,10,8) 6kg stałe - Unoszenie sztangielek bokiem w gorę 3 serie (10,10,8) 3kg/3/3* - Unoszenie [...]