SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Syropy 0 kalorii zestawienie

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3328
Pancakes Sport Definition potwierdzam, że kozak fest! Za to czekolada porównywalna z sosem z Ostrovitu. Mimo niezbyt dobrych opinii zamówiłem AllNutrition kokos i stwierdzam, że największe g**** jakie jadłem do tej pory :c Zostaję jednak tylko przy smaku czeko-orzech, bo jest na prawdę dobry.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 6028 Napisanych postów 10090 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214583
zbyt wielu sosów do tej pory nie próbowałam ale ostatnio testuję sosy AN więc też cos skrobnę

AN truskawka - smak bardzo dobry, jak dla mnie nie czuć chemii, mógłby być bardziej gęsty, bo nie jest zbyt wydajny; ale na chwilę obecną to najlepszy sos zero jaki próbowałam, daję mu 4/5
AN czekolada - smak przeciętny, ciut za mało słodki, jakby kwasnawy? przy truskawce się chowa 2-3/5
AN wanilia - taka nijaka, ale w sumie czego się spodziewać po wanilii ? 2/5
AN keczup - ok, ciut za kwasny ale dobrze pasuje jako dodatek do kanapek. Można dodać do niego trochę koncentratu pomidorowego 3/5
AN bbq - bardzo dobry, wyrazisty,ciut za rzadki tak jak cała reszta ale też nie ma się co przesadnie czepiać. Robiłam ostatnio marynatę do łososia z użyciem tego sosu i przypraw i danie wyszło bardzo smaczne 4/5


Zmieniony przez - missInvincible w dniu 31/07/2017 17:48:44
2

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 2358 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 77174
XXl nutrition truskawka - najgorszy produkt typu zero który miałem okazje próbować(z ręką na sercu odradzam nawet tego probować) -2/5
XXl nutrition czekolada - tutaj już trochę lepiej ale bez szału, ten chociaż czuć 2/5
Real Pharm Wiśnia- b. dobry 3/5
Real Pharm Banan - jak narazie z owocowych nr 1 wg mnie 5/5
Ostrovit Rafaello- szkoda słów -1/5
Wk czekolada orzech- mocne 4/5
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7
Proszę o pomoc !Zastanawiam sie ,który syrop zero czekoladowy wybrać ?testowalam już syropy z Wk milky way chodź w smaku nie przypomina znanego batonu to polecam nie ma posmaku chemi ,lecz zdecydowanie lepszy czekolada karmel według mnie !smakuje bardzo prawdziwie .Chodz wk nie rozczarowała mnie chciałabym spróbować czegoś innego i tu dylemat wybrać Sport Definition czy Ostrovit?? Z góry Dziekuje za pomoc!
1
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892876
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Raffaello z AL to porażka. Chemia, chemia i raz jeszcze chemia.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 1421 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47254
Mam blue raspberry z Ostrovitu - mocny niebieski kolor w przezroczystej butelce wygląda jak płyn do mycia auta, szampon lub płyn do spryskiwaczy i PACHNIE I SMAKUJE TAK SAMO. Masakra totalna - sama chemia. Po pierwszej łyżce kosz od razu. Nie da się tego do niczego dodać i myślę że pozostałe typu rafaello będzie podobnie...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Już lepiej kupić dżem 0% i dodać do tego kakao. Wymieszać i jest petarda;)
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 105 Napisanych postów 499 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34354
1. AllNutrition Barbecue - petarda !! Szczerze to takie kaloryczne barbecue czesto mi mniej podchodza niz ten. Odpowiednio ostry, odpowiednio slony, odpowiednio gesty, no az jestem zaskoczony, wiecej niz sie spodziewalem po nim ! 10/10
2. AllNutrition Honey&Mustard - tez bardzo dobry, lekko slodki, z mocno wyczuwalnym zapachem musztardy. Jak go otwieram to mi sie kojarzy hotdog (ktory jest na opakowaniu ). Moglby byc troche bardziej gesty. 8/10
3. SportDefinition Pancake - tutaj tez jest ok. Smak nalesnikowy taki... nijaki troche. Jest slodki, jest smaczny ale jakby mi ktos dal w kubku i zapytal o jakim smaku sos jadlem to bym powiedzial ze nie wiem . 7/10
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108343 Napisanych postów 381239 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720005
no to dwie pierwsze pozycje mnie ciesza bo w październiku vlcd
dzisiaj odpaliłem vanilie z an nawet zjadliwa,tylko strasznie wodnita

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pulpety z kurczaka wersja light

Następny temat

Zielone curry z mleczkiem kokosowym by Malinowa

electro
Polecane artykuły