SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Syropy 0 kalorii zestawienie

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21594 Napisanych postów 30815 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ja tez się nie doczekałem paczki niestety

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Dobra, poszła wanilia na test.

Niestety, ale porównując sosy z WK i K**, które miałem, do tego z AN to AN wypada BLADO :( Posmak chemii i ta gorycz odczuwalna w bardzo dużym stopniu. Jeśli chodzi o smak... musiałem się chwilę zastanowić żeby się w nim doszukać wanilii, strasznie "mdły". Sos jest rzadki, bardzo mocna forma płynna.

Niestety, ale nie zrobił na mnie dobrego wrażenia i jeśli nie zostanie modyfikowany to smak waniliowy już na pewno wypada z mojej listy zakupów w przyszłości.

Oceniając w skali 5 punktowej daję może... ze 2?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
no to kokos podejrzewam że będzie podobnie , coś jest co powoduje tą gorycz , jest strasznie mocno odczuwalna, na redu wiem że będę używał tego sosu, teraz będzie stał w lodówce bo , bo mogę wrzucić kakao-słodzik i trochę mleka i mi wyjdzie lepszy sos.
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
no to nie namówiliście mnie za mocno no ale i tak już zamówione

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151017
U konkurencji skład się trochę różni, np. jest skrobia modyfikowana co pewnie mocno wpływa na gęstość sosu. Ale ogólnie podobno sosy z FA, WK, Sport Definition i innych robi ten sam producent (przynajmniej tak było jakiś czas temu jak większość zalatywała mocno chemią) więc może i AN poszedł tą drogą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
No ale WK każdy chwali, Fa ja miałem 2 butle truskawki to poszly do kosza, chemia i woda ,nawet jak wrzucilem do lodówki to lipa.

Łodziak bo my ściemki nie walimy, jak produkt jest jaki jest to tak trzeba go recenzować, może AN coś zrobi i zareaguje co wpłynie na jakość syropów

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
No u mnie przed chwilą kurier przyniósł paczke a w niej sos czeko-orzech.
Nie wiem ale jak dla mnie to mega dobry,czuć posmak orzecha.Chemii tam jakoś mega nie czuję.
Na razie piłem z butli i trochę dodałem do masła orzechowego. Na reszte testów będę musiał poczekać po zawodach.

Jedyny minus to,że jest trochę rzadkie bo wolałbym żeby było ciut gęste bo jak pójdzie na naleśniki/omlet to będzie lipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
To ja uzywam ale z obrzydzeniem. Moja nawet nie rusza , powiedziala ze tragedia

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
gienus12
To ja uzywam ale z obrzydzeniem. Moja nawet nie rusza , powiedziala ze tragedia


Wiesz ja jestem na parę dni przed zawodami i mi wszystko smakuje Dam mojej spróbować to oceni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pulpety z kurczaka wersja light

Następny temat

Zielone curry z mleczkiem kokosowym by Malinowa

WHEY premium