SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Syropy 0 kalorii zestawienie

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
krzyzu9218
A jak kokos z AN?
Bo z tego co widzę to brak czeko - orzech ;/


prawda jest taka że sam musisz spróbować
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
Okej dzięki za odp. Chyba wstrzymam się aż wróci czeko-orzech. Bo wanilia też niby słabo przez gardło przechodzi...
Na masie to nie mam parcia na 0kcal, bardziej z ciekawości chciałem przy okazji bo i tak bede coś zamawiał ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 143
Cześć, zamówiłam syropy z WK i chciałam dodać własną opinię. Korzystając z rabatu WK2017 i 10% zniżki, zamówiłam sosy.
Smak czekolada-orzech 4,5/5. W smaku trochę jak monte. Smak chemii jest wyczuwalny (trochę), nie ma co owijać w bawełnę. Idealny do omletów, lodów, mrożonej kawy, ciasta, ryżu, twarogu. Najlepszy z wszystkich które próbowałam.
Smak milky whey 4,5/5. Milki whey to to nie przypomina, ale słodki doby sos, wyczuwam też chemię (trochę), Jeśli chodzi o gęstość, to tak jak w przypadku czeko-orzech, jest ona średnia (Coś jak jogurt?).
Powyższe polecam, są bardzo dobre, ale nie wybitnie dobre. Jestem dość wybredna, ale na redukcji pewnie zasmakują :)
Smak karmel 3/5. Mało wyczuwalny, ja czuję tylko słodycz, jest rzadszy od poprzednich, nie zamówię ponownie, bo za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego. Już wolałabym kupić masło orzechowe i wliczyć w makro. Mimo to, jak mam to korzystam. Ujdzie.
Smak tiramisu 2/5. Najgorszy ze wszystkich, jak spróbowałam bezpośrednio z opakowania to myślałam, że się zrzygam. Na początku sama chemia a potem posmak kawy. Nadaje się tylko do mrożonej kawy i lodów. Bardzo rzadki, wręcz wodnisty, bardzo szybko się zużywa. Zdecydowanie nie polecam


Zmieniony przez - Luanaa w dniu 2017-05-08 13:09:33
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ja ostrovitu zamowilem truskawke i czekolade. Zdam rowniez opinie ale probowalem w kielcach i mnie zachwycily

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21574 Napisanych postów 30805 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870683
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Białko milky way z wk petardy,to pewnie tak samo będzie z sosami. Ogolnie czekolada z wk bardzo dobra.
1

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 143
Z Allnutrition ponoć miazga, no i bardzo przystępna cena, a jak wleci rabacik to już wgl :) Muszę spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Jadłem ten sos Milky Way z WK i szczerze to w ogóle smaku Milky Waya mi nie przypomina... No ale, fakt też jest taki, że dawno tego batona nie jadłem to mogę nie pamiętać dokładnie jak to smakuje W każdym bądź razie spodziewałem się czegoś lepszego po tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 143
DamiosL
Jadłem ten sos Milky Way z WK i szczerze to w ogóle smaku Milky Waya mi nie przypomina... No ale, fakt też jest taki, że dawno tego batona nie jadłem to mogę nie pamiętać dokładnie jak to smakuje W każdym bądź razie spodziewałem się czegoś lepszego po tym


No nie przypomina, ale jak wjedzie z omletem białkowym to nie pogardzę :D


Zmieniony przez - Luanaa w dniu 2017-05-08 18:01:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WK - solony karmel
Testowałam karmel wielu firm, jednak pierwszy jaki miałam był z Walden Farms i powiem szczerze nadal jest moim faworytem , jakoś inne to nie to.. a z WK - no cóż, słonego w ogóle nie czuję za to czuję lekki chemiczny posmak no i właściwie mocnego smaku nie ma, co najwyżej dodaje słodkości, nic więcej, także osobiście mnie nie zadowolił:(

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pulpety z kurczaka wersja light

Następny temat

Zielone curry z mleczkiem kokosowym by Malinowa

WHEY premium