SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vajolet / dziennik /Redukcja - podsumowanie str 65-66 ,144

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 176185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Nowy plan!! a jak teraz z dietką? ustalasz coś konkretnego???powodzonka Vajolet - kolejnych super efektów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
hello vajo:) no zabiegana, w święta tez praca mnie czeka.
ale od 22.03 jestem na diecie low-carb (do 50g węgli na dzień), z ładowaniem raz na tydzień. Nie liczę tego co jem - to taki eksperyment przez miesiąc, a od 22.04 jadę już z wyliczaniem.
Treningi w tym tyg. rozpoczęłam, aero+ tabata+ siłówka i wytrzymałościowe.

pozdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
No Lukrecjo to jedziesz ostro!!!!! jeszcze mnie z tą talią prześcigniesz, zobaczysz
/Vajo u Ciebie złapałam Lu na "chwaleniu się" treningami, wybacz, że "śmiecę"/

pozdrawiam Kobietki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
heheheh, nie no treningi od tego tygodnia dopiero. Wypiski dam jak będzie siłowy bo tak to nie ma czym się chwalić, siakieś aero + tańce hulańce Nawet jedzenia nie liczę więc wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
A pochwalisz się u siebie czy tu u Vajolet?
Luuuuuz Sis, chodzi mi o to, że wracasz do trenowania, masz plan i cele, będzie good. Opanuj michę całkowicie i ciśnij na treningach Tańce hulańce powiadasz.... Siły i zapału życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
u siebie się pochwalę jeśli będzie czym. na razie nie chce mi się dawać wypisek z niczego szczególnego, ju noł.;)

Dobra nie zaśmiecam vajo w dzienniku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Swietnie sobie radzisz teraz , wiesz co i jak, poobserwuj swoj organizm bedziesz wiedziala jakiego treningu w danym dniu potrzebujesz potrzebujes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
żyrafko dzieki. Co do diety tak mnie wkurzały te moje wahnania wagi z 60,8 waga ni z tego ni z owego waga potrafiła skoczyć do nawet 62,6 i wtedy jak zobaczyłam 62,6 jednak jakiś czas temu skusiłam sie na plan Dukana ,bo ponoć on działa na zatrzymaywanie sie wody w organizmie .Obecnie go juz kończe jestem na 3 etapie czyli stabilizacji wagi weszłam w nią z wagą 60,3 na świeta będzie koniec tej fazy na dzień dzisisjszy waga spadła do 60 chociaż w tej fazie spadać już nie powinna.Podchodziłam do tej metody bardzo sceptycznie szybko traciłam tyle co miałam tracić ,wage osiągnełam nawet niższą niż wyliczył mi test Dukana wg. niego moja waga łatwa do utrzymania to60,6 )i przechodząc na 3 faze diety byłam pewna ,że zaczne tyć ,a tu jak z poczatku był maly skok wagi ,ale tylko do 60,6 tak po tygodniu spadło nawet poniżej 60kg.Oddawałam krew to zrobili mi wyniki wszystkie dobre normą jest u mnie troszkę za niska hemoglobina więc dieta mi nie zaszkodziła ,ale ona nie ma chyba zbyt dobrych opini.

lukrecja ważne ,że zaczełaś treningi ,a jak z Twoja alergią?Ja ostatnio przechodziłam ciężki okres ,prawie ,ze nie mówiłam nos,zatoki zatkane ,ale chyba dziś zaczyna mi przechodzić i jak narazie obyło sie bez leków.

obliques dziekuje Ci za komplementy czytając je od Ciebie można sie podnieśc na duchu.Myślisz ,ze te ćwiczenia co teraz robię są ok. starałam sie ukladać tak by miało to ręce i nogi ,ale by jednocześnie co trening nie wyciagać stojaka i wszystkich obciażen ,leniuszek ze mnie.Ten rytm co mi zaproponowałaś bardzo mi sie podoba i mi odpowiada.Bedę go stosować napewno do wakacji w czasie wakcji jak bedę w domu bedę się starać robić maksy ,a jak nad morzem to dużo powtórzen małymi ciężarami .

Pamiętacie jak Wam pisałam ,że moja starsza córa za kare ćwiczy no może nie za kare ,bo ma wybór jak ćwiczy może korzystać z internetu,a jak nie to nie może .Skończyła już pierwszy trening ten z podpisu obliques i w tym tygodniu zaczęła następny też od obliques ćwiczy małymi obciążeniami góra 5kg ,ale szok jak schudła jak jej sylwetka kształtów nabrała zrobiło sie jej wciecie ,bo ona tyła w brzuchu ,ubrania zaczeły na niej wisieć i koleżnaki sie pytają co ona robiła ,że tak schudła.Powiedzilismy jej ,że na świeta może sobie odpuscić jeden trening ,a ona,że nie będzie opuszczać ,bo ma ferie to spokojnie do świąt sie wyrobi ze wszystkimi treningami,jak to usłyszłam to myślałam ,ze z krzesła spadne.

Ależ sie rozpisałam teraz czas na dzisiejsza wypiske z treningu
Dzień2 tydz.4 lekki Barki,triceps
Barki
1) unoszenie sztangielek w bok w siadzie 4 serie
stały ciężar 12pow. 2x5kg
2) wyciskanie sztangi zza głowy siedząc 4 serie 15pow-16kg
3) unoszenie sztangielek w bok w opadzie tułowia 4-12pow. -2x5kg
4) szrugsy 4 serie 15 powt.-42kg
Triceps
1) Wyciskanie wąsko 4serie 15pow-18kg
2) francuskie wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4 serie 15pow-16kg
3) Francuskie wyciskanie sztangielki nad głowę w siadzie 3 serie stały ciężar12kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
do barkow dodaj sobie jakis push press, dawaj zawsze przynajniej jedno ciężkie ćwiczenie złożone w treningu, na poczatku, bo ten trening to składa sie tylko z kosmetycznych ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
obliques to zamiast unoszenia sztangielek w sidzie dam push press i bedzo ok?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[art] Ćwiczenia w ciąży i w okresie połogu

Następny temat

agak - rekompozycja str.79 / podsumowanie redukcji I. str.68, II. str.124

WHEY premium