SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vajolet / dziennik /Redukcja - podsumowanie str 65-66 ,144

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
vena fakt ja mimo iz to było bardzo dawno tez w-f nie lubiałam tylko patrzyłam jak wymigac sie od ćwiczeń ,ale duzo czasu jako małolata spedzałam na dworzu skalismy przez sznura ,gume 2 ognie ,a teraz dzieciaki nie robia nic z tych rzeczy.Mam nadzieje ,ze jej tez sie zmieni ,bo narazie jedyny ruch jaki uprawia to klikanie palcem w klawiature
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zyly na rekach to latwiej sa widoczne gdy rece szczuplejsze, wtedy wystarczy ze jest goraco, czy cos i juz widac. A zauwazcie ze wiekszosc starszych pan ma juz widoczne zyly (brak tluszczu podskornego )

O i super waga nie wzrasta, nogi zmalaly, ciekawe co sie z brzuchem stalo? to moze byc tylko efekt jakiegos najedzenia, czy opuchniecia. Wyglada ze plecy ruszyly.
No mozesz jesc juz gluten, owoce zostaw okolotreningowo a w innych momentach nie jedz, ocet jablkowy pij, reszta diety ok, pamietaj o warzywach zielonych, szczegolnie kapustowatych sa dla ciebie bardzo wazne

zacznij w tej chwili dzielic posilki na bialkowo- weglowodanowe (weglowodany z zaiaren) rano i bialkowo - tluszczowe po poludniu, warzywa mozesz wszytskie jesc zawsze, tylko wliczaj te oprocz zielonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
https://www.sfd.pl/OFICJALNY_SPAMPOST_E7_:_-t529664.html 

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
obliques ale Ty szczuplutka jestes i takie ciezary dzwigaszZ tym brzuchem to mi sie wydaje ,ze tak na mnie działja ćwiczenia na brzuch z obciązeniem ,bo kiedyś tez jak miałam takie cwiczenia to tez miała troszke wiecej w pasie i talii,a moze mi sie tylko tak wydaje.A wegli nie przekraczac 180g na dzien?Jutro na snaidnko zjem sobie razowca ,a wegle to juz na podwieczorek odstawic czy tylko na kolacje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ja po prostu nogi mam silne, za to rece porazka

2x wegle z ziaren, 3x wegle tylko warzywne, na razie nie odstawiasz jedziesz rowno - mniej wiecej, jeszcze nie ma redukcji
ale 2cm wiecej to troche jest, jak na 2tyg cwiczen, ale dobra to sie pozniej wyrowna i okaze o co chodzi, byle by bylo optycznie lepiej, a nie wkleslo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
obliqoues pewnie w rękch nie ma takiej porażki ,masz super sylwetkeTak mysle ,bo o tych dodatkowych cm ostatnio jadłam zowoców w wiekszosci sliwki ,a od nich troszke brzuch mi sie wzdyma ,moze od tego.Sprawdze za tydzien pomiary,a do redukcji wcale narazie mi sie tak nie spieszyfajnie jest sie najeść i wcale zbyt dużo przy tym nie tyć

Dzien1.
1a. klatka wyciskanie 5x8 ok 2min przerwy 30,32,34,36,38kg
1b. podciaganie na sztandze5xmax(8razy)z obciązeniem 5kg 90sek przerwy
2a. wyciskanie sztangielek z podlogi z rotacja 4x10-12 60sek 2s-2x11kg,2s-2x13kg
2b. wioslowanie sztangielka w podparciu 4x10-12 60ske 1s-13kg ,3s-15kg
3. pompki z nogami na pilce 3xmax(12,w ostatniej10) 60sek
4. renegade row 3 x6 2x15kg

Trening robiłam z dzieckiem na głowie złapało katar i nie puszła do przedszkola ,ale nie było tak żle.Podoba mi sie wyciskanie sztangi,wogóle fajnie mi sie ćwiczy na kaltke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale jak dobrze ida ci te pompki teraz, az za dobrze co swiadczy jeszcze o malym ciezarze w dwoch pierwszych na klatke , ach jak by sie juz drazek przydal, taki dokrecony do sufitu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
obliques czuje ,ze mogłabym wiecej w wycisakniu ,ale mam stracha jeszcze jak poczytałam o tym co puma napisał ,że wystarczy kilka sekund jak spadnie Ci sztanga i juz po Tobie .W wyciskaniu sztangielek z rotacją czuje ,ze idzie dość cieżko to samo w wiosłowaniu w opadzie ,ale pompki podciaganie na sztandze idą super ,ale z poczatku jak pierwszy raz robiłam podciaganie to lewo dałam rade pocąc sie i męczoąc przy tym strasznie ,teraz polubiłam to ćwiczenie.Chyba podciąganie na sztandze czy pompki to mały pikuś w porównaniu do podciągnięcia sie na drążku ,nie wiem czy nawet raz dałbym rade jeszcze nigdy nawet nie probowałam.Patrze te drązki ,a moze coś takiego ,by sie nadało?To chyba jest ciut podobny do tego co mi kiedys pokazywałas?http://www.allegro.pl/item719314632_wielofunkcyjny_drazek_do_cwiczen_hit.html
lub taki ,nie wiem czy czyms sie róznia
http://www.allegro.pl/item738427781_drazek_unwersalny_do_futryny_pompki_brzuszki.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
daj spokoj, nie atakujesz przeciez swoich rekordow w ogole cwiczysz z zapasem wiec nie denerwuj sie
Hi wygladaja tak samo i nawet uzywaja tych samych zdjec, czy to orginaly? smiem watpic, ale wazne by dzialaly. Nikt nie podaje na jakie futryny to pasuje wiec najlepiej zapytaj o wymiary - szerokosc futyny i grubosc sciany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
notka nr 1000
a zeby nie bylo, ze spam, to przyznaje, ze moj wpis z poprzedniej strony "podczas cwiczen krew szybciej krazy, wyzsze cisnienie i dlatego zyly wychodza" to zabobon jakis
cwiczenia fizyczne obnizaja cisnienie, zyly wychodza po cwiczeniach, gdy napompowane miesnie 'wypychaja' zyly i tak jak Obli pisala sa bardziej widoczne u osob z mala ilosci tluszczu podskornego.
wiecej na ten tamat: http://www.scientificamerican.com/article.cfm?id=why-do-veins-pop-out-when
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[art] Ćwiczenia w ciąży i w okresie połogu

Następny temat

agak - rekompozycja str.79 / podsumowanie redukcji I. str.68, II. str.124

WHEY premium