SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vajolet / dziennik /Redukcja - podsumowanie str 65-66 ,144

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 175771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
czemu Ty dalej myślisz że po jednym lodzie się tyje kilogram, ja jak tak sobie myślę to od razu z drugiej strony obliczam, że skoro 1kg tłuszczu to jest rzekomo jakieś 7-8 tyś. kcal nadwyżki co do bilansu zerowego, to przecież lód który ma pewnie 300 kcal maxymalnie jest jedynie malutką częścią tej nadwyżki która i tak niekoniecznie musi być zmieniona w tłuszcz...
a woda? zebrała się to za góra pare dni zejdzie, tym bardziej teraz, przy upałach i saunie cały dzień

grunt że byłaś w innym otoczeniu, to już fajnie wpływa na człowieka
mi się teraz marzy wyjść w nasze 'góry', które mam właściwie pod nosem, poleżeć na jakiejś łące w słonku i strzelić piwko... a wracając spowrotem znaleźć grzybka na jajecznicę (sprostowanie: na ogół nienawidzę chodzić po górach, nie lubię pić piwa, a tu takie zachcianki nagle) chyba się starzeję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
flying w tamtym roku w wakacje sobie poluzowałam i przybylo mi 2kg nie obżerałam sie od czasu do czasu zjadlam loda na zasadzie ,ze nie jadłam obiadu ,prawie nic nie jadłam prócz sniadania ,by zjeść tego loda czy gofra pewnie spowolniłam metabolizm i sie to wszystko odkładało,stad te moje myslenie ,bo tak miałam.Teraz jak wyjechałam nic nie wazyłam jadłam porcjami jak miałam podane nie rezygnowałam z obiadu na rzecz loda dlatego miałam takie obawy przed zwazeniem sie teraz,ale dobrze sie skonczyło ,bo nawet woda sie nie zatrzymała.Wiec moze z czasem przejdzie to moje myslenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
oby wtedy faktycznie się głodziłaś to organizm sobie robił spiżarnie

szkoda że tak ciężko jest zmienić to nastawienie, nawet jak się chce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
vajolet zobacz jak czujesz potrzebe zjedzenia wiekszego sniadania, to nie krepuj sie tak jak mowilam masz tu zapas. Zreszta nie wiem ile jadlas zakasek, bo mozesz zjesc taka co 2h. Bardzo dobrze wychodzimy na podjadaniu, w granicach rozsądku Jak to jest wiecej malych posilkow to lepiej pracuje nasz organizm.
I tez zobacz ze w tej diecie 1 szklanka mleka =kotletowi, a przeciez to ani ilosciowo ani objetosciowo nie jest tożsame . No i masz zapas kalorii po to bys mogla sobie pozwolic na te odskoki, bez liczenia i nie bala o starate tego co wypracowalas.

Ale tez nie stoi nic na przeszkodzie dodac, czy poprzesuwac niektore rzeczy. Jak ci jest latwiej dodac sobie do ktorejs porannej zakaski wegli i odjac je np. od zakaski. Musisz pokombinowac bys czula sie komfortowo na wakacjach, nie powinnas czuc glodu.

A nowy trening ma nadziej ze wklepie dzisiaj, bys mogla ze sztangielkami cwiczyc spokojnie.

A pilke dasz rade zabrac? Acha i jeszcze masz jakies gumy w domu, hulla hop czy skakanke, ktore mozesz zabrac (wiesz z takiego sprzetu...)

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-07-08 09:15:58

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-07-08 09:19:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
obliques chyba na sniadnie bede musiała sobie dołożyć chleba ,bo zjem i jestem głodna.Ja jem 2 zakąski przeważnie koło 30gram chleba z twarogiem i warzywami.Czasem zamiast kanapki jabłko lub inny owoc ,ale wtedy sie nie najadam,wiec wole zjeść razowca.Jak myślisz na ile odskoków w tygodniu można sobie bezpiecznie pozwolić?Piłke moge wziaść najwyzej spuszcze powietrze i nadmucham na miejscu ,by mężus nie marudził ,ze zabieram tyle rzeczy.Gume może jakąś zdązyłabym przed wyjazdem kupić tylko nie wiem jaką?Skakanke mam ,ale obawiam sie ,ze za mało mam tam miejsca ,bym mogła poskać.

Trening tydzień 5 dzień 3
1. przysiad 4x12 90sek 48kg
2. MC proste (romanian) 4x12 90sek 50kg
3a. przysiad plie ze sztangielka 3x12 30kg superseria
3b. wypady 3x12 60sek przerwy 2x12
3 cwiczeia na brzuch po 20 powtorzen w 3 obowdach z 30ske przerwy:
-brzuszki na piłce
-turalnie piłki pod siebie
-brzuszki z nogami do góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Vajolet czytam, że nawet w czasie odpoczynku wakacyjnego ćwiczysz i kontrolujesz dietę Bardzo pozytywnie, oby tylko za bardzo Cię to nie zdominowało, wakacje są raz w roku... - należy porządnie odpocząć fizycznie i psychicznie = nabrać sił na cały następny rok pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To sprobuje w miare mozliwosci bys nic nie kupowala A na zewnatrz nie wyjdziesz poskakac?
Teraz trening rozrywkowy male ciezary duzo balansowania i meczenia sie
W obwodach kazdy obwod wykonaj 1-2x (mozesz pierwsze sesje 1x ale pozniej dodaj intensywnosci) 30sek odpoczynku miedzy obwodami, nie ma przerwy miedzy cwiczeniami w obwodzie

Dzien1.
obwod1.
- wyciskanie sztangielki jedna reka na pilce x10 a reke
- rozpietki na pilce z jednoczesnym spieciem brzucha w momencie polaczenia sztangielek na gorze x15
- przysiady bez obciazenia 50x szybko
- szybki bieg 1min (mize byc taki normlany wyjsc i pobiec moze byc w te z powrotem)
obwod2.
- plank ale na prostych rekach 10sek
- pompka 5x
- plank na lewym boku z podnoszeniem nogi (po prostu stoisz na rece i "zewnetrznej" nodze, wewnetrzna podnosisz i opuszczasz) x10
- plank 5sek
- pompki x5
- plank na prawym boku z podnoszenim nogi x10
- plank 5ske
- burpee x10
- przysiad sumo (szeroko) x50
- szybki bieg 1min

obwod3.
- frog push up x10 (to na czworaka i podnosisz cialo tylko na palce stop i robisz pompki ) ten facet w 1:05 wykonuje



- thrustersy x20
- wyciskanie sztangielek w gore stojac na jednej nodze z jednoczesnym jej wyprostowaniem przed siebie x10 na noge
- skoki na skakance 1min
Obwod 3.
- triceps dip na brzegu krzesla x10
- francuski siedzac x10
- wypady z jednoczesnym wznosem sztangielek bokiem x10 na noge
- mountain climbers 30sek
- boat pose (trzymasz cialo na pupie z nogami i gora odniesiona jak dajesz rade rece przed siebie) 30sek
obwod5.
-skoki na skakance 1min
- rowerek na brzuszki x50 w sumie
- plank na pilce 30sek

Dzien2.
Obwod1.
-invert rows -max
- wioslowanie sztangielkami do klatki stojac na dwoch nogach z cialem rownolegle do podlogi x15
- wypady bez obciazenia x25 na noge
- biegi 1min
Obwod 2.
- wioslowanie sztangielkami do brzucha pozycja j.w. x15
- w pozycji na czworaka unoszenie zgietej nogi w gore (sztangielka w zgieciu kolana) x15 na noge
- wejscie na krzeslo bez obciazenia x20 na noge
- 1min skokow na skakance
Obwod3.
- Crab walk 10 krokow
- reverse plank z podnoszeniem nogi x5 na noge
- crab walk 10 krokow z powrotem
- reverse plank x5 na noge
- supermeny x20 + 20 sek na koniec przytrzymania
- odwrotne brzuszki x25
- mountain climbers x1min
Obwod 4.
- wykroki w tyl z ugieciem rak mlotkowym x10 na noge
- ugiecie rak ze sztangielkami x10
- wznosy ramion bokiem ze sztangielkami w pochyleniu tulownia x20
-1min skokow na skakance
Obwod 5.
- wznosy bioder z nogami na pilce (proponuje na jendnej nodze z druga prosta w gore) x15 na noge
- brzuszki na pilce x25
- mountain climbers 1min

Dzien3.
Obwod 1.
- pompki x10
- rozpietki z brzuszkiem na pilce x10
- syzyfki max
- przysiad szeroko z jednoczesnym francuzem dwuracz zza glowy x10
Obwod2.
- wyciskanie sztangielka skos pilka x10
- lezac na pilce na brzuchu wymachy ramionami z przodu x5 na reke
- thrustersy x20
- wypady w bok x10 na noge trzymaj sztangielki w spuszczonych rekach)



Obwod3.
- plank walk 30sek
- przysiad na jednej nodze x5 na noge (mozesz sie czegos trzymac)
- przysiad z wyskokiem na max
-1min pajacykow
Obwod 4.
- wyciskanie sztangielke stojac na barki x8
- russian twist x10 na strone
- skoki z kolanami do klatki x10
- wznosy z opadu na pilce x10 (sztangielke mozesz trzymac na klatce)
- odwrotne brzuszki x20
- TABATA przysiady czyli 20sek/10sek x8

Dzien4.
- invert rows ( max na prostych nogach, podkurczasz nogi i znow max)
- wioslowanie sztangielkami stojac w opadzie x15 przytrzymuj w spieciu
- MC na prostych na jednej nodze x10 na noge
- wypady z przeskokiem x10 na noge
- biegi 1min
Obwod2.
-Snatch jedna reka x5 na reke
-Swing jend reka x5 na reke
- wznosy bioder z nogami na pilce jedna noga x10
- 1min skokow na skakance
Obwod3.
- man maker x5
- wejscie na krzeslo x20 na noge
- skip B (obijanie pietami o posladki) x1min
Obwod 4.
- ugiananie ramion ze skretam biceps –x20 w sumie
- brzuszki na pilce x25
- wznosy zgietej nogi w gore w kleku podpartym x10 na noge (ciezarek w zgieciu)
- skip B 1min
Obwod5.
-turlanie pilki pod siebie x10
- boat pose x30 sek
- reverse plank x1min
- 1min skokow na skakance
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
Zyrafka diety tak nie trzymam miałam ochote zjadłam loda ,gofra ,jak tylko rozruszam metabolizm bede robic dłuzsze przerwy w cwiczeniach

obliques bardzo dziekuje Ci za trening no to teraz troche sie popoce i posapię,wole siłowe od wytrzymałosciowych ,ale dam rade mam nadzieje.Ale ten chyba skoncze ,bo został mi jeszcze 6 tydzień ,a potem zaczne ten nowy.Skakac na zewnątrz ,bym nie chciała mam za duża widownie w tym 2 panów raz wyszłam w spodenkach do ćwiczeń i gadali"oj gdybym taka w domu miał to ,bym ponad pół wypłaty musiał wydac",a potem kawały o seksuologach boże jak ja nie znosze takich typów co trakuja kobiety przedmiotowo.Może sie jakos zmieszcze ze skaknką.Mam kilka pytań jeśli moge

-bieg czy moze być w miejscu?
-plank na boku to cos takiego?


-przysiad sumo z jakim obciązeniem robic do tej pory miałam 30kg ,ale 50 razy to nie dam rady z takim ciezarem
-w thrusterach tez chyba wziąść mniejsze obciazenie?
-crab wolk to jet to


-supermeny nie moge znalesc tego cwicznia
-wypady w bok czy zostwic 12 kilowe obciązenie czy wziąśc mniejsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak, plank na boku to takie cosc, tyko jeszecze ta noge na dole podnos do gory tyle ile zadane.
sumo bez obciazenia, jak jest tak duzo owtorzen to robisz bez obciazenia
jak jest malo powtorzen w klasycznym cwiczeniu to daj obciazenie

supermany



mozesz robic na pilce

crab walk






Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-07-08 21:20:47

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-07-08 21:22:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
obliques bardzo Ci dziekuje za trening juz teraz wszystko wiem ,teraz musze go spisac no i najważniejsze wykonać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[art] Ćwiczenia w ciąży i w okresie połogu

Następny temat

agak - rekompozycja str.79 / podsumowanie redukcji I. str.68, II. str.124

WHEY premium