SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vajolet / dziennik /Redukcja - podsumowanie str 65-66 ,144

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
vajolet, a jesteś pewna, że Twoja waga nie szaleje?
ja ostatnio zauważyłam, że czasem waha się o 1 kg jak wchodzę dwa razy pod rząd
dlatego wchodze rano przynajmniej kilka razy i wtedy wiem, co jest prawidłową wagą (choć i to pewnie może być błędne)
dlatego bardziej wierzę wymiarom niż wadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
fakt czasami zaleznie od miejsca ustawienia tez inaczej pokazuje, u tesciow elektroniczna w jednym pokoju pokazuje 1kg wiecej niz w innym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
Ember u mnie waga szleje przeważnie 2 razy w cykluTez tak mam ,ze kilka ray wchodze i schodze niestety w sobote pokazywala dopitnie wiecej.

obliques stawiam wage zawsze na tym samym kafelku ,bo moja jest własnie z tych ,ze wazy różnie zalezy gdzie stoi.
dieta wygladła do tej pory tak

B=2,75g/kg = 165g=660kcal

dni srednie
W=167g
T= 74g

Rozklad bialko x6, tluszcze x3, wegle x3
3x Bialko+ tluszcz , wegle <5g
3x Bialko + wegle, tluszcz <5g

Dozwolone wegle:
Oczywiscie zielone warzywa w jak najwiekszej ilosci dokazdego posilku
Warzywa (bez ziemniakow @Co.), owoce z cienka skorka (tylko rano i po treningu), jogurt (rano), twarog, ryz orzechy nasiona, lapka wina

1dzien weglowy w tygodniu w dni treningu plecow
W =200g
T=30g

Dozwolone wegle:
j.w. + chleb zytni, straczkowe, owsianka, quinoa, gryczana

+ jeden dzien "cheat meal" obojetnie ktory posilek
Ze zmnian jakie miałam dokonac w miedzy czasie było tylko dobicie do 3g białka na kilogram masy ciała do 180gram.

Uprosiłam wczoraj meza to pomierzył mi fałdy tak mnie poszczypał ,ze w niektórych miejscach mam siniaki ,zero delikatności

27sierpień / 18pazdziernik
policzek-0,6mm / 0,5cm
dwugłowy uda-1,5cm / 1,2cm
triceps-0,2cm / 0,2cm
biceps -0,6cm / 0,3cm
plecy-1cm / 1cm
bok ley i prawy po 1,5cm / 1cm
brzuch-0,6mm 0,6cm
udo 1,5cm 1,2cm

Dzisiejszy trening
1 Dzien gora
1a. Wyciskanie sztangi 5x6-8 bez przerwy :3 serie,40kg-2s42kg 6pow.
1b. Pompki z rekami na pilce 5xmax 2min:8,7,6,5,5
2.combo rozpietki + wycisk mlotkowy 3x10-12 60sek-3serie:2x8,1s-2x10kg
3. pompki na skosie z wybiciem z rak 3xmax 60ske10,8,8
4a. Francuski lezac 2x8-10 60ske 16kg
4b. Ugiananie sztangielek ze suspinacja 2x 8-10 60ske 2x10
+20 min aero
Cieżko mi szło wyciskanie już chyba zbyt dużo w tym ćwiczeniu nie dołoże We francuskim zostawiałm w 2 seriach 16 kilo ,bo przy 18 kg nie szło mi zbyt technicznie i przy 5 powtórzeniu już czułam ,ze mam dość.Dzis jakas głodna chodzę



Zmieniony przez - vajolet w dniu 2009-10-19 12:21:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A wiesz, ze to wyglada calkiem calkiem, nogi ci chudna, nawet o tym nie wiedzilas
Dobra to przerobimy to na rotacje:
Z dni srednich dwa dni obetnij wegle o 50g a pozostele o 25g. Te dwa dni niskie daj w dzien treningu nog i jeszcze jaki chcesz, a reszta dowolnie.

Dodaj sobie troche bialka to powinno glod przyhamowac, i mozesz zawsze sobie podjadac zileniene, np. selera naciowego kiedy chcesz

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-10-19 12:37:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
obliques ok to już obetne od jutra ,bo akurat jutro mam dzień treningu nóg.Troszkę czułam wiecej luzu w nogawkach choć nawet nie przypuszczałam ,ze nogi chudna,ale w pasie czuje sie ciut szersza brzuch juz chyba nie jest taki wklęsły jak był przedtem.A czy ten głód moge zpachac twarogiem ?To moje uluibione zródło białka wiem ,ze nie najlepsze ,ale bardzo mnie zapycha na dość długo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Twarog wieczorem, mozesz tez w nietreningowe, ale na pewno nie w okolicach treningu i nie przesadzaj z jego iloscia
Nie martw sie chudniesz co widac po twarzy, tluszcz bedzie sie troche wahal. a twoj brzuch to jak widac po faldach kwestai jedynie zmiany zawrtosci jelit vel jakiegos wewnetrznego opuchniecia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
obliques ja własnie twaróg jem na podwieczorek i kolacje w sumie 250g do 300gram dziennie rozłożone na 2 porcje,czy to nie za dużo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wiesz sa rozne zdania w temacie nabialu, co by nie mowic zawsze bedzie mial tendencje do stymulowania gromadzenia wody. Mozemy sprawdzic jak na ciebie dziala, ale bys musialam go na tydzien odstawic, ale to nie teraz bo na razie zmienilismy diete wiec jedna rzecz na raz. Poki co, jedz jak jadlas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
obliques ok twarogi to jedyny nabiał jaki jem wiec dobrze ,ze narazie moge go dalej jeść.Miałm odstawiony nabiał wtedy w wakacje co jadłam kleik ryzowy na wodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
2 Dzien dol
1a.MC sumo 5x8 bez przerwy 66kg,68kg,70kg,72kg,74kg-6powtórzeń
1b. Wznosy bioder na pilce 5x15 2min
2. MC romanian 3x10-12 60sek 68kg/6p,64kg/10p,62kg/10p
3. split jumps (dlugi wykrok) 3x30ske 60ske przerwy
4. w kleku podpartym po kolei na kazda noge
- machanie noga prosta w gore x20
- machanie ugieta w gore x20
- trzymanie w gorze prostowanie i uginanie x20
- bokiem w gore x20
- zgieta w gore i w dol na ukos przez druga noga x20

Zle mi dzis sie cwiczyło MC na prostych nie mogłam jakos wyczuc pozycji było mi ciągle za ciężko ,a pewnie daltego ,ze na poczatku zle nałozyłam cieżar za dużo potem juz zmnijszałam ,ale z MC nie jestem zadowolona.Dzis tylko 117 g wegli narazie sie trzymam najgorzej bedzie wieczorem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

agak - rekompozycja str.79 / podsumowanie redukcji I. str.68, II. str.124

WHEY premium