SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vajolet / dziennik /Redukcja - podsumowanie str 65-66 ,144

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
masz takie skoki tętna? i co na to lekarz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
agak dziekuje

flying lekarz rodzinny jest zaniepokojony tetnem ,praca serca i ekg wysłsła mnie chyba w styczniu do kardiologa ,a on nie zrobił mi zadnych badan tylko słuchał i orzekł ,ze to przejscoiwe tylko jakos do tej pory przejsc nie moze.Lekarka rodzinna zaczeła przeklinac kardiologa powiedziała ,ze osłuchac to ona sama mnie osłuchała ,ze potrzebne sa proby wysiłkowe itp. ,by wykryc to co ona podejrzewa (nie chciała powedziec mi co),ze po to tam poszłam ,ale cóz na proby wysiłkowe miałam za mało obajwów ,byłam poprostu za zdrowa,musi sie stac cos powaznego ,zeby to zrobiliMam uwazac na siebie podczas sportów gdzie tetno idzie szybko w góre ,uwazam i narazie jest ok,bo bywaął ,ze po skaknce np. nia mogłam oddechu złapac i myslałam ,ze srce mi wykoczy

obliques czy nastepny trening moze byc taki ,ze zamiast sztangi w cwiczniach mogłabym zamieniac na sztangileki?Bo 28 czerwca mozliwe ,ze juz wyjade nad morze i zostne tydzien ,a tam z chcecia sobie pocwicze ,by nie przytyc zbyt dużoTen trening oczywiscie skoncze nad morzem chocbym miała sie pokłócic z meżem zabiore sztange ,a po tygodniu ja przywioze spworotem ,al ejuz nastepny trening wolałabym ze sztangilkami ,by sztangi nie wozic,a tylko sztangileki

Dzis był trening
Dzien2.
obwody
1a. sumo MC HiPull x10 20kg,22kg,24kg bardzo podobało mi sie to cwiczenie
1b. split jumps 30sek
1c. brzuszki x20
90sek przerwy powtarzasz 3x
2a. Thrusters x10 20kg
2b. burpee 30sek
3c. plank chodzony 30sek
Bardzo fajny trening na koniec padłam na podłoge ten plank jest dosc wyczerpujący ,a tak niwewinnie wyglada na filmiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
vajolet to ja ciebie normalnie podziwiam jak ty te 30kg umiesz sobie na barki dac i sciagnac prze głowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
da sie sztangielkami Zawsze mozesz te bez obciazenia zrobic, co wczesniej mialas/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
obliques ale po tych 4 tygodniach bede miec ten sam trening czy inny?Wyjazd akurat mi wypadnie jakby co w ostanim tygodniu treningu ,raz wezme sztange ,a potem to juz z hantlami porobie jakby co.Hantle bedzie łatwo zabrac ,gorzej ze sztanga ,bo długa

_kavva_ ja sobie sztange kłade z przodu,ponad głowe nie dałbym za nic rady

Zamówiłam sobie obciążenia 2razy po 10kg za 79zł z przesyłka ,a jeszcze dwa dni temu za tyle trzeba było pałacic cos koło 120zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ten trening mozesz spokojnie przez caly cykl robic, najczesciej jest to ok 6-8 tygodni i wtedy znow przerwa tygodniowa na regeneracje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
obliques to fajnie ,to ten trening pociagne nawet 8 tyg. tylko mam kilka pytań ,gdybym miała go wykonywać samymi sztangilkami
1)wisołowanie stanga w opadzie zastapic sztangilkami czy lepiej na to miejsce ćwiczyc cos innego?
2) invert rows czym moge zastąpić,bo tam niesty nie bede miała nic takiego ,by móc sie podciągnąć?
3)sztangilkami chyba nie za bardzo mozna go zastapic to co tam dac?
4)sumo MC HiPull mozna z dwoma sztangilkami?
5)przysiady,MC to chyba be problemu mona ćwiczyc sztangilkami
6)jak mam superserie przysiad PLIE z wypadami to nie dam rady tego zrobic bez zmiany obciazenia wiec bedzie musiała być mała przerwa .Czy zrobic z przerwa czy jakos inaczej?
Z góry dziekuje za porady

Zmieniony przez - vajolet w dniu 2009-06-09 21:29:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wioslo mozesz robic w opdzie dwiema sztangielkami na raz, invert rows niczym nie zastapisz, chyba, ze podciaganie, cwiczenie bedzie musialo poczekac, HiPull spokjnie da sie dwoma ciężarkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
byłam poprostu za zdrowa,musi sie stac cos powaznego ,zeby to zrobili
to najlepiej podsumowuje całą tą sytuacje. no questions.
uważaj w takim razie na siebie

a gdzie kupilaś te obciążenia tak tanio? allegro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
obliques dziekuje ci bardzo a rady w pełni sie do nich dostosuje

flying tak wlasnie na allegro cziłam sie na te obciazenia juz kilka dni i dobrze ,ze poczekałam dwa dni ,bo duzo staniały

Trening
Dzien3.
1. przysiad 4x12 90sek 30kg
2. MC proste (romanian) 4x12 40kg 90sek
3a. przysiad plie ze sztangielka 3x10 superseria 25kg
3b. wypady 3x10 60sek przerwy 2*10kg
3 cwiczeia na brzuch po 15-20 powtorzen w 3 obowdach z 30ske przerwy:
-brzuszki na piłce
-turalnie piłki pod siebie
-brzuszki z nogami do góry

wrazenia z treningu :myslałam ,ze go nie skoncze strasznie wyczerpujacynie wiem jak bedzie ze zwiekszaniem ciezarów ,bo ciezko mi dzis strasznie było z tymi co mam ,jak robiłam wykroki miałam wrazenie ,że noga mi padnie całkowicie na podłoge,byo ciężko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[art] Ćwiczenia w ciąży i w okresie połogu

Następny temat

agak - rekompozycja str.79 / podsumowanie redukcji I. str.68, II. str.124

WHEY premium