SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vajolet / dziennik /Redukcja - podsumowanie str 65-66 ,144

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wykrok - powrot- wykrok -powrot -wykrok -powrot ... i tak pierw jedna noga, pozniej druga to samo

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-05-29 19:32:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
flying ja tez sie juz ciesze ,ze jeszcze chwila i koniec redukcji choc wagowo wiele nie ubyło ,ale mam dosc i spodnie tez juz luzne w pasie ,biodrach ,a ze uda mało poszły trudno,nastepnym razem

akneraj tak za tydzien od nastepnego poniedziłku chciałabym zacząć jak skoncze diete ,jesli obliques pozwoli ,by 2 dni bez cwiczen starczyly na regeneracje.Ilosci kalorii sie boje ,ale mam nadzije ,ze przy treningu nic mi nie przybedzie i po latach dojde do sowjego zapotrzebowania

obliques to teraz juz wszystko jasne .Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
vajolet trzymaj sie dzielnie jeszcze przez ten tydzien.

planujesz kupic sobie jakas 'nagrode'?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
,a ze uda mało poszły trudno,nastepnym razem
dokładnie
i tak jesteś chudzinka, nie potrzebujesz więcej sie odchudzać
teraz masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
agak tak ma pozwolebie na głake loda,a tak na powaznie obliques prosiła ,by nie szalec i tak zrobie chce dojsc powoli do swojego zapotrzebowania ,a potem w nagrode nad morzem kupie sobie super deser.Jak wyjde na prosta moze bede mogła sobie pozwolic w ramach kcl czesciej na coos słodkiego ,poradze sie oczywiscie obliques i zobaczymy co bedzie ,ale napewno sie dostosuje do jej rad.

flying oj taka chudzinka znou nie jestem moja waga ciągle jest koło 60kg czasem nizej czasem wyżej.Po redukcji bedzie powrót na normalne zapotrzebowania ,a masa mozliwe ,ze jesieniąprzed swietami tak ,by w swieta wycelowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
a jaksa nagroda nie kulinarana jest w planach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
no wlasnie jak tez mialam na mysli nagrode niejedzeniowa
ciuszek jakis.. albo kilka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
nie przejmujemy się wagą, już zapomniałaś? jesteś jesteś, obwody mówią za siebie.
a w święta masa sama się robi

no właśnie, ciuchy to fajna nagroda, a taki maraton po centrum handlowym to już w ogóle święto..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
Ciuszki powiadacaie w tamtym roku nakupiłam na wyprzedazasz sporo ciuchów mało co nosilam ,a w tym roku większosc za luznaale moze jak cos wpadnie mi w oko to sie skuszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
a ja ostatnio powiedziałam sobie,że w czerwcu kupię sobie sukienkę,ale chyba tego nie zrobię no chyba,że w czerwcu ale nie tego roku

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[art] Ćwiczenia w ciąży i w okresie połogu

Następny temat

agak - rekompozycja str.79 / podsumowanie redukcji I. str.68, II. str.124

WHEY premium