SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vajolet / dziennik /Redukcja - podsumowanie str 65-66 ,144

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
obliques bardzo dziekuje za treniong od poniedzilku go zacznei dam znac jak mi poszło,ale już mi sie podoba ,bo jest taki rożnorodny.Niektore ćwiczenia nie są mi znane ,ale znajde na yutubie.
Jeśli mozna mam kilka pytań
Dzień pierwszy
1. odnosnie seri łączonych robie tak:mc 15 przerwa i wskok na ławke 15 przerew i ponownie Mc itp , czy bez przerwy miedzy MC,a wskokiem?

2.wskok na stolek lub skok z kolanami do klatki czy to ćwiczenie robi sie z obciążeniem?

3.Zarzut i push press ze sztangietkami to jest to cwiczenie

mniej wiecej jakie obciązenie?

4.Jakie obciażenie zastosowac do swing?

Dzień drugi
1.overhead press czy ciezar podobny jak do wyciskania na barki siedząc?

Dzień trzeci
1.hang clean mniej wiecej jaki ciezar ?

areoby zostawiam tak jak mam ?A brzuszki mam cwiczyc jeszcze w dni z areobami czy juz nie?

Jeszcze raz bardzo dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
1- laczone bez przerwy : MC 15 wskok 15 przerwa 1min MC10 wskok 10 przerwa 2min...
2. nie, bez obciazenia,
3. ta pani nie robi zarzutu, trudno mi znalezc caly uklad jakos ladnie robiony, ale tu panowie to robia, na razie robisz sztangielkami bo nie jest tak techniczny jak sztanga



obciazenie dobierasz oczywiscie pod press, bedziesz go robic to bedziesz wiedziec jakie masz mozliwosci, oczywiscie ciezar trzeba zwiekszyc jak sie zmniejsa ilosc powtorzen, juz po pierwszym treningu bedziesz wiedziala jakie ciezary dobierac sobie, to wychodzi w praniu
4. swing sprobuj zaczac od 5kg i zobacz jak ci idzie, na pewno bedziesz mogla wiecej, pilnuj prostych plecow

1. tak podobny, tylko jak bedzisz robic sztanga to sztanga moze byc ciezsza niz 2x sztangielki
2. hang clean zacznij od pustej sztangi, i bedziesz sobie dokladac, mi na prawde ciezko stwierdzic jakie ciezary powinnas miec, nauczysz sie wyczuwac, pierwsze treningi traktuj kontrolnie, ale nie dawaj sobie taryfy ulgowej




zwroc uwage ze ona wchodzi pod ta sztange i zarzuca ja na ramiona szrugsem ramion nadajac jej ped w gore. Tu sie rowniez wyskakuje troche w gore i robi przysiad przedni , pierw pocwicz sobie przysiad przedni ze sztanga na barkach zanim zaczniesz zarzut i pozniej pocwicz sam element podskoku ze szrugsem i dopiero pozniej proboj zarzucic.
Tu masz wersje tzw silowy zarzut, gdzie nie ma przysiadu (tylko tym sie rozni - to jest pelen zarzut, ty w planie masz ze zwisu wiec nie musisz ciagnac z podlogi), ale rozpisany i w powolnym tempie wiec mozna sie przyjrzeć tej fazie ze szrugsem podskokiem i narzuceniem na barki .


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
obligues bardzo dziekuje za wsakazówki mam jeszcze jedno pytanie odnosnie swing czy to to ćwiczenie tylko biore sztangietke?


.
Reszte juz wiem co i jak bede musiała potrenować hang clean wydaje mi sie narazie trudny ,ale bedę sie strać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to ten ruch, ale nie podoba mi sie to blokowanie bioder , nigdy nie sluchaj kogos kto kazde na sile blokowac cos w stawach, mozna spiac posladki ale to co ta pani robi to zaprowadzi ja do chiropraktyka, ruch ma byc lagodny.
Tu pan robi tez sztangielka, pod koniec.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
obliques dzieki jestes niezastapiona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925

no wlasnie przypomnialam sobie ze sobie o twojej diecie myslam. Ty masz tylko takie statyczne aeroby, prawda i o zwikszaniu intensywnosci nie bedzie mowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
W poniedziłek ćwicze taki zwykły arobic w czwartek pierwszy raz cwiczyłam interwały jakoś dałam rade po szybkim tepmpie przejsciu na nizszy puls mi sie uspkajał .Zawsze moge spróbować ,choć skakanke musze narazie odstawić za intensywny wysiłek.Co do dietki to w weekend jeszcze do czasu nowej mam zastosowac niskie wegle czyli 50g?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wiesz, musze sobie to ulozyc, bo nie da sie ukryc, ze z sercem musisz uwazac, a to bedzie oznaczac niestety mniejsza kalorycznosc, ale poniewaz masz juz ja mala i nigdy nie mialas wiekszej, to wymyslilam cos glupiego, co mozna sprobowac, by nie popasc zupelnie w niskie stany kaloryczne.
napisze ale troche czasu brakuje teraz, poki co sie nie przejmuj, lec jak lecisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
Spokojnie poczekam ,a do pory nowej diety jem jak miałam do tej pory .Wiekszą ilosc kalorii miałam zanim zaczełam sie odchudzac jakies 3 lata tamu ,a potem bywało róznie od niskiej do wysokiej takie głupie gazetowe diety orzez dłuzszy czas,a potem powrót do jedzenia sprzed diety,głupota poprostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
... hehe vajolet no to do roboty

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[art] Ćwiczenia w ciąży i w okresie połogu

Następny temat

agak - rekompozycja str.79 / podsumowanie redukcji I. str.68, II. str.124

WHEY premium