SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vajolet / dziennik /Redukcja - podsumowanie str 65-66 ,144

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Ja dziś dzien beztrenongowy i ... ok 250g węgli ... dopiero się rozkręcam

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
akneraj ja tyle wegli od dawna juz nie jadłam ,teraz 150g gram to dla mnie duzo ,bo wczesniej jadłam grubo ponizej 100g, ale nie będe ukrywać ,że wegle bardzo lubie.A też sobie cyklicznie węgle ustawiasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Teraz Obli mi powiedziala, abym co 3-4 dni miala bilans na zero, wiec zobaczymy co bedzie. Troche dużo mi polecialo przez tydzien, wiec zobaczymy co bedzie za dwa tygodnie po takiej zmianie ...

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
akneraj tak mialas dosc duży spadek .Ja z takimi zmianami cyklicznymi zaczynam w przyszłym tygodniu ,bede zmniejszać i zwiekszać węgle i też jestem ciekawa efektu

obliques tak myslałam wczoraj nad gigantseriami i czy mógłby byc taki układ?Nie wiem czy dobrze ,bo nie mam pojecia jak łączyc ćwiczenia .
1 dzień

1gigantseria
przysiad plie (bez piłki) 2*10
wypady ze sztangielkami (bez piłki) 2*10
wznosy łydek stojąc (bez piłki)25 razy 2*10 lub 1*5 nie wiem ktore bedzie lepsze
wyciskanie sztangielek płasko 2*10 robiłam z 2*8 moze dałbym rade z wiekszym obciążeniem/ewentualnie moze w tym miesjcu uginanie z przysiadem ,ale trzymałbym dwoma rękoma jedną 10 kilowa sztangietkę?

2giganteria nie wiem czy dałbym rade wszyskie cwiczeniia zrobic z 2*6.5 czy na czas gigantseri przejśc lepiej na 2 razy po 5kg?

wiosłowanie sztangielkami w opadzie tułowia (bez piłki) 2*6.5
uginanie ramion z przysiadem 2*6.5 lub wyciskanie sztangielek płasko 2*6.5
francuskie prostowanie ramion leząc 2*6.5
wyciskanie sztangielek na barki siedząc 2*6.5

2 dzień
1gigantseria
przysiad ze sztangielkami 2*10
wznosy bioder leząc na podłodze połozyłam sobie obciazenie 5 kilo
wznosy łydek siedząc na piłce 25 razy 10 kilo
francuskie uginanie reki ze sztangielka siedząc 10kg
2gigantseria
wyciskanie sztangielek skos 2*5
przenoszenie sztangielki leząc prostymi rekami 2*5
wznosy ramion bokiem 2*5
uginanie ramion na piłce 2*5

3 dzień

1gigantseria
wypady (wykroki) w tył (bez piłki) 2*10
MC na prostych nogach (bez pilki) 2*10
wznosy łydek na jednej nodze
wznosy ramion bokiem leżąc na piłce 2*2

2 gigantseria
pompki (bez piłki)
podciąganie sztangielek wzdłuż tułowia 2*6.5
triceps dip (odwrotne pompki)
uginanie ramion młotkowe (bez piłki) 2*6.5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Uff...
1gigantseria
przysiad plie (bez piłki) 2*10
wypady ze sztangielkami (bez piłki) 2*10
wznosy łydek stojąc (bez piłki) - to rob zawsze bez obciazenia jak stoisz na brzegu stopnia to podnos sie na palce i opuszczaj nisko az do rozciagniecia lydek
wyciskanie sztangielek płasko 2*10 robiłam z 2*8 moze dałbym rade z wiekszym obciążeniem/ewentualnie moze w tym miesjcu uginanie z przysiadem ,ale trzymałbym dwoma rękoma jedną 10 kilowa sztangietkę?, {spoko wyciskaj ile razy dasz rade i tyle, jak to bedzie wiecej niz 6 to w porzadku)

wiosłowanie sztangielkami w opadzie tułowia (bez piłki) 2*6.5 zrob wioslowanie stojac na jednej nodze druga masz miec wyprostowana z tylu, bedzie ci ciezej i masz sprawe zalatwiona
uginanie ramion z przysiadem 2*6.5
francuskie prostowanie ramion leząc 2*6.5
wyciskanie sztangielek na barki siedząc 2*6.5

2 dzień
1gigantseria
przysiad ze sztangielkami 2*10
wznosy bioder leząc na podłodze połozyłam sobie obciazenie 5 kilo[ tu mozesz osbie utrudnic, trzymajac jedna noge w gorze i unoszac tak biodrra, lub unoszac biodra i jednoczesnie turlajac pilke pod siebie pietami tak ze nie bedziesz potrzebowala obciazenia [i/]
wznosy łydek siedząc na piłce 25 razy 10 kilo
francuskie uginanie reki ze sztangielka siedząc 10kg
2gigantseria
wyciskanie sztangielek skos 2*5
przenoszenie sztangielki leząc prostymi rekami 2*5
wznosy ramion bokiem 2*5 zrob to po prostu butelkami z woda
uginanie ramion na piłce 2*5 zrob trzymajac w dwoch rekach jedna sztangielke

1gigantseria
wypady (wykroki) w tył (bez piłki) 2*10
MC na prostych nogach (bez pilki) 2*10
wznosy łydek na jednej nodze
wznosy ramion bokiem leżąc na piłce 2*2 butelki z woda

2 gigantseria
pompki (bez piłki)
podciąganie sztangielek wzdłuż tułowia 2*6.5
triceps dip (odwrotne pompki)
uginanie ramion młotkowe (bez piłki) 2*6.5




A masz przypadkiem taśmę elastyczna, czy gumy w domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
obliques dzieki za rady czyli taki układ gigantreii moge robic .Niestety nie mam tasmy.A jaki trening ,byś mi poleciła ,gdy ten zakonczę.Robic ten Twój na piłce dla srednioozaawansowanych podzilony na 2 dni ,czy wziąść sie dla zaawansowanych?

Dzis trening siłowy zaliczony,dieta dalej zbilansowana
B150 W150 T20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
pewnie ze mozesz, kwesta tylko obciazenia, tam sa trudniejsze wersje cwiczen, ale bedziesz tez miala sztange wiec zawsze cos dojdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
obliques dzieki to wybiore sobie dla zaawansowanych sztange zamawiam juz w przyszłym tygodniu wiec spokonie zdąży dojść.Zawsze mam problem jak dobrać obiciążenie szczegolnie na gorne partie ciała,ale jakimś cudem daje rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
Chyba nieciekawy dzień mi sie szykuje w nocy budziłam sie z mdlosciami mimo ,ze nie za dobrze sie czulam zrobiłam,brzuch potem arobik i na koniec 400 skoków na skaknce ,ale cos w żałądku zaczyna mnie strasznie mulic .Odeszla mi ochota na pączka i faworki chociaz taki plus ,bo jak pomysle to odrazu na samą mysl mnie dmli.Zero apetytu ,ale zaraz choc twaróg postram sie wcisnąc przed spacerem z młodsza latoroślą.Strasza ma grypę żałądkową i możliwe ,ze ja od niej załpałam.
Dzis z ciekawosci sie zwazyłam i kilo mniej niz w sobotę wiec na plusie zostło0,7kg i tak byłam w szoku ,ze tyle sapdło przez 5 dni.
Nie wiem czy jutro dam rade trening siłowy zrobic jak nie to chyba przwedłuze sobie superserie o jeden tydzien ,by zakonczyc cały cykl,bardzo podoba mi sie ten trening i chyba jak zrobie w sumie dodatkowo 2 razy superserie nic sie nie stanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
ajj... to zdrowiej, jak jutro się będziesz źle czuć to nie zmuszaj się do treningu, odpocznij ;)
no a jeśli waga nie rośnie, a w bicku więcej to super, ciekawe co się dalej będzie działo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[art] Ćwiczenia w ciąży i w okresie połogu

Następny temat

agak - rekompozycja str.79 / podsumowanie redukcji I. str.68, II. str.124

WHEY premium