SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vajolet / dziennik /Redukcja - podsumowanie str 65-66 ,144

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to moze sie uspokoi w koncu, moglabys sprobowac zrzucac wode ale to nie ma sensu przy twoich wahaniach bo i tak wroci.
Jak silowe sa mniej niz godzinke to mozesz dobic aero do godziny, albo zrobic niezaleznie wieczorem, np. Zreszta jak juz nie masz gdzie to nie musisz. Tak sobie tylko pomyslalam, ze jak dasz rade to zawsze mozesz cos dorzucic. Wiecej niz 6x w tygodniu to nie ma sensu.

Widze, ze nastrój nie dopisuje , na pewno jest fajnie, zreszta juz wczesniej bylo to taki maly sprawdzian czy cos jeszcze da sie wycisnac. Ale jak nie da nie szkodzi, bedziesz jeszcze cwiczyla, zawsze zmiany beda

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-05-25 22:46:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
obliques pewnie ,ze wroci i to nawet na dniach ,bo w czasie owulacji nieraz waze wiecej niz podczas okresu paranoja jakaś,ale po owulacji bedzie 2tyg. spokoju.Siłowy nieraz zajmuje mi godzine nieraz niecałą tylko on daje mi tak popalic czy nie wiem czy bede miała siłe po nim poskac chyba ,ze przed zrobie .Teraz mam 3 razy siowy i 2 razy areo to areo zostawic koło 50 minut czy skrócic?Nastrój dopisuje tylko młoda daje ostatnio popalaic ma "złe" dni i postanowiła troszke powykanczac mame,mam nadzieje,ze szybko je przedjdzieTa nowa odzywaka niezbyt mi podpasowała w samku okropna i jakos tak cieżko mi po niej na żołądku .Jutro rano sie zwaze i zmierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wiesz twoje kłopoty to kojarzą mi sie z przekwitaniem. powinnas brac jakie tabletki - pojsc do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
Ta nowa odzywaka niezbyt mi podpasowała w samku okropna i jakos tak cieżko mi po niej na żołądku
ostatnio czytałam o niej opinie tu na forum, bo też się zastanawiam, to właśnie niezbyt pochlebne...
już bardziej ostrowie polecają, ponoć lepsza ? doszłam do wniosku że jak nie wydasz 150 złotych na białko to dobrego nie kupisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
obliques powoli wybieram sie do gina tylko ie boje ,ze dadza mi hromony ,a po nich zle sie czuje zbieram wtedy wode jeszcze bardziej ,ze az nogi ma opuchniete skrpetki mi sie odcisjaja,koszmar i tyje bardzo szybko.Może jak przekwitne to organizm przestnie tak wariowac z waga

flying ja ostatni miała dosc tanią odzywake cenowo podobnie do ostrowi ,a w samku była nawet dobra.

Dziś były aroby ,nie wiedziałam ile czasu je robic wiec zrobiłam jak zawsze 50minutczy dobrze czy mam skrócić,ale przed nimi pomiary
gora bez zmian wiec pisac nie bede tam juz chyba nie ma co chudnac
uda było 50,5 jest dzis 50
łydka było 35,5 jest 35
Waga ostanio 60,5 dzis 59,9
wiec najwazniejsze ,ze uda spadją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dobrze, mozesz tak robic, 50min jest ok
Jeszcze ten tydzien do konca i nastepny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
Zyrafka198 dziekuje

obliques jutro sprobuje zrobic areoby dodatkowo ,ale po obiedzie ,bo odrazu po siłowym nie dam rady.Tak dieta jeszcze ten tydzien i nastepny i koniec.Ciesze sie ,bo juz jestem bliżej koncaa bardzo sie obawiałam ,ze bez wegli nie dam rady ,ale jednak jak sie chce to wszystko mozna

umowiłam sie do gina najblizszy termin był na 25 czerwca wiec czekam i sie boje ,ze wtedy bede po zlości miała okers wtedy nie wiem dzwonic przedkładac czy iść, tak mi sie poprzestawiało ,ze nie jestem w stanie okerslic kiedy bede mieć nastepny okres
_________________
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
bez sensu, aż miesiąc czekania?
jakbyś przełożyła to o ile, kolejny miesiąc?

no ale nie denerwuj sie bo to moze jeszcze niepotrzebnie miesiączke wywołać, może akurat nie trafi

a ja wczoraj byłam u tego endokrynologa(? ) i mi powiedział że mam idealny wynik TSH oraz bardzo ładną tarczyce, co mu wyszło na USG i mam szukać problemów z okresem dalej. ale ja już nie mam pomysłów, wróci to wróci, poki co dzieci nie planuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
ale jednak jak sie chce to wszystko mozna
dokladnie !!!

a ja wczoraj byłam u tego endokrynologa(? ) i mi powiedział że mam idealny wynik TSH oraz bardzo ładną tarczyce, co mu wyszło na USG i mam szukać problemów z okresem dalej. ale ja już nie mam pomysłów, wróci to wróci, poki co dzieci nie planuje
... hmm ciekawe z tym okresem. Mi sie kiedys zatrzymal na prawie 9 miesiecy, ale to przezylam stres i wtedy strasznie schudlam, ale potem jak sie wszsytko ustabilizowalo, to okres wrocil. Ale Ty, nie mam pojecia co moze byc powodem.
Co to jest TSH, tak szczegolowo i co ono dokladnie sprawdza ?

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[art] Ćwiczenia w ciąży i w okresie połogu

Następny temat

agak - rekompozycja str.79 / podsumowanie redukcji I. str.68, II. str.124

WHEY premium