SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vajolet / dziennik /Redukcja - podsumowanie str 65-66 ,144

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
areobów z checią ,bym unikła i nie robiła ich wcale ,nie wiedziałm ,ze przez nie moze woda sie zatrzymywać ,zielona moge jeszcze gdzies wcisnąc ,bo pije pokrzywa i rumianek ,brokuły ,kalafior jem ,ale wiadomo ,ze nie codzinnie,ale dośc czesto czy licza sie tez takie w zalweie octowej?Omega łykam ,cynk musze sobie kupić .Ciezary lubie podnosci jesli moge to zwiekszam tylko jakos ostnatnio sił brak.
Ja tez zaluje ,ze tak pózno odkryłam to forum tyle tu cennych rzeczy sie dwoiedziałam i pojełam jak głupio postepowalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
uważa się ze duże ilości aerobów podwyzszaja poziom estrogenow, ale z drugiej strony taka porcja aerobów potrafi bardzo ladnie "odwodnic", wiec na pewno stosujac zasade złotego srodka nic sie nie traci
No właśnie to sa takie rozne badania i teorie na pewne tematy, mozna cos dla siebie zadoptowac, sprawdzić, tak jak z tym nabialem, jak zadziała, super, jak nie to nic sie nie stanie, a przez to wiemy wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
obliques co racja to racja wszystko w umiarze ja za dużo areobow chyba nie mam tylko 2 razy w tygodniu wiec chyba zbytnio nie szkodzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
witam niestety w weekend nie miałam kiedy zajrzec ,ale wymiary porobione wiec wstawiam male podsumowanie.
Wymiary przed zaczęciem trenigu z fdf (przed pojawieniem sie na forum też cwiczyałam i byłam na diecie niskoowęglowodanowej) i wymiary po przejsciu na dietę zbilansowana z większą iloscią kalorii i treningiem autorstwa autostwa obliques-jeszcze raz dziekuje za wspaniałe treningi.
Przed27.1 Po(i w trakcie)5.4
waga61kg 60.9ale miałam wlasnie okres wiec woda jeszcze zalega ramiona99 100
biceps28,5 30cm
talia65cm 61cm
biodra89cm 88cm
uda 51,5cm 51cm
Przybyło ciut w ramionach i bicepsie ubyło najwiecej w tali troszke w udach i biodrach.Jeszcze fotki dla porówniania.Wagi zbytnio nie ubyło ,ale cos ciężko mi kiloramy gubić i nie che już jeść tak malo jak kiedyś .Wole jeść zdowro bez głodzenia i cwiczyć ,ale ,by tylko nie tyć.




















Dziś już po treningu
Dzien1.
Serie laczone przerwy miedzy seriami odpowienio 1min, 2min, 2min, 1 min
1A MC 15-10-5-10-15 28kg
1B skok z kolanami do klatki 15-10-5-10-15
2A wyciskanie sztangielek na pilce powtorzenia j.w. 2*8
2B wioslo sztanga j.w 3 serie po 22kg ,ale juz nie dałam rady wiec zmianjeszyłam na 20kg
3A zarzut i push press sztangielkami 2*6.5 chciałam zwiekszyc ,ale rece odmawiały ,mdalały mi normalnie
3B swing sztangielka 6.5
Na koniec turlanie pilki pod siebie x30

Ja mam małe pytanko odnosnie areobów ile czasu je cwiczyc jesli potem chce zrobic jeszcze TABATE 30 minut strczy areobów czy za mało ?Oczywiscie jeszcze po nich pozniej chce zrobic Tabatę?


Zmieniony przez - vajolet w dniu 2009-04-06 10:23:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
WOW, ależ jest widoczna różnica!!!BARDZO ŁADNIE CIAŁKO WYGLĄDA! Brzuszek mniami i jaka WĄSKA TALIA!!! gratuluje, jest dużo lepiej! (ja też tak chcę;)) w wadze mała róznica, a w wyglądzie duuża - I O TO CHODZI!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
bardzo fajnie moje gratulacje wymiary nie zmienily sie bardzo ale cialko calkiem inne extra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
pieknie, nie ma boczkow i jaka ladna raczka
gratulacje - masz nagrode za ciezka walke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Moze waga tego nie pokazuje, ale jestes duzo chudsza , normalnie zmiana niesamowita, nie tylko pas, ale plecy, wszytstko na kaltce cie zniklo, klasyczny przyklad ze nie nalezy sie patrzec na wage, Jak zrobisz regeneracje i jeszcze raz podejdziesz do diety, to i nogi zaczna spadac

po aerobach nie ma po co robic Tabaty, tak samo jak po silowym nie robi sie Tabaty. A i przypominam, ze twoje treningi to ta sama formula inetrwalowa co Tabata, wiec dodajac ja do swojego treningu dodajesz po prostu nastepny owod , a aeroby maja zupelnie inne zadanie.


Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-04-06 11:40:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
szok! vajolet, jaka zmiana! najbardziej brzuch. podziwiam i gratuluję
zmotywowałaś mnie, też się tak odmienie, po maturze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
Zyrafka198 dziekuje Tobie tez napewno sie uda

_kavva_ dzieki

agak dzięki z boczków straciłam najwiecej

flying do lata akurat zdążysz do lata i bedziesz slicznie wygladac na plaży,a u ciebie tez pewenie sa zmainy muszisz fotki zrobic i wstawiac ja na codzien tez zmian nie widziałam waga prawie stała lub lekko szła w dół ,a byłam zaskoczona ,gdy porównałam sobie fotki.A brzuchem przejmowałm sie najmniej i najmniej mi na nim zalezało robiałam tylko te ćwiczenia co musiałam ,byle jak najmniej i prosze ubytej najwiekszy w tym miejscu.

obliques dzieki Tobie szczególnie .Osiągnełam to dzięki Tobie tak sie zmniłam po Twoich treningach i poradach dietetycznych ,bo te wczesnijsze treningi niewiele dały choć zajmowały duzo czasu.Czy mogę jeszcze redukcje troszke pociagnąc,tak mysle ,by dobiec do 6tygodni z tym treningiem i dietą chyba też narazie nie zmieniać diety?A potem nie wiem co ,chciałbym napewno dalej ćwiczyc i utrzymac to co osąignełam z czasem stracić troszke z ud ,mam nadzieje ,ze mi poradzisz jak to dalej rozegrać ?Dłuższą regeneracje chciałbym zrobic latem teraz zrobie sobie kilka dni wolnego na święta.A prosze poradz mi ile te aroby najlpiej cwiczyc 50 min. czy krócej? Raz w tygodniu cwiczę aroby,a raz robie trning interwałowy 20 minutowy.To tabate chyba wogóle wyrzucić z treningu czy ja robić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[art] Ćwiczenia w ciąży i w okresie połogu

Następny temat

agak - rekompozycja str.79 / podsumowanie redukcji I. str.68, II. str.124

WHEY premium