SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vajolet / dziennik /Redukcja - podsumowanie str 65-66 ,144

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a to konto co masz wpisane przy zapisywaniu sie na sfd.... tam poszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
obliques juz odczytłam i odpisałam na prvprzez okres nieobecnosci zapchała mi sie skrzynka i poblokowały sie wiadomości

Ależ jestem głodna jak wilk juz dawno takiego apetytu nie miałam ,moze to przez brak chleba nie wiem jem teraz duzo owoców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
Ależ jestem głodna jak wilk
a ja od wczoraj mam właśnie odwrotnie
muszę wciskać w siebie jedzenie
dzisiaj do obiadu dopchałam się brokułami i do teraz mam tak
a jeszcze kolacja przede mną

owoce super, u mnie hamują chyba głód na słodkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
Ember ja podobnie jak Ty miałam jak zrobiłam sobie tydzien regeneracji wcale nie czułam głodu rano zjadłam grachamke i czułam sie normalnie przejedzona nieraz jadłam dopiero troszke na obiad .Nie miałam na nic spejalnej ochoty ,ani apewtyu jadłam ,bo musiłam,ale jak wznowiłam trening apetyt wrocił ,a dzis jest już wilczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
vajolet, ale ja ciągle na redukcji
i normalnie ćwiczę, dzisiaj byłam na siłowni, bardzo się wymęczyłam
a jedzenie coś nie chce wchodzić
a nawet dzisiaj mam dzień na 1800 kcal ale chyba go zostanę na 1600, bo przecież nie będę sie na siłe opychać na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ale jak wznowiłam trening apetyt wrocił ,a dzis jest już wilczy

a ja mam odwrotnie jak nie ćwiczę to co chwilę chodzę głodna,a jak są treningi to znacznie lepiej

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
Widze ,ze kazdy ma róznie z apetytem ,podobno najczesciej jak przestaje sie trenowac to apetyt zostje i wtedy mozna łatwo utyć,ale nie wiem czy to prawdai na szczescie u mnie jest na odwrót
Dzis dzień wolny wiec sprzatałam przy myciu podłogi strasznie czułam zakwasy ciezko mopa przycisnąc.Przy sprzataniu jednym uchem słuchałam"Pytania na sniadnie" tam wypowidała sie Monika Pyrek ktora stwierdziła ,by mieć tak ładną sylwetke trzeba biegac ,ze siłownia to nie ,bo ona zamienia tłuszcz w miesnie i wtedy kobieta żle wygląda i to opinia sportowca wiec co sie dziwic zwykłym dziewczyną ,ze się boją siłowni

obliques mam pytanko w przyszłym tygodniu we wtorek ide z mała do lekarza tam schodzi pare godzin i nie dam rady zrobić treningu czy w związku z tym moge dzień 2 zrobic w czwartek?Tu nie ma cwiczen na barki wiec moze nie bedzie wilekiej szkody jak przełoze raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ech tam takie gadanie
ja jak widziałam niektóre sprinterki,jakie miały bary to normalnie napatrzeć się nie mogłam no i niektóre jakie miały brzuchy ach...

to zależy od osobowości kobiety,jak jej się nie podoba zarys mięśni u kobiet to nic jej nie przekona,chociaż moja bratowa,która jest właśnie anty mięśnie,bo to nie jest kobiece jak to twierdzi kiedyś przeglądała KiFa i tam była sesja zdjęciowa Renaty Jabłońskiej w mini i szpilach i normalnie była "pod wrażeniem",bo zdjęcia kobiecej i seksownej sylwetki
i do mnie tekst,ze zobacz jak ona wygląda 164cm i 66kg, a jakby przeciętna osoba o takiej wadze i wzroście wyglądała,która oczywiście nie ćwiczy

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-09-03 11:15:57

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Z pyrek to kopleksy wychodza wszytskiemi dziurkami
Vajolet rob jak mozesz, zawsze i wszedzie nie da sie rady idelanie robic

Sprinterki szczegolnie te amerykanskie to byly niezle przypakowane, ale tak sie robilo na mase, teraz odpuszczaja, zreszta wiadomo co one biora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
obliques to sobie zamienie w przyszłym tygodniu.

vena tez czytłam tego kifa i az nie mogłam uwierzyc ,ze ona waży 64klo byłam w małym szokumąż odrazu wykorzystał i powieział widzisz ,a ty ciagle narzekasz jak duzo wazysz popatrz wkoncu jak wygladasz ,bo waga sie nie liczy i pokazał mi własnie ją

Ja tam lubie miesnie bo zwikszja metabolizm ,skóra ładniej wyglda ,bo jest bardziej napieta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[art] Ćwiczenia w ciąży i w okresie połogu

Następny temat

agak - rekompozycja str.79 / podsumowanie redukcji I. str.68, II. str.124

WHEY premium