SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

shitman / 300sta masa! :D

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 345709

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
shitman_xD
no teraz jem potreningowy zaraz sie umyje i jeszcze tunczyka zjem bo mam tylko 200 kury :P



aha czyli po potreningowym idziesz spać.
Gdzieś kiedyś słyszałem, że potreningowy to nie powinien być ostatni posiłek, bo on nie starczy zeby "karmić" nasz organizm przez całą noc, myśle, ze wiesz o co chodzi.
Ale czy to prawda czy bzdety..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
A skąd takie informacje? Czyli jak zjem 2k kcal po treningu na noc, to moje ciało nie wyciągnie dość, myślisz? Lepiej zjeść porządny posiłek jak na Warrior's Diet czy innych IF i iść sytym w kimę, niż pałować się z dwoma-trzema małymi porcyjkami i nie dospać. Gorzej że niektórym ciężko się śpi po nażarciu się, ale widać Szicia nie imają się biologiczne zależności...

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Buli915
shitman_xD
no teraz jem potreningowy zaraz sie umyje i jeszcze tunczyka zjem bo mam tylko 200 kury :P



aha czyli po potreningowym idziesz spać.
Gdzieś kiedyś słyszałem, że potreningowy to nie powinien być ostatni posiłek, bo on nie starczy zeby "karmić" nasz organizm przez całą noc, myśle, ze wiesz o co chodzi.
Ale czy to prawda czy bzdety..


yy w dupie to mam


Regenat-nie rrzucaja sie poniewaz silownia znajduje sie w budynku obok :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
shitman_xD
Buli915
shitman_xD
no teraz jem potreningowy zaraz sie umyje i jeszcze tunczyka zjem bo mam tylko 200 kury :P



aha czyli po potreningowym idziesz spać.
Gdzieś kiedyś słyszałem, że potreningowy to nie powinien być ostatni posiłek, bo on nie starczy zeby "karmić" nasz organizm przez całą noc, myśle, ze wiesz o co chodzi.
Ale czy to prawda czy bzdety..


yy w dupie to mam


Regenat-nie rrzucaja sie poniewaz silownia znajduje sie w budynku obok :D


I to mi się podoba, też w dupie mam takie bzdety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21603 Napisanych postów 30835 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870991
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
prz - pożyjemy, zobaczymy, plebsie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Forma nie taka jak nick, Shit-manie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Ja nie wiem skąd Ty masz tyle tej mocy, petarda !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tad ze np przed chwila poszlo 6 czy 7 lodow paczka czipsow pol sernika sloik dzemu pieguski i cos tam jeszcze ale yeblem kompleksy metaboliczne wiec forma jest! :D
z tym ze niestety alko dzis nie bd bo tak wyszlo ze jestem kierowca to nie bedzie ostrego wyciecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Jakbym tak jadł to nawet przy 8 tren na macie w tygodniu by mnie zalało jak świniaka Gena masz mega trzeba przyznać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan na mase do oceny i poprawy

Następny temat

Trening Crossfit i spalanie mięśni

WHEY premium