SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

shitman / 300sta masa! :D

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 345600

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra wreszcie wrocilem i czytam jeszcze raz na spokojnie co pisaliscie itd

co do zawodow to organizacja zayebista, wszystko bylo fajnie
atmosfera byla dobra, z kazdym mozna pogadac, wszystko git
chociaz ja tam oprocz wyciskania to tylko patrzylem, taka mialem zamule ale to raczej przez duza ilosc carbo i stary ryz po ktorym brzuch mnie bolal
jedynie co mnie wkvrwia to to ze moglem byc 1 ale juz choy z tym, nastepnym razem bedzie lepiej :D
jesli chodzi o dalsze plany to wycinke robie teraz na 100%, jedynie sie zastanawiam jeszcze jakie rzeczy uzyc i czy mocno ciac czy nie bo jednak szkoda troche 'miesa' i sily
ale to sie jeszcze zobaczy, dieta napewno bd zbliansowana cos w stylu carb cycling
ale przed wycinka jeszcze mnie jutro czeka wycieczka wiec jakis % wpadnie ale nie duzo, wkoncu kiedys trzeba sie odstersowac


Hubert81
Shit wiesz, że będę sędziował? Mogę niechcący unieść czerwoną chorągiewkę, tak przez przypadek (trzy razy z rzędu)

tylko raz podniosles to nie bylo tak zle


Antos098
gratulacje!! dałeś z siebie wszystko! to teraz ciężary na bok i jedziesz rozwijać się jeszcze bardziej masowo!

no wlasnie problem w tym ze nie dalem z siebie wszystkiego, pozatym jednak zaczalem od za malego ciezaru(185) moglem 190 i pozniej 200 ale mowi sie trudno
co do progresu masowego to yebac to tzn doszedlem do wniosku ze robie cos takiego
wycinam sie zeby mieso bylo ladne a pozniej staram sie dolozyc jak najwiecej dobrego miesa przy jak najmniejszej wadze
na redu bede ostro(jak na mnie) cwiczyl nogi bo raczej nie urosna ale na masie gdy postanowie ze naprawde chce wl poprawic i dalej jezdzic sobie po zawodach to na nogi najwyzej 2cw w tygodniu bo to glownie przez nie mam taka wyebana wage
zreszta Hubert mnie widzial to sie spytajcie, ogolnie nie widac po mnie nawet ze cos cwicze

MatheusZ
Co to za osiągnięcie, przecież prawie każdy chłopak w wieku 18 lat podnosi 200 na klate, też mi wyczyn
a na poważnie, gratki shitman, jest siła - jak Robert mawia :D

18 tak, ale ja mam 17 jeszcze a z twarzy mlodo wygladam, mysleli tam ze jakies 14-15

ToBeBetter
Ale podobno jego przysiad i martwy też niczego sobie...

przysiad 200 martwy 230 wiec lipa w choy w porownaniu do wl

luki77
Masz niesamowity potencjał w wyciskaniu,jeszcze nie widziałem kogoś kto tak szybko zrobiłby takie postępy,idź w te stronę,nie zmarnuj tego

zobaczymy ile spadnie po wycince, od wrzesnia postaram sie dolorzyc cos na sztange

kamikaz
Shitman, przyłączasz się do redukcji bez supli na wysokich zakresach? Bombowa sprawa, no słowo daję.

bez supli to ok moge sie przylaczyc ale ja raczej bd mieszal troche duzych powt troche malych


jeszcze raz wszystkim dzieki za wypowiedzi i gratulacje
pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19297
shitman_xD
przysiad 200 martwy 230 wiec lipa w choy w porownaniu do wl


w porównaniu do wl to tak ale jak na wiek, to My jesteśmy w tym samym wieku XD

Impossible is nothing.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10656 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609949
za nagrode co wygrałes to musisz wziąc troche nowego obciążenia żeby nie brakło na siłce

na redu pewno duzo siła Ci nie spadnie, wiec potem na jesień jak w jakis zawodach wystartujesz to wynik zapewne poprawisz.

ogladałem filmiki z tych zawodów to jak stałes z dalsza taki napompowany i obserwowałes no znowu taki mały nie jestes


no i faktycznie se tam zyeby robili ze masz 15 lat;d

troche szkoda tego pierwszego miejsca ale i tak jest z czego się cieszyc, następnym razem juz bedziesz wiedział co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha no miejmy nadzieje ze nie spadnie duzo :D


tak pozatym zapomnialem napisac jeszcze ze po 1400mg kofy straszny flak w spodniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Pomyliłeś pudełko BCAA z caffeine plus, czy testujesz lethal dose na sobie?

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Nagrałes jakies filmiki wgl?
Co wygrałes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lethal dose-co to jest?

1000zl bon w keltonie

film

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10656 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609949
jeszcze chyba są w sieci z tych dwóch pierwszych podejsc
to jak ci nie zaliczyli i okrzyk "kurvwa"
;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9543



tu Cię lepiej widać to jest jeden plus, ale jest duży minus, nie słychać tej serenady kuhhhwaa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 573 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28296
git, i najlepszy ten okrzyk;d
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan na mase do oceny i poprawy

Następny temat

Trening Crossfit i spalanie mięśni

WHEY premium