SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

adzik123 / Iść swoją drogą... / Nowy plan - str 205

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 306319

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
w wyc z kaptura jednak wyglada na dziwna dzwignie - jest nieco za szeroko, bierz nie szerzej niz do wyciskania lezac

w dziendobry robi sie tak - opuszczasz sie- czujesz duzy opor wiec pauzujesz w dole, opuszczasz sie jeszcze 2cm i dopiero w gore, po treningu rob se troche stretchingu bo widze zes sztywniak troche

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
krawat
Mało, bo całą fotorelację jakbym miał wrzucić to za dużo wszystkiego
To wrzuciłem jako dowód, żeby nie było że przez 2 tygodnie w hvja leciałem z treningami i że nie byłem na wakacjach

demol
Może i śmiesznie, ale ciężko
Stojąc łatwiej, można se nogami wybić

Skodzio
Formy?
Nigdy jej nie było więc nie ma do czego wracać

WODYN
Ok, spróbuję z wyciskaniem tak jak mówisz

DD - spróbuję

Co do sztywniaka - jak trzeba to jestem sztywny
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Trening nr 4 - 11.10.10

TYDZIEŃ 1-3; 15 powtórzeń
Poprzedni taki trening: https://www.sfd.pl/-t555688-s180.html#post6

Tydzień nr 2 - w każdym ćwiczeniu o serię więcej, niż w zeszłym tygodniu.


Ściąganie drążka wyciągu górnego podchwytem:
15x 40
15x 50
15x 60
12x 70 (poprzednio 55x15)

Wyciskanie z kaptura siedząc:
15x 22,5
15x 27,5
15x 32,5
12x 37,5 (poprzednio 30x15)

Hack-przysiady:
15x 60
15x 70
15x 80 FILM
12x 90 (poprzednio 85x15)

Pompki na poręczach:
masa ciała x12 + 3 [na ziemi]
masa ciała x11 + 5 [na ziemi]
masa ciała x4 + 9 [na ziemi]
masa ciała x5 + 10 [na ziemi]

Dzień dobry:
Ograniczenie do 75% ostatniej serii hack-przysiadów.
15x 37,5
15x 47,5
15x 57,5
12x 67,5 (poprzednio 62,5x15)

SS Barki:
Unoszenie bokiem + w opadzie + podciąganie do brody.
15x 8
15x 9,5
15x 9,5
15x 9,5 (poprzednio 7-8-9,5)


Po treningu 20 minut na rowerku.



Komentarze:

Nie wiedziałem jak z progresją ciężaru kiedy mam dołożyć 1 serię więcej niż w zeszłym tygodniu. Gdzieniegdzie dodałem serię więcej i zrobiłem do 12 powt.

- ściąganie drążka - seria więcej, nawet lekko

- wyciskanie z kaptura - ok, choć nie jestem specjalnie przekonany do tego ćwiczenia

- hack przysiady - pompa w hvj. Napyerdalałem z tymi powtorzeniami, żeby jak najszybciej skonczyc to cwiczenie Były momenty, że czułem jakbym miał zjechac Tu nie dokładałem za dużo kg bo względem 5tek i tak jest dużo więcej niż 60%.

- porecze - pompa że koniec świata. 15 powtórzen to sobie mogę pomarzyć 2 ostatnie serie to po prostu porażka - od pompy na tricach po prostu prawie spadłem z poręczy - taka niemoc mnie dopada. ehhh Za tydzien kolejne 15tki i to w dodatku ma byc 5 serii

- dzien dobry - git Pompa na tylnych udach lekka, za to na prostownikach wieksza

- ss barki - fajnie


Hack przysiady 80kg x15- tak dla pokazania





Pozdro!
...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
Adzik ale 15tki maja byc a nie 5ki jak w poreczach

trzeba bylo wykonywac same negatywy po porazce w koncentrycznym skurczu

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Nic nie poradzę na to, że taki cienias jestem
Choć chyba hvjowy dzien był, bo 9tki poszły lepiej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Trening nr 5 - 14.10.10

TYDZIEŃ 1-3; 9 powtórzeń
Poprzedni taki trening: https://www.sfd.pl/-t555688-s181.html#post5

Tydzień nr 2 - w każdym ćwiczeniu o serię więcej, niż w zeszłym tygodniu.

Ściąganie drążka wyciągu górnego podchwytem:

Podciąganie na drążku podchwytem:
9x masa ciała
9x masa ciała
6x masa ciała
+
Ściąganie drążka:
9x 65
9x 75
8x 85 (poprzednio 70x10, ale nie było podciągania)

Wyciskanie z kaptura siedząc:
9x 37,5
7x 42,5
9x 32,5
9x 37,5
9x 42,5 (poprzednio 40x10) *czytać opis

Hack-przysiady:
9x 75
9x 85
9x 95
9x 105
7x 115 (poprzednio 100x10)

Pompki na poręczach:
9x masa ciała
9x +2,5
9x +5
9x +7,5
6x +10
9x masa ciała

Dzień dobry:
Ograniczenie do 75% ostatniej serii hack-przysiadów.
9x 42,5
9x 52,5
9x 62,5
9x 72,5
7x 82,5 (poprzednio 75x10)

SS Barki:
Unoszenie bokiem + w opadzie + podciąganie do brody.
9x 9,5
9x 12,75
9x 14,5
9x 12,75
9x 12,75


Po treningu bez rowerku.



Komentarze:

- ściąganie drążka - no spróbowałem się podciągać nawet 2s sie udalo

- wyciskanie z kaptura - poyebalo mi sie z talerzami. Mialem zacząć od 27,5kg, a ja założyłem 37,5kg Stad taka koślawa progresja. Nie dokladalem wiecej kg bo namieszałem - dodam za tydzien

- hack przysiady - luźno, choć nie lubię takiej ilości powtorzen w ćwiczeniach "martwociągowych"

- porecze - normalnie szał Ostatnia seria [ta 6ta, z masa ciała] zrobiona przez pomyłke Ale poszło.

- dzien dobry - już cięzko pod koniec

- ss barki - fajnie


Pozdro!

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2010-10-15 14:22:17
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak byś miał chwile do lukni do mojego dziennika;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29541
Adrian, zerknij https://www.sfd.pl/Co_po_FBW_5x5_-t657506.html
Dzięki.

TEST-RYWALIZACJA NA SUPLACH IRON HORSE GOLDEN LION
http://www.sfd.pl/-t675369-s45.html#post2
ODWIEDŹ DZIENNIK - ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/-t537506-s43.html#post5 - podsumowanie, nowe foty.
Nowe podsumowanie s. 63!

...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
trening raczej udany ale w wyciskaniu mogles dolozyc

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
davidooo, Radziu
Bylem

WODYN
Wrecz bardzo udany.
Niestety w sobotę [tj. dzis] nie dam rady skoczyć na trening 3jek więc zrobie go w poniedziałek
Myślę, że to nie zaszkodzi specjalnie, a innego wyboru nie ma


**************************

Zapomniałem napisać, że we wtorek byłem pograć w piłkę na hali z kumplami.
1,5h biegania non stop - zakwasy trzymały się mnie do piątku
Łydki, brzuch, plecy - non stop

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2010-10-16 14:55:02
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Separacja czworogłowych.

Następny temat

System treningu dzielonego wg. Weidera - Pomoc

Shoty
Polecane artykuły