a więc zostawiam samo odwodzenie i zwiększam cieżar za tydzien na 3x 7kg minimum, a w 10tkach i 5tkach musze sprawdzic jakie obciążenie będzie odpowiednie

--== GAINER TEAM ==--
Ilość wyświetleń tematu: 198567

--== GAINER TEAM ==--
Mój dzienniczek, już zamknięty: http://www.sfd.pl/Lena__Dziennik,_witam_na_forum!-t556059.html
HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.
), gdyż wcześniej nie mogłem zabardzo, a chciałem meczyk obejrzeć z kumplami
Niestety była taka mżawka, napjerdalało drobniutkim deszczem i wiało dość, mam nadzieje że nie bede kaszlał przez to, stwierdzilismy z kumplem ze 25-30min wystarczy w zupełności na takie warunki i taką porę... Więc wróciłem do domu ciągle biegnąc czyli od rozpoczęcia aerobów upłynęło lekko ponad 30min. Wziąłem taboret, muze zapuściłem i porobiłem 15min, bo 30min aero to za krotko jako osbna sesja. Teraz bedziemy robic bieganie minimum 45, bo znaleźliśmy taką fajną trase na okrążenia (dziś 2 okrążenia i zajęło to 25min, więc będziemy machać 4, czyli powinno być 45-50min, potem się zwiększy może do 5 okrążeń i gitarka
--== GAINER TEAM ==--
Viva Espana!!!

ide z radosci robic burpees


--== GAINER TEAM ==--

--== GAINER TEAM ==--
Mój dzienniczek, już zamknięty: http://www.sfd.pl/Lena__Dziennik,_witam_na_forum!-t556059.html
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły