Wodyn no na lawce plaskiej nie w w WL o to mi chodziło
wiem troche niezrozumiale napisałem
wiem troche niezrozumiale napisałem

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż


