SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gruby__69/nowy tre str21 15-10-5 Wodyna !

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Przy 15tkach możesz tracić kontrolę nad techniką bo duża ilość powt i zadyszka jest Ja tak mam np - pod koniec już wyginam się jak poyebany, żeby wyrobić powtórzenia

Także spokojnie... Ja miałem np na 5tkach w PPress coś mnie kuło w plerach, a przy innych powt nie Ale walczyłem

A co do tych łokci - mocno i ładnie je rozgrzewasz? Wg mnie dziwne, ze w wyciskaniach nie bolą a francuz tak - chociaz ja tez tak miałem, ale z czase minęło... Może spróbuj na trica takiej SS jak ja? przenoszenie sztangi + francuz tym samym cięzarem?? chociaz na jednym treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1281 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18579
już próbowałem tych francuzów wszystkich rodzai i dupa więcej tego nie próbuje...

a co do mc to wczoraj właśnie specjalnie robiłem powoli ładnie technicznie a i tak to samo jest więc ja nie wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Spróbuj

W razie co dobrym cwiczeniem jest wyciskanie wasko na szerokosc barkow, opuszczasz sztange miedzy cyckami a mostkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1281 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18579
adzik WW to ja mam jako jedno z ćwiczeń głównych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
tej tak cos wlasnie kvrwa myslalem to pizgaj pompki tyłem i hvj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1281 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18579
mam też poręcze to bedzie prawie to samo co pompki tyłem prawie


no ale to trzeba by jakąś SS
np pompki tyłem + modlitewnik Wodyna ??

może by ć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
rozumiem, ze chodzi o SS bic+tric??

ja bym dał takie cos:

przenoszenie sztangi
modlitewnik Wodyna
francuz
wioslo sztangielką

i jedziesz ostro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1281 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18579
przenoszenie sztangi
modlitewnik Wodyna
francuz
wioslo sztangielką


kvrwa od godziny Ci mówie że francuz nie może być bo łokcie napyerdalają

no SS bic+tric
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
no ale łokcie pracują przy modlitewniku i trochę przy przenoszeniu wiec moze nie będa boleć KVRWA!!



to se rób prostowanie na wyciągu... słaba cipko

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2009-08-03 20:54:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1281 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18579
jak mają nie boleś??

jak do tej pory robiłem najpierw uginanie ze sztangą a potem zarzut sztangi i w tych dwóch cwiczniech też łokcie pracują a potem przy francuzie i tak bolą wiec sory ale chyba coś tu jest nie tak

nie wiem jutro trening mam chyba spróbuje pompki tyłem+modlitewnik Wodyna

edit

ja juz sobie pije kawke i zaraz na pake

Zmieniony przez - gruby__69 w dniu 2009-08-04 11:20:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PUMA pomóż mi! PLAN DO POPRAWKI

Następny temat

Jak się nazywa ten trening... ?

WHEY premium