czyli podsumowując teraz ile treningów w tyg masz siłowych? cardio rozumiem 7x week? 

Ilość wyświetleń tematu: 704092


W sumie dzisiejszy poniedziałek nie taki straszny jak go opisują
Wyspałem się jak trzeba, trochę popracowałem zrobiłem zayebisty trening a wieczorem właśnie odpoczywam sobie przed serialami
W dzisiejszym dniu zostało mi tylko do zrobienia jedzenia na jutro i kolacja i można szykować się na jutrzejszy dzień
Aktywny tydzień się zapowiada więc myślę iż zleci raz dwa tym bardziej, że na 90% czwartek i piątek będę miał już wolne.
Aczkolwiek! I tak było bardzo konkretnie. Trening wszedł jak mleko z miodem w piosence Taconafide :D

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Czawaj__Dare_to_Dream-t1122605.html Dziennik / Blog, zapraszam!
Ostatnie dni mocno zapracowane i brak czasu na cokolwiek z racy nawału pracy przed sezonem urlopowym. Dziś już na spokojnie dzień wolny od pracy więc wieczorem po treningu machnę wypiskę 
I BCAA do popijania na te ciepłe dni :D No i odpalam cykl na kreatynie! Teraz to mnie na bank rozyebie :D
I całkiem nieźle się zdziwiłem.

Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły