SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 704172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
czyli podsumowując teraz ile treningów w tyg masz siłowych? cardio rozumiem 7x week?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2955 Napisanych postów 15963 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 892808
5 x trening siłowy na tą chwilę będzie
Cardio 5 x 30 i 1 x 45
Ale zobaczymy jak to będzie dalej wyglądać bo jeśli w tym tygodniu wyklaruje mi się sytuacja to jeszcze maj/czerwiec dojdą 2 trening w klubie
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja j**ie umarłbym
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2955 Napisanych postów 15963 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 892808
Też czasami umieram jak j**ie :D
Dlatego muszę popracować nad kondycją
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Zmien rękę jak drętwieje


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2018-05-14 14:52:18
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2955 Napisanych postów 15963 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 892808
No co Ty na aliena przyjemniej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2955 Napisanych postów 15963 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 892808


Siemaneczko!
Witam was w ten piękny poniedziałkowy wieczór W sumie dzisiejszy poniedziałek nie taki straszny jak go opisują Wyspałem się jak trzeba, trochę popracowałem zrobiłem zayebisty trening a wieczorem właśnie odpoczywam sobie przed serialami W dzisiejszym dniu zostało mi tylko do zrobienia jedzenia na jutro i kolacja i można szykować się na jutrzejszy dzień Aktywny tydzień się zapowiada więc myślę iż zleci raz dwa tym bardziej, że na 90% czwartek i piątek będę miał już wolne.



Mega przekonkretny trening ciężary znacząco poszły do góry względem ostatniej sesji treningowej w dodatku dziś dopadły mnie takie back pumpsy, że po wioślę ledwo dałem radę się wyprostować chyba drugi czy trzeci raz poczuły co to znaczy naprawdę mieć back pumpsy Aczkolwiek! I tak było bardzo konkretnie. Trening wszedł jak mleko z miodem w piosence Taconafide :D

PULL 1

1. MC R8
2. Wiosło nachwyt R10
3. Ściąganie do klatki szeroki podchwyt 8/8/8/10/12
4. Uginanie leżąc R10
5. Podciąganie sztangi do brody R10
6. Uginanie sztangą stojąc R10
7. Uginanie z supinacją 8/10/12


Po treningu:
30 minut cardio na bieżni.





1. Omlet z masłem orzechowym.
2. Makaron z indykiem i olejem lnianym.
3. Ryż z indykiem i olejem lnianym.
4. Kasza manna z kefirem, wpc, borówkami i ananasem.














1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
Czyli wszystko do przodu i zgodnie z planem
Jak tam ostatnie dni?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2955 Napisanych postów 15963 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 892808
Cały czas zgodnie z planem Ostatnie dni mocno zapracowane i brak czasu na cokolwiek z racy nawału pracy przed sezonem urlopowym. Dziś już na spokojnie dzień wolny od pracy więc wieczorem po treningu machnę wypiskę
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2955 Napisanych postów 15963 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 892808


Siemaneczko!
Kilka ostatnich dni to była po prostu istna masakra. Sporo wizytacji w pracy do tego masa dodatkowych szkoleń w między czasie jeszcze musiałem poogarniać trochę rzeczy przed wyjazdem żony i tak naprawdę wstawałem dzień w dzień 6-7 rano i cały boży dzień poza domem powrót do domu gotowanie i do spania. W sumie taki schemat od poniedziałku aż do dzisiaj bo od dzisiaj trochę więcej wolnego ale za to w niedzielę blisko 15h pracy przede mną w ciągu dnia no i najbliższe 2 tygodnie nocki. Tak więc też będzie ciekawie :D Ale nie ma co się mazać trzeba zapyerdalać tym bardziej, że fajnie leci.
Wpadło też dziś trochę witamin ze sklepu SFD I BCAA do popijania na te ciepłe dni :D No i odpalam cykl na kreatynie! Teraz to mnie na bank rozyebie :D






Ostatnich dni już nie będę opisywał natomiast opiszę dzisiejszy który udało się zrobić ze znajomym więc motywacja od razu trzy poziomy wyżej :D
Mega sztosik i nabicie które cały czas się trzyma x) No i usłyszałem też dziś całkiem konkretne słowa od znajomego, że nie powiedział by iż miałem tyle przerwy od siłowni z racji szpitala bo w ogóle nie widać. Więc takie słowa dają dodatkowego kopa

PULL 2

1. Drążek neutral 5x max
2. Wiosło półsztangą jednorącz R10
3. Wiosło sztanga podchwyt 8/8/8/10/12
4. MCNPN R8
5. Unoszenie hantli bokiem R10
6. Uginanie hantlami młotkowo R10
7. Uginanie hantlą na modlitewniku 8/10/12

Po treningu:
30 minut cardio na bieżni.



Z ciekawości dziś też sprawdziłem sobie cukier po dwóch posiłkach i treningu przed posiłkiem potreningowym I całkiem nieźle się zdziwiłem.
Od razu uprzedzę pytania

1. Nie lecę insy ani metforminy
2. Tak biorę ala i berberynę po 1 kapsie do posiłku z większą ilością WW
Wynik na poniższym obrazku




A teraz miska :

1. Jajecznica z sosem 0 BBQ
2. Tosty z chudą szynką z indyka.
3. Kaszka ryżowa, wpc, ananas, gruszka, masa krówkowa, sok owocowy.
4. Ziemniaki, kotlety z piersi indyka.







1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

electro
Polecane artykuły