SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 703995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 35209 Napisanych postów 66749 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 920923
zabijaja mnie fotki jedzenia

smacznego Panowie.ja juz po owsiance
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3905 Napisanych postów 3700 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 151192
Wrzucasz do takich ilości ww (głównie potreningowo) jakieś cukierki typu ala berberyna chrom?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
W jego szafce to pół apteki widziałem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4888 Napisanych postów 13129 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 771258
Przemo go prowadzi to bankowo leci tego. Sam musiałem zrobić grube zakupy na samo ładowanie No ale jak ma pomóc to wiadomo why not. Cegiełka do cegiełki

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
Lasica
Można by zadać sobie pytanie :D - czy to jeszcze kolacja czy już śniadanie

Ja jednak odpowiem w ten sposób na nie-
Nieistotne co
Bo jest przeyebanie

A na nagłe problemy z kichami polecam krople Iberogast
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2955 Napisanych postów 15963 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 892808
Dzień dobry

Najgorsza nocka już za mną więc teraz z górki :) Rano pospane od 4:30 do ~12 z minutami więc bez tragedii. Ogólnie dzień zaliczam do udanych mimo takiego przestawienia z dnia na dzień mimo iż teoretycznie dziś dzień nietreningowy to podskoczyłem do McFita delikatnie się po nocce rozruszać żeby się obudzić a przy okazji wykorzystałem moment, że Oskar robił swój trening więc jakoś delikatnie z nim pomachałem - potem skoczyłem pozałatwiać kilka spraw i do domu szykować się powoli do pracy zleciało nie wiem kiedy i zapewne zleci dziś jeszcze szybciej niż wczoraj bo sporo się w pracy dzieje szczególnie w nocy więc ten czas leci mi przez palce nawet momentami nie mam kiedy zjeść posiłku.


TRENING

DNT

MISKA

Z racji tego, że zacząłem jeść dziś dość późno to machnąłem tylko dwie fotki, reszta jedzenia czeka w lodówce na swoją kolej :D

1. Puree brokułowe z boczkiem wędzonym i cebulką, kotlety z szynki wieprzowej.



2. Nie wiem jak to nazwać więc napiszę - Cukiniowe Calzone a'la lasic nadziewane pieczarkami i kurczakiem, z sosem BBQ zero kcal



3. Omlet marchewkowo-kakaowy.



4. Kurczak po tajsku w mleczku kokosowym z warzywami



5. Omlet z nadzieniem twarogowo malinowym






No a teraz posiedzę sobie popracuję trochę i coś tam pewnie jeszcze wykminię Jutro już dzień treningowy! Tak więc jak się tylko wyśpię to pewnie polecę i machnę bareczki! Niech płoną i rosną jak szalone!






Zmieniony przez - lasican1 w dniu 2017-07-12 14:46:12
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
Kurczak po tajsku, jakie kolory!
Jak tam leci??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2955 Napisanych postów 15963 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 892808
Jak by kogoś jeszcze interesowało :D To żyję i mam się całkiem dobrze!

Mimo ostrego zapyerdolu w ostatnich dniach i snu po 3-4h dziennie nie poddaje się i wszystko mam dopięte na ostatni guzik! Lekko nie jest ale przecież nike nie mówił, że lekko będzie :>
Treningi teraz wpadają po pracy czyli w okolicach 4:30 rano! Więc wypiski lecą dnia następnego :) Ale od przyszłego tygodnia wracamy już do normalnego funkcjonowania (w końcu!)
Ogólnie samopoczucie mimo tyle niedogoności mega! Motywacja jeszcze większa a forma po dodaniu kalorii no cóż sami możecie zobaczyć niżej jak ładnie nabija na treningu :D


TRENING

Szybko i konkretnie zrobiony trening z samego rana w sumie to dzisiaj albo jak kto woli wczoraj zresztą czy to istotne najważniejsze, że zrobiony na pełnych obrotach! Weszło tam gdzie miało wejść jak nigdy z czego byłem mega zadowolony a w dodatku sił również nie brakowało i tam gdzie miał pójść progress poszedł i było nawet sporo zapasu w porównaniu do ostatniego takiego treningu :>

BARKI + BICEPS

1. Wyciskanie żółnierskie R10
2. Wyciskanie hantli siedząc 15/12/10/10
3a. Podciąganie liny wyciągu dolnego do brody 4x12
3b. Unoszenie hantli bokiem siedząc 4x15
4. Uginanie sztangą stojąc R10
5a. Spider curl sztangą 4x10
5b. Uginanie hantlami młotkowo 4x12


Po pierwszych dwóch ćwiczeniach tak się prezentowały bareczki ;> Jak zwykle na fotkach nie da się w 100% odwzorować no ale można sobie wyobrazić jak jest :>



MISKA

1. Jajecznicza z kiełbasą z piersi z kurczaka.
2. Makaron z kurczakiem i warzywami w passacie pomidorowej.



3. Omlet malinowy, z serkiem homogenizowanym i wiórkami kokosowymi.



4. Ryż jaśminowy z kurczakiem i warzywami, wafle ryżowe z dżemem i masłem orzechowym.
5. Wafle ryżowe, hopki, nektarynka, truskawki, masło orzechowe, WPC



Jak widać miska też trzymana w pełni tak jak ma być! Bez wymówek! Ciśniemy dalej jeszcze tylko jeden dzień pracy przede mną! I jutro z samego rana wyruszam na sopot! Tak więc możliwę, że uda mi się przed wyjazdem machnąć wypiskę i potem słyszymy się po weekendzie! Mam nadzieję z jakąś ciekawą relację





...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2955 Napisanych postów 15963 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 892808
Czawaj
Kurczak po tajsku, jakie kolory!
Jak tam leci??


O widzisz! Jak idealnie trafiłeś :D
No Curry + Kurkuma idealne połączenie do tego warzywa chińskie z wędzoną papryką i nie trzeba jeść nic więcej
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
Wędzonej papryki jeszcze nie jadłem!
Ale moje ślinianki już pracują
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

electro
Polecane artykuły