SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[DT] coockawsky

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 136062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29039
Mi się wydaje, że proch jest lepiej przyswajalny.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 8155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43420
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29039
Ostatni posiłek
250g twarogu chudego
150ml mleka 0,5%
150g banan
40g wiórki kokosowe









Zmieniony przez - coockawsky w dniu 2014-02-26 21:38:21
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29039
Wypiski wracają od środy. Jutro ide na 18stke do kolezanki. ostatnio jakos nie trzymam diety, nie mam na to ochoty, ale treningi są. Dlatego od środy wraca normalny dziennik i zrzuty diet.
pozdro 600
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 8155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43420
Ale sie opyerdalacie z tymi dietami i dziennikami Baw sie dobrze na tej 18tce ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29039
było zayebiscie

ja od srody wracam z dziennikiem, bo np wczoraj diety nie trzymalem z wiadomego pwodu, dzisiaj z powodu ze nie mam sily xd, jutro moglbym teoretycznie trzymac, ale mi sie nie chce, a we wtorek mam egzamin praktyczny i caly dzien bede poza miastem i wszedzie widzicie bieda
Dlatego od środy ruszamy! (Btw Kacper siła na +) xd
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29039
Dobra dziewczyny! Prawko zdane! Wszystko ogarnięte. Wielki post się zaczal to imprez nie bedzie także przez ten czas możemy maksymalnie się skupić na nauce i prowadzeniu dziennika . Od jutra ruszamy z dietką zrzuty systematycznie będą się pojawiać. Będę teraz wstawiał często jakieś zdjęcia itp itd..

Powoli zastanawiam się nad redukcją. Trochę już źle się czuje z takim bfem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58469
Gdyby nie wakacje to wrzucałbym masę przez 90% roku.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29039
Dokładnie, a na wakacje chciałbym jakoś wyglądać.
Pytałem się już o to w SPAMIE, ale nie wiem czy robili sobie ze mnie jaja czy serio odpowiadali, więc zapytam jeszcze raz.
Czy przechodząc z masy na redukcje (obcinanie kcal i danie cardio) możliwe jest to, że wymiary pójdą w górę ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35251
im mniejszy staż tym większe prawdopodobieństwo. Ja ćwiczę koło 8 miesięcy, teraz redukuje i wzrost wymiarów jak najbardziej jest
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Chudego .

Następny temat

[DT] SnicK - "Cierpliwości" pods. str 96

electro
Polecane artykuły