Jak ty mozesz robic "Martwy Ciag kulturystyczny" na submaksach? Pozatym o jakim ty tempie mowisz i rozluznianiu miesni, sam sie gubisz w tym co robisz. Skoro wrzuciles MC jako pierwsze cwiczenie a kilka postow wstecz twierdziles ze bd opieral sie na ciezkich cwiczeniach wielostawowych, "samych podstawach bo to zawsze działa" to robienie jego najłatwiejszej wersji z doszukiwaniem sie czucia mija sie z celem, nie sadzisz?
Technika przy wiosłoach jak zwykle klasa!
I zacznij myslec, bo jaki sens ma wrzucanie wegli do dwoch pierwszych posilkow w porach gdzie twoja aktywnosc wynosi ZERO a przed treningiem przejscie na Białko/Tłuszcz?
Technika przy wiosłoach jak zwykle klasa!
I zacznij myslec, bo jaki sens ma wrzucanie wegli do dwoch pierwszych posilkow w porach gdzie twoja aktywnosc wynosi ZERO a przed treningiem przejscie na Białko/Tłuszcz?

organizm nie jest glupi, przechowuje te paliwa w sobie, jestes na HC i robisz ladowanie tluszczem - jest tragedia, nie ma nic gorszego jak dostarczyc insuliny do wysokich tluszczy, kazda czastka glicerolu z rozpadu tluszczy jest transportowana do magazynow tluszczowych. I odwrotnie tak samo - jestes na tluszczach, nie rob ladowan weglami... wychodzi dokladnie to samo.