
A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html
Ilość wyświetleń tematu: 410245

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html

Walczę, żeby nie zwariować...
http://www.sfd.pl/[FIT]veronia_p/str.100/_praca_nad_sylwetką_139.-t860867-s139.html
W ostatniej serii ostatniego powtórzenia nie wstałam, poleciałam za szybko w dół - chciałam wykorzystać dynamikę ale już a brakło sił na odbicie... no i dupa...
+ rozciąganie
Za to jak się wyłapie ten właściwy moment/miejsce/ułożenie to kostium fajnie wypycha do góry i ciężar waży jakby mniej. Ale musi być to zrobione naprawdę dobrze technicznie, żeby wykorzystać "pomoc" ubranka.
sprzętu ale powoli zaczynam się z nim oswajać i jest szansa, że się polubimy.
i ryp
Teraz sprawia mi to frajdę.
Skończyłam trening i poszukałam go na siłce.
I dodałam, że nie tylko technika MC leży i kwiczy ale, że z wiosłami też sobie nie radzi i dla swojego bezpieczeństwa powinien pobiegać na bieżni!


Szacun Kokosik :)

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły