SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 211706

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1596
ostatnio kupilem sobie obciazenie na rzepy na rece i na nogi 2x 1.5kg i 2x0.5kg (tak to wyglada: http://mmo.pl/2807-1740-thickbox/obciazenie-na-rzep-2x-0-5kg-form.jpg) i jestem ciekaw czy powinienem te obciazenie tylko przy bieganiu zakladac czy ogolnie caly czas powinienem to nosic (na nogi to jeszcze, ale na rece to juz to widac nawet przez bluze a to juz troche dziwnie wyglada)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
Słyszałe mże woda z kranu jest nie zdrowa czemu? Czy nawet przegotowana?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3531
czy jesli jestem ektomorfikiem i waze 60 kg a moj cel to masa to dobre bedzie spozywanie ok 400 kg piersi z kurczaka w 3 posilkach dziennie? oczywiscie zamienial bym w niektorych posilkach kurczaka na jakas rybke wolowine czy piers z indyka.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419141
musiał bys caly jadlospis przedstawic bo te 400g piersi to nic nam nie powie,
załóz temat z dieta do oceny to bedzie mozna cos wiecej napisac
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 348761
@japeczko Takie obciążenia psują stawy.

@Tajemniczy2793 Bzdury...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
Tomek bardzo dziekuję , bo słyszałem że woda z kranu niby ma te metale czy coś w sobie:p
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
Zależy też jaka woda. Np. swego czasu na mieszkaniu miałem tak fatalną wodę, że i po przegotowaniu nie nadawała się zbytnio do spożycia.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12593
Tajemniczy2793-
Up. To, że woda z kranu jest niedobra to akurat prawda,ale nie zawsze. Słyszałem np. od znajomych studentów z Białegostoku, że muszą kupować wodę w bańkach, żeby zrobić herbate, bo woda z kranu nie nadaje się do picia.
Akurat w mieście, gdzie ja mieszkam woda jest ok.
http://dziecisawazne.pl/czy-mozna-pic-wode-z-kranu/

Zmieniony przez - Hervon w dniu 2013-01-20 21:24:35
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56462
Bzdura, mieszkam w Białym, woda jest ok, sam piję z kranu, tyle, że oczyszczoną, bo mam w domu taki super ultra new technology filtr do wody.

Zmieniony przez - rolkoks w dniu 2013-01-20 21:24:52
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12593
Nie każdy ma taki super ultra new technology filtr do wody xd
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy.

Następny temat

Czy w Macdonaldzie sprzedają coś zdrowego?

electro
Polecane artykuły