SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

prz1993 / Dziennik

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 201153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892891
CZWARTEK: klata szerokość + plecy grubość + brzuch:

1. Podciąganie neutralnym RAMPA 6 + cc x max
-------------------------------------------
6x0 / 6x4 / 6x8 / 6x12 / 6x16 / 12x0
6x0 / 6x5 / 6x10 / 6x15 / 6x19 / 12x0

2a. Wiosłowanie półsztangą oburącz RAMPA 8 -30%
-------------------------------------
8x55 / 8x63 / 8x70 / 8x77 / 18x54,5
8x58 / 8x67 / 8x74 / 8x80 / 19x56

2b. Szerokie dipsy klatkowe 4x8-12
------------------------
12x0 / 10x4 / 8x8 / 8x8
12x0 / 10x5 / 8x10 / 8x10

3a. Wiosłowanie hantlą 3x10
10x44 / 10x44 / 10x44
10x47 / 10x47 / 10x47
10x49 / 10x49 / 10x49

3b. Wycisk gilotynowy skos 3x10
---------------------
10x60 / 10x60 / 10x60
10x62 / 10x62 / 10x62

4. Rozpiętki skos 2x12
----------------------
12x13 / 12x13 / 12x13
12x13 / 12x13 / 12x13

+aero 28 min


Podciąganie neutral 6x +19kg






Dobry trening. Do drążka dołożone, i poszło nienajgorzej. Wiosło też z zapasem. Dipsy jakoś lżej niż ostatnio, może muszę się przyzwyczaić do tak szerokiego rozstawu. Ale klata ładnie paliła W gilotynie starałem się przytrzymywać jeszcze trochę dłużej, i ostatnia seria już bardzo ciężko szła. Ogólnie fajna pompka, ale tochę gorsza niż przy poniedziałkowym treningu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
W półsztandze jak łapiesz? neutralnym chwytem?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
co Ty, polsztanga oburącz robi przechwytem...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
Też tak próbujesz robić?
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892891
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892891
PIĄTEK: barki bok/tył + triceps ciężko + biceps ciężko:

1. Podciąganie sztangi do brody 4x8-12
12x49 / 10x54 / 8x58 / 8x58
12x50 / 10x55 / 8x60 / 8x60
12x51 / 10x57 / 8x62 / 8x62

2a. Unoszenie bokiem 3x12
12x13 / 12x13 / 12x13
12x14 / 12x14 / 12x14
12x15 / 12x15 / 11x15

2b. Unoszenie w opadzie 3x12
12x8 / 12x8 / 12x8
12x8 / 12x8 / 12x8
12x8 / 12x8 / 12x8

3a. Francuz leżąc RAMPA 6 + regresy
---------------------------------
6x45 / 6x52 / 6x57 / 6x62 / 17x46
6x46 / 6x53 / 6x59 / 6x65 / 12x56 / 17x48

3b. Uginanie sztangą RAMPA 6 + regresy
---------------------------------
6x37 / 6x42 / 6x47 / 6x52 / 13x39
6x36 / 6x42 / 6x48 / 6x54 / 9x47 / 10x40

4a. Dipsy 4x8
-------------------------
-------------------------
8x24 / 8x24 / 8x24 / 8x24

4b. Uginanie sztangą leżąc 4x8
-------------------------
-------------------------
8x20 / 8x20 / 8x20 / 8x20

+28 min aero


Podciąganie sztangi do brody 8x62kg






Uginanie sztangą leżąc 8x20kg






Znowu trochę pokombinowałem z tym treningiem, ale teraz już zostanie tak jak dzisiaj. Barki ładnie dostały. W unoszeniu już lekko kaleczyłem technikę, stąd tylko 11x w ostatniej serii. Francuz z zapasem. Uginanie coś lipa, jakoś brakuje sił w tych regresach I dałem jednak dipsy, ale jako drugie ćwiczenie, ze śmiesznym ciężarem. Łokcie nie bolały
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
A jak z tymi bikolami? rosna cos?
teraz jest priorytet na nie czy nie?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
golym okiem widac ze rosna
jedynie co to moze pomysl nad jakimis cwiczeniami zeby taki plaski nie byl bo to yebie strasznie wyglad
ja mam zreszta to samo teraz na rzezbie fatu zeszlo to wydaje sie 'ostrzejsze' tzn prawy cos lepiej a lewy plaski ale i tak duzo im jeszcze brakuje
wiec jak znajdziesz dobry sposob na bicki jak u Arnolda to daj znac
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
genetyki - kształtu miesnie nie przeskoczysz
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
costam zawsze da się podciagnac
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Power/Rep range/Shock - do spr, nie za mało serii na łapy?

Następny temat

Trening na mase a trening aerobowy...

electro
Polecane artykuły