SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prz1993 / Dziennik

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 174395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Największe zasinienie w rejonie barku i góry bica to wygląda na zerwanie całego zaczepu piersiowego,kumpel miał to samo jak dobrze zszyja to jest lepiej niż przed zerwaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21565 Napisanych postów 30793 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870573
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
U nas na Pretficzej to samo, były MP w wyciskaniu bez rozgrzewki podszedł i cała (bodaj prawa) strona piersiowych poszła, ale mówił że po kwartale rehabilitacji już powoli się ruszal tam z górą ciała, generalnie ruch miał dozwolony dość szybko, byle nie forsowny/na granicy.
A i pamiętaj że "podejrzenie" nie jest tożsame z faktem, jeśli widzą obrzęk i lokalne krwotoki to rozpiszą podejrzenia by lekarz przewodzący wszystko sprawdził. Tak czy tak nie łam się, rekordów żyłować nie będziesz ale ćwiczyć jak najbardziej będziesz mógł jak lekarze zrobią swoje.

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21565 Napisanych postów 30793 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870573
Mam po cichu taką nadzieje ze te podejrzenia nie okaza sie trafne, no i ze nic nie jest zerwane, tylko nderwane. W sumie to nie jest az tak krwisto fioletowe jak sie widzi na fotkach w necie. Raczej jak taki duży spuchniety siniak. Zaraz moze poataram sie fote zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Myślę że jakieś 10 tyg.po zabiegu będziesz mógł już powoli zaczynać treningi klatki i mięśni współpracujących,nie łam się do wiosny już nie będziesz o tym pamiętać.

Tylko musisz upominać się o to by zrobili ci zabieg bo w naszej służbie zdrowia jest tak że gdy nie będziesz sam się o coś upominać to zostawia cię z tym tak jak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21565 Napisanych postów 30793 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870573
A ten zabieg normalnie mi zrobią za free, czy bede musial prywatnie? Bo wiem juz ze na usg pojde prywatnie, i zrobie w poniedzialek (tak mi powiedzieli, ze lepiej odczekac kilka dni az zmniejszy sie zasinienie i opuchlizna), bo normalnie to musialbym czekac do az nasttepnego poniedzialku...
Tak bic wygląda. Ten siniak zachodzi jeszcze na bark, ale na cycku nic nie ma. Z tym ze spiac nawet lekko nie moge zadnego miesnia.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
I weź tu sobie ćwicz spokojnie. Zdrowia chłopie i oby wszystko obeszło się jak najlżej

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
przeyebane
nic tylko życzyć jak najszybszego powrotu do zdrowia


Zmieniony przez - Lucyferka w dniu 2012-10-31 12:36:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21565 Napisanych postów 30793 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870573
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
przej**ane jak tam wyzej ktos napisal najbardziej kontuzjogenne dla mnie to wycisaknia na klatke mam podobne problemy tylko bez siniakow dlatego juz nie nakaldam 100% obciazenia , zdrowia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Power/Rep range/Shock - do spr, nie za mało serii na łapy?

Następny temat

Trening na mase a trening aerobowy...

WHEY premium