SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prz1993 / Dziennik

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 174690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 472 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42940
Nie ma się co załamywać, głowa do góry, na pocieszenie mogę Ci powiedzieć, że też niedługo będę mieć operację i przynajmniej miesiąc z głowy z siłownią

Zmieniony przez - Grzesieq02 w dniu 2012-10-31 04:42:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Co robiles że poszło tyle mięśni na raz bo to prawie że niemożliwe,idź do dobrego sportowego lekarza nie do jakiegoś patalacha z urazowki i niech cię szyją jak najszybciej.Ja zerwalem kilka lat temu trica więc wiem co to znaczy,ale glowa do góry na lato będziesz w formie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ja na ten przykład zmiażdżyłem palca i zaszyć się już nie dało. A operacja to chyba najprzyjemniejsza rzecz z całego szpitala - niestety. Napisz właśnie jak to się stało przy normalnych czynnościach czy na treningu? Nie poddawaj się, będzie dobrze brachu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
No to straszna lipa, ale tak jak mowi Luki, idz do specjalisty moze powie ci cos zupełnie innego niz te łachy ze szpitala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
Luki... A co ci zrobi lekarz sportowy jak mięśnie będą pozrywane? Odeśle do chirurga.
Najlepiej powiedzieć ze wszyscy to patalachy.
Jak zerwane to tylko operacja do czego sportowy nie ma kompetencji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no tak, tylko myślę że lukiemu chodziło o coś innego. Lekarz jest lekarzem nie będzie patrzył na uprawiany sport tylko od razu będzie nakaz pójścia pod nóż bo tak jest po pierwsze wygodniej po drugie jest to mniej czasochłonne. Zaś jakby to zobaczył ortopeda sportowy to może byłaby szansa pozszywania, może znalazłby inną alternatywę. Jeśli chodzi o poziom chirurgii w Polsce to jest uznawany na całym świecie, więc tym możemy się szczycić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Jak zerwalem triceps i zaszedlem na ostry dyżur di szpiatla to usłyszałem od lekarza cytuje:

"no ja nie wiem co panu się stało.mogę gips założyć bo nie wiem co z tym zrobić"

Więc jak mam nazywać kogoś takiego inaczej niż patalach.Większość lekarzy z urazowki jest taka sama,jak przyjdzie ktoś z czymś innym niż złamanie czy skrecenie to rozkładają ręce.Lekarze sportowi też często sami są chirurgami,ja właśnie do takiego trafiłem ale na zabieg już było za późno.W każdym razie pod jego okiem po 10 tyg.mogłem już trenować,a fredzel ze szpitala powiedział że mogę o tym już całkiem zapomnieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
O kurde przeyebane, to jest co może byc chyba najgorsze w tym sporcie czyli kontuzja i plany na jakiś czas moga się posypac;/

to jest ta kontuzja co jakis czas temu pisałeś ze a treningu chyba klate naciągnałes czy cos?

pewno przez to ze dalej cwiczyłeś mogło się pogorszyc,

ale trzeba byc dobrej myśli



luki77
Jak zerwalem triceps i zaszedlem na ostry dyżur di szpiatla to usłyszałem od lekarza cytuje:

"no ja nie wiem co panu się stało.mogę gips założyć bo nie wiem co z tym zrobić"




skąd ja to znam, ja jak złmałem nogę to na pogotowiu dali do gipsu i powiedzieli ze za 1,5miesiąca bedzie ok. A jak po 1,5tyg pojechałem do konkretnego juz lekarza, to kazał robic zdj na nowo okoazało się ze potrzebna operacja i noga składana na srubie i dwie operacje . 4 miechy o kulach, a potem jeszcze jakiś miesiac rehabilitacje itp. A noga tak nie jest sprawna.

Wiec luki ma racje warto jeszcze do jakiegos specjalisty sie udac i miec pewnosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870841
Byłem w 3 szpitalach, w tym jednym wojskowym, podobno najlepszym w Wawie, i dokładnie określił mi to tak: "podejrzenie zerwania przyczepu obwodowego mięśnia naramiennego, podejrzenie naderwania mięśnjia dwugłowego ramienia, podejrzenie naderwania mięśnia piersiowego większego". Podobnie przedstawili to w innym, a w pierwszym którym byłem powiedzieli że tylko cyc jest naderwany, podczas gdy największe zasinienie i opuchlizna jest na przodzie barku i górze bica
W sumie to jeszcze nie dociera to do mnie do końca, ale oczywiście ze studiów mnie wyebią, do roboty nie pójdę, a jak już będę sprawny to będę wyglądał jak niećwiczący...
A stało się to przy wyciskaniu. Ostatnia seria szła, planowo 8x145, i przy opuszczaniu przy 6 powtórzeniu poszedł huk jakby coś strzeliło, i tylko poczułem jakby mi się rozrywało wszystko z lewej strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
przy tych yebanych wyciskaniach zawsze największe kontuzje. I nie ważne czy robisz mostki i inne duperele. To ćwiczenie ma nad sobą jakieś fatum od lat. O dziwo nawet w przysiadach czy mc dzieje się mniejsza krzywda. Dziwne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Power/Rep range/Shock - do spr, nie za mało serii na łapy?

Następny temat

Trening na mase a trening aerobowy...

WHEY premium