SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Stanisuaf - Kropla drąży kamień nie siłą, lecz częstym spadaniem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14669
no przeciez napisalem... W WoW'a gram,(World of Warcraft) .Dobra ide spac juz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 14 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26001
Rozpietki na skosie
15x 9,5kg/15x 9,5kg
Wl sztangielkami lezac płasko
12x 22kg/12x 22kg/12x 22kg/15x 19,5kg
Przenoszenie sztangielki w poprzek laweczki
12x 14,5kg/12x 14,5kg
Wycisk sciskajacy + pompki
10+10x 5kg+0kg/10+10x 5kg+0kg/10+10x 5kg+0kg
Arnoldki stojąc
10x 15,5kg/10x 15,5kg/10x 15,5kg
Unoszenie sztangielek przodem
12x 8kg/12x 8kg/12x 8kg
Odwrotne rozpietki lezac
12x 4,5kg/12x 4,5kg/12x 4,5kg

Rozciąganie


nie chce mi sie opisywac wszystkiego dokladnie, srednio na jeża poszlo, wl slabo czulem klatke;/

policzylem ile dzisiaj zjadłem,tak na oko, bo mam zrobiła gyrosa(piers + warzywa i sos)

troche zdziwilo mnie to co wyszlo xD

ponad 3,5tys kcal, niecałe 180g wegli(mniej zjadlem niz zazwyczaj) tez kolo tego tluszczu i zwierzecego bialka ok 230g.(roś. nie licze) + warzywa


hmmmm, no ok, jutro dnt, dokladnie policze wszystko, potem 2 dni treningowe policze tez dokladnie i bedziemy wiedziec co i jak:P

chociaz mam wgląd, ile mniej wiecej bede jadl na redu, całkiem sporo tego wyszlo jak na mnie

PS. dzis piers jadlem, czyli w normalny dzien(czyt. z tlustym miesem) to z 300-500kcal wiecej, ale jaja

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2012-01-08 00:50:20
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
Musiałem...


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 14 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26001
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14669
Wstawiles ten filmik jakbys z gory wiedzial ze gram nalogowo, raczej silka nr 1 stawiam, dopiero jak mam czas wolny to gram - jak za przyjemnosc maja mi placic to czemu nie??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Stasiek nie chwaliłeś sie nam ze Ty taki popularny
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
Ponad 100.000 fanów na fejsie Ale pewnie, jak masz z tego hajs, to warto grać jak najbardziej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23067
Boksero ile czasu regeneruje Ci sie klatka po takim trenie ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
zalezy czy na sucho czy na kreatynie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 14 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26001
nie wiem xD klatka po 3-4dniach
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pn4 aka Hajtowowy /będziemy zołnierzami./// Siła & masa.

Następny temat

Plan do oceny, opierany na treningu domatora

electro
Polecane artykuły