SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

polaco_92 / Ty nigdy nie bedziesz taki jak Ja nigdy nie będę taki jak Ty!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 187812

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
I jak tam poszedł przysiad??

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11152 Napisanych postów 51607 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czekam, az technika będzie dobra na duże ciezary fajnie ze sie zdecydowałes na 2bój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Dzień:19.09.08 PIĄTEK 46 dzień cyklu


Trening:

technika rwania i podrzutu

Przysiad z sztanga 30kg x 3///40kg x 3///50kg x 3///60kg x 3///70kg x 1///80kg x 1///90kg x 1///100kg x 1///105kg x 1///110kg x 1

brzuszki

Relacje z Treningu:

jak zwykle na początek technika!!!jakoś szlo raz się udawało raz jakiś błąd ogólnie do przodu...siła jest ale nie ma szybkości...jestem trochę za wolny,potem przysiad trener mnie nie zna ani nic wiec jechaliśmy od zera do góry hehehe doszedłem do 110kg i trener kazał mi przestać i powiedział ze na innym treningu już zrobię na dziś wystarczy ogólnie wszystko poszło dobrze

Relacje z dnia:

rano jak zwykle w domu do południa ale już niedługo to się zmieni dzwonili ze szkoły i 25 mam się wstawic wiec i niedługo zacznę szkole po 9 miesięcznej przerwie po treningu do MC donalda na loda i do domu w domku zjadłem kolacje i siedzę odpoczywam jutro wolne pierwszy cały tydzień treningów za mną!!!

tylko taka fotka z przysiadu bo kolega przywalił w ... i za późno nacisnął a ja za szybko wstałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Nooo 110kg to bardzo ladny wynik Gratulacje!

Nowa fryzura, czy mi sie wydaje?

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 626 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15250
a ktorej klasie będziesz? ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Dzień:20.09.08 SOBOTA 48 dzień cyklu


Relacje z dnia:

rano musiałem obudzić się budzikiem o 10 ale musiałem bo zamówiłem sobie w internecie torbę na treningi musiałem iść na pocztę ja odebrać..torba super akurat wszystko ładnie fajnie wchodzi o taka torbę mi chodziło tak to siedzę na kompie i zanudzam...odpoczywamjutro o 7 pobudka i do Madrytu na spotkanie do bierzmowania po wakacjach

nasza mała gromadka



luzik



tric i klata



a tu z kolega z treningu(18 lat ma)



i torba która se kupiłem




Grani-jak na gg,a fryz jak fryz w sam raz na krzywy ryj

Cfaniak-proszę cie takie pytania na ggidę do szkoły takiej co zrobię gimnazjum i zawód,chyba2 lata...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
kolega po prawo ladne nogi ma prawie jak kobitka

jakis wiekszy sie zrobiles czy mi sie wydaje

Zmieniony przez - vv w dniu 2008-09-20 14:12:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11152 Napisanych postów 51607 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ześ sie zmasował nie ma ukryć, mięsa przybyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1447 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13029
widac efekty, będe zaglądał bo widze że ostro trenujesz. niezłe wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
no dobre foty..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny...

Następny temat

Pomoc w ustaleniu treningu ewentualnej diety

WHEY premium