SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

katti/blog/perfect body.:)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 761 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2290
meraviglia dzięki za cenne info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 761 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2290
dzisiejsze szamanko
BTW
114/35/158/1433kcal
eh coś dziś mało, bo przez to przeogromne śniadanie nie dałam rady zjeść w pracy jednego posiłku
odżywka to jest mus..

no to się wkurzyłam na tym TBC dzisiaj
babek tyle że kroku zrobić nie można, duszno, że po 5 minutach byłam spocona
eh bez sensu, wogóle poćwiczyć się nie dało
a tak naprawdę to co tam robię to mogę równie dobrze ćwiczyć w domu

startuję z tą siłownią
mam dwie opcje do wyboru
tańsza siłownia dla kobiet, w której prawie nic nie ma... 2 rowerki, orbitrek, atlas,ławeczka no i chyba ta sztanga musi być, skoro to siłownia, niestety czynna tylko od pon do pt, no ale mogę od razu po pracy jechać, a nie na wyznaczoną godzinę, więc myślę że 2 razy w tyg dam radę
droższa koedukacyjna, mega wypasiona, otwarta w weekend

Zmieniony przez - katti w dniu 2009-03-24 21:22:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
katti a ta drosza to duzo drosza może warto, wiesz na tej damskiej może sie okazać że nie ma sztangi znam taka jedna damska siłownie gdzie sztangi nie ma.. :) byłaś ją pogladać czy ci sie podoba ?
A pozatym myśle że jak się wkręcisz to będziesz miała pewnie i ochote wpaść na gym w wekend.. oczywiscie jak jest dużo drosza to nie ma może sensu jak narazie..

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-03-24 21:42:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 761 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2290
kiedyś chodziłam na tą damską.. pewności nie mam co do sztangi

a na tą drugą chodzi moja koleżanka, jest tam trener który układa program, ale z tego co wiem to też raczej kobietom żadnych ciężarów nie proponuje, jedynie bieżnie, rowerki i inne takie
tylko ja się trochę obawiam takiej koedukacyjnej siłki..
muszę luknąć na cennik

a nie mogę sobie takiej sztangi kupić i w domu tym machać..
no kiedyś próbowałam coś tam na siłce powalczyć, jeszcze na innej ale muszę przyznać że czułam się tam idiotycznie wśród tych wszystkich facetów i ich głupich uśmiechów..

Zmieniony przez - katti w dniu 2009-03-24 21:50:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mozesz, ale cy bediesz cwiczyc, gdzie sprawdzisz technike, bo bez filmokow ci nic nie poprawimy, i zawsze trzeba liczyc sie z tym, ze to sa tez jakies koszty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 761 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2290
oł maj gad filmików??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
hehe katti ta koedukaja jest calkiem fajna, ja tez sie na poczatku bałam pierwsza przygoda z siłownia to była taka osiedlowa prowadził ją taki facet wybrałam to jedna zlepszy w miescie w tedy (mieszkałam gdzie indziej niż teraz nie było tam takich dużych siłowni jakie można spotka w wiekszych miastach) no i na poczatku oczywiscie potylnie tak jak mi ten pan kazał i wogole wszytko robiłam i sie stydziłam, oczywiscie szybciutko sie wkreciłam i im cześciej tam chodziłam a chodziła 3 razy w tygodniu, to przyzwyczaiłam sie do "miśniaków" pozatym oni wszyscy sa bardzo mili, i uczynni.. a czasm jest na co popatrzec , ja bym teraz nie poszła na siłownie dla babek, a jak na tamta chodzi Twoja koleżanka to będzie Ci raźniej. A co do treningu to może i rozpisują jakieś cieżary tylko z tego co wiem to dużo babeczek mówi że nie chce nic dziwigać i kończy sie na kardio brzuchach i jakiś pierdołąch.. ale myśle że coś wynegocjujesz dla siebi.. a tak pozatym nasz Obli ma w głowie mnustwo treningów...
Ważne żebyś zaczeła sie ruszać i robić co kolwiek :)

Wsumie ja sie tak tu mądruje a sam, mogła bym sobie wiele zarzucić, też zaczełam niedawno odchudzanko, tak wiec trzymam kciuki za Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wiesz, jednak dobra technika jest bardzo wazna
a co ty tych facetow sie boisz najfajniesze sa mordownie, i w brew pozorom na takich piwnicznych silkach dla "koksow" potrafia byc bardzo konkretni ludzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 761 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2290


od czasu kiedy jem więcej, staram się ruszać codziennie przynajmniej 40 minut
wiadomo że to nie to co siłka ale zawsze coś
pomyślę jeszcze do końca tygodnia bo kończy mi się karnet na fitnes
i w kwietniu już nie kupię, tylko wybiorę którąś siłownię

jeszcze mam tu jedną taką siłownię, podzieloną na salę cardio, salę maszyn i salę tradycji, czyli wolnych ciężarów
to o na tym mi zależy?
"W Sali wolnych ciężarów na powierzchni 100 metrów znajduje się 4 tony sprzętu, na którym wykonasz wszystkie ćwiczenia podstawowe wielostawowe. Znajduje się tam również wyciąg górny oraz wyciąg na triceps i biceps. Układamy plany treningowe w postaci 6 miesięcznych makrocykli treningowych pod sprzęt znajdujący się w tej sali."
i tak to mniej więcej wygląda


Zmieniony przez - katti w dniu 2009-03-24 22:01:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hprx/MASA +15kg

Następny temat

Mięśnie Brzucha (Podstawy dla początkujących)

WHEY premium