SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silownia,dla kobiet?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Michail z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,co o tym myslicie czy dziewczyny powinny chodzic na silownie?A jesli tak to jakie cwiczenia powinny wykonywac,bo przeciez na klate raczej nie bedzie wyciskac
Pytam,bo ostatnio moja panienka zaskoczyla mnie pytajac czy moze isc na silownie i szczeze mowiac nie wiedzialem co powiedziec.

Nie zebym byl jakims szowinista,ale wydaje mi sie ze dla kobiet to moze jakis aerobik lepszy czy cos.

A jakie jest wasze zdanie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
wątek dawno załozony ale jakoś tu zerknęłam. KObieta na siłowni to super sprawa. Ja chodziłam wcześniej na Zumbę do FitCurves( zanim sie przeprowadziłam) , a przed Zumba robiłam Cardio :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
"czy dziewczyny powinny chodzic na silownie?"
tak

"A jesli tak to jakie cwiczenia powinny wykonywac,bo przeciez na klate raczej nie bedzie wyciskac"
moga wykonywac wszystkie z cwiczen... oczywiscie odpowiednio dobrane pod jej cel/mozliwosci/staz; poza tym dlaczego nie moga robic wyciskana na klate?? ja robie i co?

"ostatnio moja panienka zaskoczyla mnie pytajac czy moze isc na silownie i szczeze mowiac nie wiedzialem co powiedziec."
powiedziec 'tak'

"Nie zebym byl jakims szowinista,ale wydaje mi sie ze dla kobiet to moze jakis aerobik lepszy czy cos."
nie, trening aerobowo-silowy; aerobik /nie wszystkie jego rodzaje/ moze pomooc w utrzymaniu tk.tlooszczowej na odpowiednim poziomie, silownia pozwoli rozwinac miesnie /dodatkowe spalenie/, pozostac cialu jedrnym, sprawnym etc.

btw
nie przepadam za typowym aerobikiem

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2004-02-11 08:34:00

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
bump
jak wyzej, bez dwoch zdan

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102
Dziewczyny spokojnie moga chodzic na siłkę, ale tylko pod warunkiem że lubia sport i lubia spalać, bo jeśli ida tam po to żeby pokazać najnowsze gatki albo solarke na sobie to co najwyżej rozproszą paru facetów.
ja chodze na siłownię 2 razy w tygodniu, mam świetnie ustalonyu trening na spalanie, a wyciskanie przyda sie każdej lali hehe..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 394
hm rusalka jak mozesz podaj mi jaki masz trening:) bo ja tez na silke biegam ale jakos za bardzo nie wiem co robic na spalanie tluszczyku:)
pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co w tym dziwnego że dziewczyny chodzą na siłownię? Jestem jak najbardziej za; kilka miesięcy temu chodziłam na aerobic ale zdecydowanie wolę siłownię ponieważ lepiej działa na sylwetkę
Zgadzam się z Rusałką bo rzeczywiście niektóre dziewczyny traktują siłownię jako miejsce plotek i pokazania się facetom; choć może z drugiej strony nie mają gdzie pogadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
Ja też chodzę na siłownię  i robię wszystko.. mój trening jest propozycją Dezira i powiem szczerze, że ciekawie się go robi
A chłopaki oglądają się za fajnymi laleczkami to fakt, takie ich święte prawo
Ja na dupsku noszę na treningu 4 warstwy stroju pokryte zieloniutkimi spodniami wierzchnimi, jak się ze mnie nabijają że mam dużą d… to im mówię „my ogry jesteśmy jak cebula..” i nikt nie czuje się obrażony 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Hmmm, takie podejście mi się podoba!
Ale mówiąc szczerze, nadmiar ćwiczeń fizycznych szkodzi kobiecie na figurę. Raz, że zaznacza się szpecąca kanciastość w miejsce apetycznych, łagodnych krzywizn, rozrastają się barki, bice itd itp, a po drugie ćwiczenia powodują wydzielanie się androgenów (męskie hormony) co dodatkowo oszpeca ciało, nieprawdaż? Jak choćby wspomniana juz kanciastość, owłosienie tu i ówdzie, a nawet stopniowy zanik biustu (koszmar) i pupy (dramat)!!!!
Reasumując, zalecałbym rozsądny umiar s siłką, a jeśli już to ćwiczenie ogólnorozwojowo i kondycjnie. A najlepiej aerobik i gimnastykę. Zresztą ja sam nie przepadam za siłownią, choć próbowałem kilka razy ją polubić. Wolę SW! Tam przynajmniej trzeba oprócz mięśniami ruszać głową.

Tego, który wymyslił damską kulturystykę powinno się ozenić z umięśnionym kobietonem, a potem hak pod żebro i w górę!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840

no comment!
powidzial co wiedzial

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 394
:) hehe dobre:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
koledze się wydaje, że samo wejście na obszar S(iłowni) powoduje że kobiecie zmienia się budowa
fajnie .. ja też tak kiedyś myślałam...
drogi Panie kolego
dużo pracy, wysiłku i samozaparcia kosztowało mnie pozbycie sie tzw zwisów, tzn, że tyłek wrócił na miejsce tyłka i nie pałęta sie wokół kolan, a ramiona nie przypominaja pelikanów
to trochę tak jak z nauką języka, to że chodzisz.. nie oznacza że się nim posługujesz
a jak już ktoś się nim posługuje, rozumie, i umie i robi to prawidłowo to jest to wynik talentu, pracy, samozaparcia itd (zakładając, że mieszkał cały czas w Polsce)

taaaa zaraz mi dokopie, że "..wylazł ze mnie testosteron.."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobra dieta

Następny temat

jakie IG ma gainer?

WHEY premium