SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownia dla kobiet

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1956

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez BPL-G z działu Aktualności - Kulturystyka i Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
niedawno otworzyli w krakowie silownie tylko dla kobiet.. chodzilam do multifitnesu, ale ta nowa silka tez jest na kazimierzu ze dwie ulice dalej i bylam to sprawdzic. bylyscie tam? zaje**scie ze maja dwie bieznie. sprzet tez pod baby, zadnych ciezkich sztang i lawek do wyciskania.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1423
w wiekszosc silowni jest srednio piec biezni wiec nie wiem dlaczego "az" dwie to taki szał..

sprzet pod baby, a sztanga z malym nakladem to sprzet dla kogo?
zreszta na kazdej sa jakies maszyny, poza tym ze tylko kobiety wpuszczaja nic ciekawego sie nie dowiedzialem

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
jest temat spis krakowskich silowni , readhead zareklamuj swoją tam , a ten temat do zamkniecia !
...
Napisał(a)
Usunięty przez Seewy za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1970
Czy znacie jakąś siłownię "pod kobiety" w rejonie Kozłówka (Nowosądecka i okolice)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
Znalazłam taką siłownię Manufaktura Zdrowia i zanim tam pójdę, to chciałam spytać czy może ktoś coś o niej słyszał?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siatowka-krakow

Następny temat

MMA - Kraków, Olsza II

WHEY premium