SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silownia,dla kobiet?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mylisz się, sądzę że każda z nas dokładnie przeczytała to co napisałeś. Sory, ale masz chyba słabe pojęcie o siłowni jeśli twoim zdaniem uzyskuje się tam tylko sylwetkę kulturystki i kobieta ćwicząca na siłowni wygląda kanciasto.
p.s. taka podpucha nie jest zabawna (tym bardziej w dziale fitees)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
Moniaczku..........
daj spokój, niech sam siebie podpuszcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102
Hihi przeczytałyśmy aż za dokładnie Jodanie Miły no a takie lakoniczne zdanie na końcu tak wybujałej wypowiedzi o nas "kulturystkach" niczego nie tłumaczy, ale skoro je przytaczasz....spox nieistotne, jest ok, bo podobno: de gustibus non discutantum est tylko nie mierz wszystkich babek jedną miarą - kobieton kobietonowi nierówny hehe. Pozdro siłacze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Racja Attika daję spokój, ale może zdenerwować taka opinia tym bardziej jak facet nie ma stycznoście z siłownią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powoli ten temat zaczyna sie kwalifikowac do szatni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
wiedziałam, że się pojawisz!! i rozgonisz nas za babskie trajkotanie! szkoda, że...
dooobra już nic nie mówię...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
c'mon , tam taka buźka była na końcu --->
stwierdzam jedynie że dyskusja ta podwyższa jedynie poziom entropii wszechświata który i bez tego rozszerza się zaskakująco szybko ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
hmm ja chodze na siłownie regularnie juz jakos praiwe lata i nie dosc ze zyje to nie widze ze kanciata jestem ale moze to dlatego ze nie zwracałam na tao uwagi ..koniecznie dopytam dzis na siłowni

a zreszta ja tez ie przepasdam za typowym aerobikiem.

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 327 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6783
"Czasy, gdy na siłowniach można było spotkać wyłącznie mężczyzn, minęła bezpowrotnie. Obecnie zwolenniczkami ćwiczeń siłowych są także kobiety, dla których ta forma aktywności stworzyła niepowtarzalną szansę zdobycia atrakcyjnej sylwetki. Żaden bowiem inny rodzaj wysiłku fiz. nie jest w stanie w tak spektakularny sposób ujędrnić ciało.
Treningi siłowe nie są w stanie rozbudować kobiecej sylwetki do męskich rozmiarów, a pewne odstępstwa od normy, obserwowane podczas zawodów kulturystycznych, są wynikiem nadużywania niedozwolonych środków dopingujących! Kobieta w żaden sposób nie jest predysponowana do rozwoju nadmiernej muskulatury ciała i nawet mimo nadzwyczajnego zaangażowania w treningi siłowe nie może doprowadzić do przerostów mięśniowych!
Trening siłowy nie jest w stanie zniekształcić kobiecego ciała, ale może spowodować poprawę jego jędrności i delikatny wzrost masy mięśniowej.
A powodami, dla których kobiety decydują się na ćwiczenia w siłowni są zazwyczaj ujędrnienie ciała, zredukowanie tk. tłuszczowej, ogólne wzmocnienie i poprawa samopoczucia".

"Nigdy nie jest dobrze, kiedy może być lepiej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
nie mam w domu TV, ale czasem jadę "w gości" ostatnio oglądałam katem oka vivę i tam panie speakerki chude jak tyczki, lecz z niezłymi mięśniami, nie zeby były to duże mięśnie ale tak odseparowane (nawet na przedramionach) że można było uczyć się anatomii
jak one to robią???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobra dieta

Następny temat

jakie IG ma gainer?

WHEY premium