SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam przygodę - Bikini Fitness

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180632

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iccana
Iccana
Taa fetysze, albo psycha skrzywiona. Dajcie spokój , to naprawdę jest nie ładne . Społeczeństwo wygląda CORAZ GORZEJ. Plaża jest tego genialnym przykładem.


A jak się nie ma tego, co się lubi, to trzeba ruszyć zad i na to zapracować


Dokladnie :D
Bylem ostanio kilka razy na basenie odkrytym to naprawde ciezko znalezc dziewczyne ktora jakos, nie najgorzej wyglada %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
wiktor.grybos
Iccana
Iccana
Taa fetysze, albo psycha skrzywiona. Dajcie spokój , to naprawdę jest nie ładne . Społeczeństwo wygląda CORAZ GORZEJ. Plaża jest tego genialnym przykładem.


A jak się nie ma tego, co się lubi, to trzeba ruszyć zad i na to zapracować


Dokladnie :D
Bylem ostanio kilka razy na basenie odkrytym to naprawde ciezko znalezc dziewczyne ktora jakos, nie najgorzej wyglada %)


Z facetami wcale nie jest lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Raz widziałam gościa ... żywcem wzięty ze Zmierzchu. Każdy centymentr jego ciala był pokryty włosiem. NIgdy nie zapomnę tego widoku, normalnie wilkołak... plecy całe...fuu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiktor, no nie wiem sama ... micha czysta. Makro trzymane. Moze trzeba ciac. Mysle ze jest jak piszesz, nie da sie zrobic super sylwetki w rok, bo tyle cwicze. Nawet jesli wczesniej mialam sylwetke typowego wieszaka bez 'grama' tluszczu.

Doris, jestem egocentryczna i chce sie podobac glownie sobie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Super sylwetki w rok może i się nie da zrobić, ale efekty ćwiczeń i diety POWINNY być. Jak nic się nie rusza to znaczy, że coś jest nie tak.
W rok można naprawdę duuuuużo zmienić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iccana, i owszem, zmienilo sie, tylko ze, myslalam ze bede miala fit sylwetke, a to dluga droga.
Wiec cisne dalej :)

P.s. wychodzilam z wychudzenie i udalo mi sie przybrac miesni, a tluszcz ktory tez sie przykleil trzeba teraz wypalic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
jak jest dobrze dobrana dieta i trening. i nie obija sie na treningu to w rok mozna zrobic fajna sylwetke.oczywiscie zalezy tez z czego sie startuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
polka88
jak jest dobrze dobrana dieta i trening. i nie obija sie na treningu to w rok mozna zrobic fajna sylwetke.oczywiscie zalezy tez z czego sie startuje.


Podbijam, bardzo trafne spostrzeżenie. Nie ma co porównywać efektów osiągniętych w rok u osoby która wcześniej trenowała jedynie kciuk na telefonie do osoby która była np całe życie w jakimś stopniu aktywna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
U kobiety można zrobić naprawdę fajną sylwetkę w dość krótkim czasie, rok to jest naprawdę sporo czasu, tylko trzeba chcieć i wiedzieć jak to zrobić.
Wiem jak zmieniały się moje podopieczne na przestrzeni paru miesięcy, gdzie z małego prosiaczka z wagą 60+, powstawała szczupła kobieta z widocznym zarysem mięśni brzucha.

U mężczyzn trzeba czasu bo budowanie masy mięśniowej to długa i systematyczna praca, ale i tak w rok można już zrobić fajną plażową sylwetkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 1023 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38195
Yyy, ciekawa opinia, zawsze myślałam, że to kobiety wolniej budują mięśnie niż faceci. A, żeby mieć widoczny zarys mięśni brzucha, to wystarczy zlecieć baaaardzo nisko z fatem i nie trzeba nawet tknąć sztangi (ani nawet różowego hantelka), ale z fajną sylwetką to ma chyba niewiele wspólnego. Chyba, że dla kogoś chudo = fajnie.
1

"If you want to have the body you never had, you must do things you’ve never done." http://www.sfd.pl/annajak__wraca_do_formy-t1073805.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

Następny temat

Może kiedyś... DT michalwezyk.

WHEY premium