SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam przygodę - Bikini Fitness

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180056

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
No ostatnio strasznego , najgorsze, że teraz nie ma kto z chrześnicą na rehabilitację jeździć i mama mając firmę jest nie mobilna. Mówi się, że wypadki chodzą parami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Noo to fakt, że nieszczęścia chodzą parami... także uważaj tam na siebie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Najgorsze jest to, że Ty pojedziesz dobrze, a ktoś źle i klops.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
PIĄTEK


TRENING : Dzisiaj miałam ochotę na orbitreka , zatem zrobiłam cardio - 35 minut.

DIETA :

1.40 g płatkow owsianych, 45 g wpc, 5 g masła orzechowego, łyżeczka kakao
2.200 g piersi kurczaka , warzywa
3.200 g piersi kurczaka , warzywa , 20 g masła orzechowego (Dodałam 10 g z poprzedniego posiłku bo zapomniałam zabrać )
4.200 g twarogu chudego ,2 wafle ryżowe , warzywa



SOBOTA


TRENING : BRAK
Zmęczenie , zakwasy i te sprawy, więc dzisiaj odpuszczam, ale za to jutro z rana śmignę interwały albo cardio za dzień dzisiejszy.

DIETA:

1.40 g płatków owsianych , 45 g wpc , 10 g masła orzechowego
2.100 g wędzonego tuńczyka , warzywa , 20 g masła orzechowego
3.150 g serka wiejskiego , 15 g wpc , 20 g masła orzechowego
4.150 g twarogu chudego , 20 g masła orzechowego
5.45 g kazeiny , 20 g masła orzechowego

Dzisiaj bez kurczaka , nie mam na niego ochoty A na jutro zaopatrzyłam się w polędwicę z mintaja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Iwona- I dajesz rade się oprzec McFlurry?;)

Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2015-03-07 18:48:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iccana
Najgorsze jest to, że Ty pojedziesz dobrze, a ktoś źle i klops.


No, ostatnio ktoś we mnie właśnie wcofał hakiem na parkingu... i odjechał gdy mnie nie było %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Iccana
Najgorsze jest to, że Ty pojedziesz dobrze, a ktoś źle i klops.


Dlatego trzeba uważać na siebie i innych kierowców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Doris - no pewnie , mam cel.

Wiktor - siostra miała podobna sytuację ale gość nr. Tel. Zostawił

Sebastian - no tak , ale jeśli z na przeciwka jada samochody , z przodu i z tyłu , z boku jest głęboki rów bo budowa , trąbia, wołają , a jedzie na Ciebie 4-ro ośka to słabo coś zrobic. .. oby na tym się skończyło fatum bo w SB jadę z kuzynem po samochód
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Iccana
Sylwia , ciekawa jestem jak smakuje połączenie lody i masło orzechowe w formie polewy !



hahahaha jesteś na jakims głodzie ?? lody i maslo orzechowe w formie polewy pewnie sa wyEbyste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Masła orzechowego nigdy za wiele Sylwia! to musi być coś. .. kiedyś musze to zrobić , jak trenejro kiedyś pozwoli
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

Następny temat

Może kiedyś... DT michalwezyk.

WHEY premium