SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 814
Cześć

Nazywam się Mateusz , staż na siłowni to +/- 3 lata z czego porządnie trenować i jeść zacząłem rok temu . Genetycznym freakiem nie jestem , prawde mówiąc jakiekolwiek postępy robie właśnie od tego roku , na początku jedynie coś tam poszło w centymetrach ale to było na golonce więc po prostu grubłem . Wzrost to około 176cm , waga - 89kg .

Diety w pierwszym poście rozpisywał nie będę bo są 3 opcje i każdą rozpisze jak wypadnie na nią dzień :

- Ciężki dzień treningowy : Trening nóg i pleców
- Dzień treningowy
- Dzień nie treningowy


Treningi wyglądają następująco : Barki ---> Ramiona ---> Nogi ---> Wolne ---> Klatka ---> Plecy ---> Wolne
+ ~ 6 sesji aerobów średnio po 60 minut

Chwilo treningi są " luźne " , można powiedzieć , że plan troche na poprawe siły , tak jak to kiedyś sie trenowało na mase %) .
Prawdopodobnie jeszcze chwila i zwiększymy objętość .

Mniej więcej tak to wyglądało w tamten weekend .



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Maximaxi243
A co sie dzieje w stolicy w weekend?


Coś Ty Teroo taki nie w temacie?
Targi Fit &Sport Show.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Redukcja dalej? Jakiś okres czasu do zakończenia wyznaczony czy lecisz, aż uznasz, że jest już okej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 814
DamiosL
Redukcja dalej? Jakiś okres czasu do zakończenia wyznaczony czy lecisz, aż uznasz, że jest już okej?


Ostatnie 4 tygodnie ale już za wiele się nie zmieni bo jak sam zobaczysz w dzisiejszej wpiscie nie mało jem i można powiedzieć , że to takie 4 tygodniowe reverse , wyjscie czy jak to tam kto chce sobie nazwać . Nie poszło wg. planu w odpowiednim momencie za duzo rzeczy sie na siebie nałożyło i postanowiłem odpuścić dalsze redukowanie bo wiem ze nie wytne sie do konca i pora troche odpoczynku dla mnie jak i Dziewczyny bo jestem nieznośny na niskich kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 814
08.10.2014

Micha:

1. 130 gram płatków owsianych, 50 gram Uns Classic Whey 100, 15 gram rodzynek, 15 gram wiórków kokosowych

Trening siłowy + cardio 60 minut

2. 200 gram kaszy gryczanej, 500 gram piersi z kurczaka, sos pomidorowy

3.200 gram kaszy gryczanej, 300 gram piersi z kurczaka, sos pomidorowy

4. 200 gram schabu


Trening: Czworogłowe + dwugłowe

1.przysiad 4x5-8

2.wypychanie na suwnicy 4x8-10

3.wyprosty siedzac 4x10-12

 

1.martwy na prostych nogach 4x8-10

2.uginania lezac 4x10-12


Suplementacja:

Fat Off - 3 kaps do sniadania, 2kaps przed treningiem
Caffeine 100 - 3 kaps przed treningiem
Bcaa 8-1-1 - 10g przed i 10g po cardio
Whey Classic 100 - według brakow w diecie
Potas - 2-3 kaps do sniadania
Nac - 1g w ciagu dnia



Tak to wyglada w Dni Ciezkich treningow, ciezary jak na mnie ida w miare okej, z treningu na trening progres. Tylko wydolnosc kuleje i mam problem z iloscia takiego zarcia,bo żołądek jeszcze skurczony po malej ilosci jedzenia.

Post wysyłam z telefonu bo padł mi internet stacjonarny chwilowo, mam nadzieje ze post ma rece i nogi.

Ps. Szkoda ze nie macie tu tap talka na sfd :(





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 814
Odzyskawszy internety mała fotorelacja dzisiejszego dnia ;)










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 814
Troche pospamuje bo nie moge jeszcze edytować postów a 3 posiłek uległ zmianie i zamiast 200 gram kaszy gryczanej wpadło 1kg ziemniaków pieczonych %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Heeeej Terririri ;)
Milo ze jestes. Dobrze ze postanowiles dac odpoczac nieco Izie ;)
Jak Ty sobie ladnie jesz - będę zagladac powodzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4897
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1572
Ja Ci powodzenia nie życzę, bo Cię nie lubię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 814
fiszmejker
hello. dalej współpracujesz z R?


Hehe , widze , że to stałe pytanie ostatnio . tak nadal współpracuje z -R- i nie szykują się żadne zmiany na tą chwilę . Przez chwile był pomysł , żeby na ostatni szlif iść pod skrzydła Radka Słodkiewicza ale na tą chwilę jest to niewykonalne.

Doris.K
Heeeej Terririri ;)
Milo ze jestes. Dobrze ze postanowiles dac odpoczac nieco Izie ;)
Jak Ty sobie ladnie jesz - będę zagladac powodzenia ;)


Nom , przyda jej się , tym bardziej , że ona już nie redukuje i nie idzie przy niej redukować bo pochlania wszystko co wpadnie Jej w ręce
W końcu jem z talerzy bo nie pracuje , ale pewnie niedługo wracam do pojemnika . Dzięki

adkens



dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

Następny temat

Zaczynam przygodę - Bikini Fitness

WHEY premium