SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam przygodę - Bikini Fitness

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180680

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jw. ode mnie tez masz plusa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
a Ty kochana coraz lepiej wyglądasz !! jak wgl samopoczucie ?
widać, że zmiany są jak najbardziej na plus !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
I to jest ten wzdety brzuszek ? Noo faktycznie :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Cielu7
I to jest ten wzdety brzuszek ? Noo faktycznie :p


Ja czytałam w innym dzienniku ostatnio też o tego typu problemach - efektem miał być wzdęty brzuch a jak zobaczyłam zdjęcia to większego wciągnięcia chyba nie widziałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
lauraa96
a Ty kochana coraz lepiej wyglądasz !! jak wgl samopoczucie ?
widać, że zmiany są jak najbardziej na plus !


Dzięki wszystkim ! Dla mnie to jest bardzo motywujące. Teraz kolejną dawką motywacji będzie ślub . Trzeba wyglądać jak najlepiej haha

Laura - samopoczucie super. Szkoda ze tak wolno te zmiany przebiegają , ale mam nadzieje ze będą przynajmniej stałe ;) Będę sobie pluć jeszcze długo w brodę ze zabrałam się za odchudzanie na własną rękę. Być może już dawno miała bym wymarzoną figurę. Ale ponoć nic nie dzieje się bez przyczyny. .. także spinamy poślady i ćwiczymy dalej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
może kupki Iccana nie zrobiła i pomyliła to ze wzdeciem hehehehe :D :*
Iccana a co z tym planem startów w bikinii ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
ślub w tym wieku :O

ale sumie też bym ożenił się z Tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
łohohoho popuri uważaj bo narzeczony Iccany Cie dojedzie hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
popuri
ślub w tym wieku :O

ale sumie też bym ożenił się z Tobą


Ha ha bardzo mi miło było też paru takich którzy chciał
Nie no , najwyższy czas . Mimo młodego wieku jeszcze jestem juz kilka dobrych lat ze swoją drugą połowa

Co że startami? Dalej pozostają w zakresie moich wielkich marzeń :) Kiedyś napewno je spełnię , jednak jak kiedyś już wspominałam prorytet dla mnie to zdrowy organizm. Treningów nie odpuszczam , dietę trzymam , czasem coś się zdarzy - w sensie np kawałek loda bo tylko to ze słodyczy Lubie - jestem w końcu tylko człowiekiem , a nie uważam żeby gryz czy dwa w ciągu tygodnia / dwóch miał AŻ taki wpływ na mój wygląd.
Będą kiedyś możliwości , organizm mi pozwoli to napewno będę chciała wyjść na scenę. Aktualnie daje z siebie 100% ( poza w/w lodami ) i robie co mogę. Sylwetka powoli bo powoli ale ulega zmianie ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

Następny temat

Może kiedyś... DT michalwezyk.

WHEY premium