SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam przygodę - Bikini Fitness

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180855

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Kazeina to też białko tylko ma trochę inne właściwości.
Ona po prostu dłużej się wchłania, aminokwasy są uwalniane stopniowo, ma też inną konsystencje, taki budyń i trochę inny smak, natomiast białko serwatkowe charakteryzuje się szybkim czasem wchłaniania, wodnista konsystencja i inny smak.
Tak z grubsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Dokladnie ;) Dzięki Sebek :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7225
to już czuje że by mi bardziej podeszła choćby ze względu na konsystencję, a polecacie jakąś konkretną w dobrej cenie?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
kajort
to już czuje że by mi bardziej podeszła choćby ze względu na konsystencję, a polecacie jakąś konkretną w dobrej cenie?:D


Chociażby UNSa ;)
Moją ulubioną jest oczywiście orzech i kokos ;)

Co do Twojego uzależnienia - to może w takim razie dołączysz do nas ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7225
gdzie mi tam do was, muszę się jeszcze doszkolić ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
kajort
gdzie mi tam do was, muszę się jeszcze doszkolić ^^


Będzie nam przyjemnie jak będziesz się doszkalać w swoim dzienniku w naszym dziale z NAMI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7225
nie wiem czy podołam ale może niedługo założę tylko muszę sie uprzednio przygotować :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
kajort
nie wiem czy podołam ale może niedługo założę tylko muszę sie uprzednio przygotować :D


Będziemy pomagać w razie potrzeby- nie spróbujesz to nie będziesz wiedziała ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7225
Dziewczyny a jak u was z cheatami? stosujecie, nie stosujecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
kajort
Dziewczyny a jak u was z cheatami? stosujecie, nie stosujecie?


Ja nie mogę, trenejro jest przeciwny , wiec nie ma
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

Następny temat

Może kiedyś... DT michalwezyk.

WHEY premium