SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130221

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777805
Senegroth

pomyśl nad magnezją nie jest droga a daję radę pod warunkiem że sztanga wypada bo jest śliska a nie chwyt puszcza

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Rion10 spoko, ja tylko powiedziałem, że w wakacje u niektórych mogą być problemy z chwytem. Sam raczej nie mam. Oczywiście używam magnezji co ostatnimi czasy objawia się tym, że co 2-3 tygodnie urywam odciski przy ciągach czy dociąganiach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777805
spoko a myślałem że Tobie sztanga wypada )

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Russell - trening trójbojowy przez wakacje? hm... nie wiem czy wykonywałeś już wcześniej taki trening, ja w swojej skromnej przeszłości owszem i powiem , że przy 30-40stopniach ciepła trudno zwiększać siłę. Ja zawsze cieszyłem się jak po wakacjach udało się utrzymać siłę z przed wakacji. Niestety zawsze były spadki około 10-20%, które udawało się w ciągu września i pażdziernika odbudować. Chyba , że masz klimatyzację na siłowni to wówczas dlacego nie. Raczej nastaw się na utrzymanie siły na pewnym poziomie bo o poprawie może być ciężko. Nie wiem być może uda się Tobie poprawić wyniki siłowe czego serdecznie życzę ale może być ciężko. Chyba , że będzie jakiś stackolon ...


Powiem tak, mi przez wakacje bardzo dobrze się cwiczy, nawet jak jest z 30 stopni. Nie stanowi to dla mnie problemu Przyzwyczailem się jakoś do tego. Może dlatego, ze w mojej pierowtnej siłce w lato początkowo zdychało się z gorąca, ale z czasem mój organizm się do tego przyzwyczaił. A poza tym jak nie było by ciężko, to nie było by zabawy

Czy mocniejszy spalacz ? Na chwilę obecną jestem zadowolony z CLA z zieloną herbatką mam jeszcze przed siłką thermo speeda, dzisiaj odbieram thermo surge i clenbutical (fajna nazwa). Zobaczę jak po tych suplach będzie przedstawiała się waga. Jeśli będzie jeszcze trzeba cuś spalić wówczas sięgnę po hardcory. Ze spalaczami jest jak z stackami tzn, powinno zacząć się od kreatyny mono następny cykl jabłczan a później jakiś stack. Podobnie jest ze spalaczami w pierwszej kolejności suple podstawowe czyli , chrom, l-karnityna, CLA , zielona herbatka jeśli już to nie działa to sięgamy po kolejne mocniejsze formy spalaczy. Pytanie dlaczego nie działa? Zazwyczaj jest to zła dieta oraz zbyt małe dawki stosowanego suplementu. Staram się unikać twierdzeń " nie działa " dopóki nie weżmę w odpowiednich dawkach. Po teście dopiero oceniam ale i tak analizuję czy nie popełniłem jakiegoś błędu w stosowaniu. Kiedyś myślałem , że cell pump nie działa. Dzisiaj z perspektywy czasu wiem , że brałem za małe dawki aby cuś działało dlatego jeszcze wypróbuję ale już tak jak powinno być. Jeśli po ponownym teście nie zda egzaminu powiem "chłopaki nie wiem jak Wy ale dla mnie lipa". Podejrzewam, że w drugim podejściu do tego suplementu w większych dawkach efekty jakieś będą.


Tu się tez z Toba zgodzę. Należy przechodzić od prostych form do bardziej złożonych. Pamietam jak rozpisałem koledze diete, trening i suple, mówił, że chce przytyć i wógole. No to dałem mu podstawowe stacki cp itp., po miechu mówi mi, że go nie klepiej, że jak brał na redukcji nanvapor i venoma to przynajmniej cos czuł. Pierwsza redukcja, pierwsza styczność z siłką a on się brał za „najwyższe półki”. Odpowiedziałem mu, że nie ma się co dziwić jak od razu za hardcore się brał. Pamiętam jak raz wziąłem l-karnitynę i chrom i byłem bardzo zadowolony z tego, ale to było daaawno temu . I również nie należe do tych, co mówią, że dany produkt to syf, a nawet go w gębie nie mieli. Biorę, testuję i oceniam


Teraz tak się zastanowiłem i doszedłem do wniosku, że na wakacje 2 duze puchy cp i cos przed treningowego wystarczy zobaczymy jak się wszystko potoczy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777805
Russel

Ale taka jest powszechna praktyka ludzi poczatkujących jeszcze dobrze treningu obwodowego nie skończą a już kupuja stacki i pytają jak dawkować żeby były maks postępy.Najlepiej w dwa miesiace .

No ale to właśnie odróżnia ćwiczących dla przyjemności od tych którzy wpadają dwa miechy przed latem na siłkę i chcą cudów

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295


Rion - a już myślałem , że zapomniałeś o zdjęciach i mi się upiecze... Muszę się wziąć ostro do pracy...

Senegroth - latem to różnie z siłą ale w moim przypadku to raczej mało prawdopodobne aby cuś dołożyć raczej skupiam się na utrzymaniu wyników. Skoro jesteś bardzo zadowolony z działania CP to muszę wypróbować jeszcze raz.

Russell - to super , że Twój organizm przyzwyczaił się do treningów w tropikalnych warunkach. Dla mnie jesteś szczęściarzem. Ja zawsze modlę się aby lato szybko minęło..

Co do stacków branych przez młodych zapaleńców sportów siłowych...Hm... Ostatnio podchodzi do mnie "nowy" podsłuchał , że stosuję DECA STACK i pochwalił się , że również ma (waga kolegi około 60kg, dwa razy w życiu sztanga w dłoni). Na pytanie jak długo ćwiczy odpowiedział był już dwa razy na siłowni. Jak wygląda jego dieta - odpowiedział , że niestety brakuje mu czasu na takie duperele. Na pytanie jak stosuje stacka - odpowiedział , że popija do śniadania i obiadu . Chciałem dalej z nim prowadzić dyskusję ale stwierdził, że tak to się bierze...
Hm... najwidoczniej się nie znam.

Zdjęcie przedstawia pełną suplementację na mega cyklonie:

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
Wuchta34 pewno że się nie znasz, do śniadania i obiadu i jest moc, a dieta

ja podsłuchałem rozmowę 2 młodych w autobusie.
"Kupiłem nitrobol, poszerzy mnie w barach, potem odstawie bo tyle mi wystarczy"

może bez komentarza...

A teraz serio, jak ci smakują te zupki?
Bo widze że promo jest, ale nie ma to nic wspólnego z chińską


Zestaw konkret

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
no zestaw potęzny

Masa jest przeogromna krótko mówiąc

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9872
wuchtazestaw konkret tesz sprubuje tych zupek a jak juz z kingiempiszecie ciekawe historie o młodych siłaczach co to biora odżywki i rosna to i ja napisze swoja .Pewien wyczynowy kulturysta miał swoja siłke i dwuch nowych chciało się zapisac pytaja go ile czasu muszą pocwiczyć żeby wygladać tak jak on.Nie chciał ich załamać wiec muwi im 3msc myślac że sie wciagna i zrozumiejaa oni na to że tyle czasu to oni niemają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Kolejny mega konkret zestaw Z tego musi coś wyjść! Jak znajdziesz chwilkę czasu to napisz,tak tylko żeby ciekawość zaspokoić, co z czym kiedy ile i o której godzinie te wszystkie suplementy bierzesz Ja mam kilka supli ale co dzień biorę tylko witaminy,glukozaminę+chonondritis,żeń-szeń,białko raz lub 2 razy ,omega 3 i ostatnio glutaminę i czasem udaje mi się o czymś zapomnieć.Chciałbym wiedzieć,pewnie nie tylko ja,jak sobie radzisz z taką ilością bo przecież trzeba pilnować suplementacji.
Co do tych certyfikatów to czekam właśnie na kolejną odsłonę.Super, że powstała taka inicjatywa.Modzi nie usuną tego arta bo i tak zapewne wszyscy zaglądają do konkurencji
Na koniec mojego eseju chciałem wtrącić 3 pensy do tych zabawnych sytuacji z młodymi.Nie ma się co dziwić - sezon się zaczyna.Siłownie się zaludnią.Na szczęście po wakacjach znów będzie można spokojnie zrobić wyciskanie czy uginanie ramion łamaną bo będzie po sezonie więc po co ćwiczyć?.O jedno możemy być spokojni - stojaków do siadów i podestów do ciągu nikt nam nie zajmie bo nóg pod dresem nie widać a kręgosłup szanować trzeba Poza tym zawsze będzie można wyłgać się wymyśloną naprędce kontuzją typu"schylałem się po piwo i spadłem z ławeczki na krawężnik"
Jak chce sobie młodzież brać suple niech bierze.Niewiele z tego będzie ale poza sraczką raczej krzywdy organizmowi nie zrobią.Gorzej, jak zamiast Nitrobolonu zaopatrzą się u lokalnego dila w SAA. A są tacy co zaczynają przygodę z siłownią od rozpiski metki z omką...
Ufff...wyżyłem się literacko.Czas spać.Przepraszam za spam,Wuchta

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

Następny temat

Plan do poprawy

WHEY premium