SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W_ojtek23 / DZIENNIK / TS

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Od 2 tygodni nie zyje, przygniotla mnie sztagna Nie no zartuje. Zyje a dziennika nie prowadze bo mi sie nie chce narazie, poki co zaczalem mala redukcje. Obcialem wegle i dorzucilem aeroby w dni nietreningowe. Poki co wspomagaczem przed aerobami jest mocna kawa a niedlugo jeszcze dorzuce thermo stima bo mam 30 kap. Troche malo ale sie zobaczy co z tego bedzie. Juz widze rezultaty wycinki zarowno na wadze jak i w lustrze tak wiec bardzo mnie to cieszy. Narazie z robienia siły nici bo przy ujemnym bilansie nie da sie tego robic. To by bylo na tyle. Jak zakoncze redukcje to wrzuce foty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
"Narazie z robienia siły nici bo przy ujemnym bilansie nie da sie tego robic."

zagladaj do mnie i udowodnie ci, ze da sie ;]

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
uojciec a Ty górnik

Od maja nic nie wpisywał także wiesz

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
oj ;d

no kazał wpaść, nie patrzylem na daty

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Gdzie kazalem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Niedlugo zapewne wznowie prowadzenie dziennika, prawie cale wakacje wogole nie cwiczylem, malo jadlem imprezowalem Teraz na rozpoczecie lece treningiem 5x5, maxy jakie przyjalem pod schemat to:
przysiad: 120kg
wl: 100kg
mc: 154kg
Waga z rana 76kg.
Jestem juz w połowie planu i wszystko idzie dobrze, zgodnie z planem A tu jeszcze jakias fotka aktualnej sylwetki, po treningu mc+ barki.





Zmieniony przez - W_ojtek23 w dniu 2009-08-31 12:37:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ta Twoja klata wyglada na wiecej niz 100 kg .

W ogole przejrzalem wszystkie strony i widze, ze tez leciales 10-tygodniowym planem Senegrotha, ale chyba super przyrostów na nim nie miales. Brales wtedy kreatynke czy cos? I jak bylo z dietą?

Zmieniony przez - pavveeel w dniu 2009-08-31 12:49:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Tak bylo mono i knockout, dieta w miare byla trzymana. No duzego przyrostu na tym planie nie mialem, ale to zapewne dlatego ze po skonczeniu planu, a przed sprawdzianem zlapala mnie jakas grypa czy cos,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
No to jedziemy z dziennikiem

PONIEDZIALEK 31.08.2009

Siady
Najpierw kilka serii rozgrzewkowych a pozniej:

5x84/90/96/102/108

Wszystko pieknie ladnie, byla moc

Wyciskanie lezac

5x70/75/80/85/90

Wszystko ladnie, bez problemu.

Wyciskanie waskim chwytem

6x75/80/80

Tak samo bez problemow.

Pompki na poreczach
+10kg do pasax15/15/15

I na koniec 3 serie brzuszkow z obciazeniem i 3 serie unoszenia nog.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening podwójnie dzielony-kilka pyt zwłaszcza do pumy

Następny temat

Trening Brzucha - za wskazówki SOGi

WHEY premium