SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W_ojtek23 / DZIENNIK / TS

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Dzis z rana 75,5 Wiec pojem sobie co nieco dzis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1281 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18579
to zrób fote tych kabli

no łądnie ta waga leci, zobaczymy jak bedzie z mocą w sobote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Z rana dzis wstalem i straszny kaszel mnie zlapal....

Waga z rana 75.00 pokazala Wiec zjadlem sobie jeszcze sniadanie. Jakby waga na zawodach byla troche za duza to mam z soba plusza cytrynowego, wsadze pod jezyk i bede pluwal, ale mysle ze nie bedzie to konieczne. Zaraz wyjezdzam na zawody.

SIŁA !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
udanego startu i rób swoje

!!! SIŁA !!!

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powodzenia jeszcze raz i czekam na relacje z zawodów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Relacja z XIII Mistrzostw Polski Juniorów do lat 18 w Trójboju Siłowym

A wiec od poczatku. Na miejsce czyli do wilkas zajechalismy pare minut przed 12. Trener zalatwil mi kluczyk od wagi, zebym sie zwazyl i byl szok. Na wadze 75,6 WIec nie tracac czasu ubralem sie w kurtke, dresy i czapke i chodzilem caly czas w kolko po sali zeby wypocic. Dodatkowo caly czas plulem. Po 1,5 godziny takiego chodzenia na wadze bylo 74,9

Przejdzmy do startu. Rozgrzewka przed siadami poszla sprawnie i skonczylem ja na 120x1. 1 podejscie mialem asekuracyjnie 130. Podchodze do 1 podejscia na 130. Odszedlem od stojakow, czekam na komende i jade w dol. NIe wiem czy za szybko w dol ruszylem, czy to ze plecow magnezja nie posmarowalem sprawilo ze sztanga przesunela mi sie na plecach, wiec od razu odpuscilem i podejscie spalone. Przed 2 podejsciem znow na 130 byl duzy stres, bo maly ciezar a spalilem go w 1 probie. ALe 2 podejscie gleboko usiadlem i jednoglosnie zaliczone.
Na 3 podejscie podalem 150. Wstalem lekko lecz spalone za glebokosc. Troche szkoda bo lekko to wstalem, czulem ze na 160 moc jeszcze byla.
Wiec po siadach i zaliczonym 130 wiedzialem ze juz duzo nie zdzialam.

Lawke zaczalem od 100- zaliczone.
2 podejscie 110- zaliczone
3 podejscie 115- spalone- zatrzymala sie w martwym punkcie i nie dalem rady

W martwym wiedzialem ze msusze isc na calosc, zeby odrobic stracone kg w przysiadzie.
1 podejscie- 190- lekko
2 podejscie- 200- tez ciezko nie bylo
w 3 podejsciu postanowilismy z trenerem ze idziemy na calosc.
3 podejscie- 220- do polowy tylko wciagniete
Jedna rzecz mnie zdekoncetrowala w 3 probie martwego. Podchodze do 220 na pelnej kurvie, ukladam rece na gryfie, mam juz ciagnac a sedzia krzyczy stop. Ktos zmienil podejscie na 217,5 zebym go nie przegonil jak 220 bym wciagnal.

zawody zakonczylem z wynikiem 440kg (130/110/200). Gdybym nie z***al tych siadych to bym walczyl o medal.


TO byly moje pierwsze zawody w calym tsie i uwazam je za udane, no oprocz przysiadu.

To tyle, nieglugo wezme od trenera aparat to wrzuce troche zdjec i filmow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
gratki udanego startu

Pierwsze koty za płoty

Stres robi swoje a dodatkowo teraz wiesz jak jest z sędziowaniem

czekam za filmikami.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
A i bylem 6 na 12 startujacych w mojej kategorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 762 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17180
Jak na debiut to ładnie, powodzenia i gratulacje

Trwaj w tym co kochasz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 644 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13498
Pierwszy start więc pewnie stres był ogromny, ale wynik i tak dobry.

Nie wiesz czy beda wyniki z calyh zawodów ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening podwójnie dzielony-kilka pyt zwłaszcza do pumy

Następny temat

Trening Brzucha - za wskazówki SOGi

WHEY premium